Koziorożec, 06 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 06 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna koziorożec, który przyszedł na świat dnia 6 1, to człowiek władczy, jest prawdziwym uosobieniem policjanta i przemawianie do jego rozwagi częstokroć nie przynosi efektów, więc potrafi prowokować rebelie śród swoich podwładnych. Znamionuje się systematycznością, ukazuje wytrwałość i dyscyplinę, przeciwności nie umieją prędko go zdeprymować, jednak marnie wytrzymuje szybko zmieniające się okoliczności. To osobnik aktywny, nie potrafi siąść spokojnie, posiada niezmierzone zasoby energii i haruje niczym traktor. Jest to osoba szczera, koledzy są dla niego niezmiernie istotni, próbuje działać właściwie do swoich poglądów, ale często w tej przyrodzonej życzliwości umie nie dopilnować własnych potrzeb. Cechuje się cierpliwością, potrafi wykonać sprawy bardzo nieciekawe dla pozostałych ludzi, częstokroć jest świetnym mentorem i często bawi go łowienie ryb. Bywa jednostką sztywną, chce mieć kompletną ripostę na dowolną potencjalną wątpliwość, wydaje się być na amen zacięty w niezmiennej technice funkcjonowania, toteż nie jest uznanym aktywistą. Jest to osoba tradycjonalistyczna, z największym zapałem funkcjonuje w każdym wypadku analogicznie jak uprzednio, na wszelką nowość zerka bez entuzjazmu i z podejrzliwością, a więc częstokroć wszczyna zaciekłe spory z własnymi pociechami. To osobnik pedantyczny, traci czas na szczegóły i często nie umie dostrzec meritum problemu, dlatego niestety nie jest narwańcem w trakcie poszukiwania strategii.
Jest to człowiek odważny, niezwykle rzadko jest zaniepokojony nieprzewidzianymi wyzwaniami, bowiem potrafi przezwyciężyć swój przestrach i wykazuje pokaźne opanowanie. Charakteryzuje się tolerancyjnością, ochoczo czerpie wiedzę o nowatorskich i interesujących rzeczach i jednostek różnych i niezwykłych nie uznaje na wstępie za zagrożenie, zatem podejmuje próby, by unikać stukniętych radykałów zaabsorbowanych propagowaniem najdoskonalszych koncepcji. Znamionuje się odpowiedzialnością, wcale nie odwleka zadań do zrealizowania, pracuje według skrupulatnie wykonanego scenariusza, a zatem w długoterminowym ujęciu przeważnie wyprzedza gwałtownych pionierów. Jest to osoba powolna, nie interesuje go popisywanie się, bo najważniejszy jest dla niego realny pożytek i zawsze zachowuje się świadomie oraz rozważnie. Cechuje się szykownością, podziwia rącze, wyścigowe gabloty i uwielbia postępować ze szlachecką godnością, toteż mnogość gotówki niezmiernie upraszcza mu prowadzenie egzystencji korelującej z jego temperamentem. Jest to osobnik kulturalny, umie wykaraskać się z trudnych i niebezpiecznych sytuacji, które dotykają zagadnień bardzo delikatnych i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów. To osoba silna, klarownie i dokładnie manifestuje swoje pragnienia, chętnie toczy walki z innymi oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne reformy w życiu. Jest to jednostka rozważna, stara się nie odpowiadać innstynktownie, uważnie bada posiadane statystyki i prognozy oraz nie darzy zaufaniem projektów napisanych na kolanie.

Inne cechy poprawnie odzwierciedlające wspomnianego człowieka to również: twórczy, nieprzejednany, namiętny, beznamiętny, wyzwolony, samotny, umiarkowany, oszczędny, charyzmatyczny, logiczny, litościwy, srogi, bezkompromisowy, perfekcjonistyczny, gderliwy, wielkoduszny, bezlitosny, liberalny, przebiegły, nieugięty, uprzejmy, uważny, wyrachowany, poukładany, obrotny i zwycięski.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: kamieniarz, ślusarz, konstruktor, makler, projektant, broker, kurator, adwokat, strażnik, ochroniarz oraz saper.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexander Samuel - (1858-1938) - angielski filozof, metafizyk, profesor.
 • Brokowski Tadeusz - (1927-) - operator filmowy.
 • Ferréol Andréa - (1947-) - aktorka francuska.
 • Flaherty Pat - (1926-2002) - amerykański kierowca wyścigowy.
 • Kamal Galiasgar - (1879-1933) - tatarski dramatopisarz, publicysta.
 • Lassek Ewa - (1928-) - aktorka, pedagog.
 • Maske Henry - (1964-) - niemiecki sportowiec, boks.
 • McKinnon Kate - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Oceane Kim - (1973-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Reedus Norman - (1969-) - amerykański model, aktor.
 • Rice Stuart A - (1932-) - chemik amerykański.
 • Robert Fabien - (1989-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Scharwenka Franz Xavier - (1850-1924) - niemiecki pianista, kompozytor.
 • Scherer Olga - (1924-2001) - pisarka, eseistka, publicystka, tłumaczka, slawistka.
 • Sumner Charles - (1811-1874) - polityk amerykański.
 • Tosi Rodrigo - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wachtel Christine - (1965-) - niemiecka sportowiec, lekkoatletyka, biegi.
 • Ávili Jan z - (1500-1569) - hiszpański duchowny katolicki, franciszkanin, teolog, mistyk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.