Koziorożec, 04 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 04 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczny mężczyzna koziorożec urodzony w dniu 4 1 jest to człowiek formalny, przypomina pojazd bez zderzaków, jest dość sztywny pomimo tego że w każdym wypadku także bardzo uprzejmy, a więc jest to kapitalny wodzirej. Często bywa apodyktyczny, łaknie zdobyć całą Ziemię i odwoływanie się do jego rozsądku częstokroć nie przynosi efektów, więc jest wyobcowany w swoim środowisku. To osobnik wierny, jest poważanym i słownym podwładnym, jest niezmiernie ceniony przez znajomych, lecz jego naturalna praworządność potrafi powodować wybuchy awersji. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dowieść swoje zamierzenia do korzystnego zwieńczenia, przeszkody nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak nierzadko zbyt upiera się przy poprzednio obmyślonych pomysłach. Jest to osoba konserwatywna, uwielbia posiadać jednoznaczną opinię w stosunku do wszelkich spraw, jest przekonany o nieodmiennej poprawności już wytworzonych punktów widzenia, dlatego często uparcie obstaje przy już dawno wycofanych z użycia rozwiązaniach i technikach. Bywa jednostką skrupulatną, chce poznać najsubtelniejsze aspekty analizowanej dziedziny i częstokroć nie umie dostrzec sedna problemu, dlatego niestety często nie potrafi rozpocząć szybkich i odpowiednich do warunków działań. To osobnik aktywny, jest niezwykle produktywny w pracy i pragnie konstruować nowatorskie projekty. Jest to człowiek cierpliwy, umie być wyrozumiałym i otwartym przyjacielem, spełnia się w roli lubianego wychowawcy i potrafi osiągnąć mistrzostwo w zagadnieniach narzucających konieczność długofalowego treningu.
Jest to jednostka zdecydowana, w urzeczywistnieniu własnych celów umie być bardzo zorganizowany, momentami na wskroś grubiański, gorliwie wdraża potężne innowacje i przewroty oraz nie porzuca wdrażania długookresowych planów dla dorywczego i złudnego komfortu. Charakteryzuje się przezornością, stroni od lekkomyślnych aktywności, bacznie przepatruje posiadane zbiory danych i antycypacje oraz nie ufa konceptom napisanym w pośpiechu. Znamionuje się słownością, jest niezmiernie wytrwały i metodyczny, funkcjonuje według dokładnie przygotowanego scenariusza, toteż powinno się doszkalać się od niego efektywności i racjonalizmu. To osoba kompromisowa, dysponuje bardzo dociekliwą i wielostronną umysłowością i nie interesuje go nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, zatem jest wolontariuszem filantropijnym zabiegającym o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Jest to osobnik powolny, ciężko go oczarować ślicznymi zdaniami, albowiem liczy się dla niego głównie rzeczywista funkcjonalność i w osobistych wyborach zawsze rządzi się chłodnymi kalkulacjami. To człowiek wyrafinowany, ceni wykwintne potrawy i trunki i odczuwa upodobanie do utrzymywania kontaktu ze sztuką, a zatem częstokroć bywa oceniany jako tutejszy dyktator mody. Jest to jednostka odważna, niezwykle rzadko lęka się nieznanych wyzwań, bo stara się z reguły nie zamartwiać się na zapas i przejawia opanowanie nie patrząc na okoliczności. Jest to osoba taktowna, nie lęka się brać się za arbitraż sporów, które przedstawiają sobą prawdziwą trudność również dla profesjonalnych i pomysłowych polityków i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych prekursorów.

Inne atrybuty adekwatnie opisujące tego człowieka to też: olśniewający, namiętny, oszczędny, solidny, schematyczny, zgryźliwy, nieznośny, wystraszony, charyzmatyczny, nadgorliwy, nieprzejednany, wyniosły, poukładany, niezawodny, wiarygodny, narwany, nieelastyczny, uparty, zawzięty oraz obrotny.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: spawacz, księgowy, żołnierz, kurator, adwokat, broker, budowlaniec, konstruktor, strażnik, bankier, kamieniarz i ślusarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chlewicki Robert - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cosmatos George Pan - (1941-2005) - grecki reżyser filmowy.
 • Jasse Maxime - (1988-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Kohl Bernhard - (1982-) - austriacki sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Kuc Maciej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Logan Richard - (1982-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Martewicz Leszek - (1955-) - sportowiec, szermierka, floret.
 • Mederski Dawid - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Oleś Marcin - (1973-) - muzyk jazzowy, kontrabasista.
 • Pająk Ewa - (1961-) - aktorka.
 • Pożarycki Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Risgård Kasper - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Spoida Marian - (1901-1940) - sportowiec, piłka nożna, trener piłkarski.
 • Stipe Michael - (1960-) - amerykański muzyk, wokalista.
 • Tryon George - (1832-1893) - admirał brytyjski.
 • Turnbull Ross - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tytoń Przemysław - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vries Greg de - (1973-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Walętrzak Michał - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.