Koziorożec, 16 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 16 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec, który urodził się w dniu 16 1, to osoba aktywna, aktywizuje kolegów swoją bezgraniczną witalnością i otwiera równolegle najrozmaitsze zadania. To jednostka apodyktyczna, łaknie okiełznać cały świat i często nie zna społecznej percepcji swojej persony, więc częstokroć przemienia się w opuszczonego i wyobcowanego przywódcę. Jest to osobnik drobiazgowy, chce opanować najbłahsze aspekty poznawanej dziedziny i nie widzi całości spoza niuansów, dlatego niestety teoretyczne rozważania potrafią być dla niego ważniejsze niż rzeczywiste wyszukiwanie rozwiązania. To człowiek cierpliwy, wytrwałość pomaga mu zauważyć zależności nieuchwytne dla normalnych osób, w liceum często uzyskuje dobre stopnie i częstokroć jest fenomenalnym przewodnikiem. To jednostka metodyczna, okazuje konsekwencję i zdyscyplinowanie, umie się prawidłowo inspirować, jednak często nie starcza mu błyskotliwości pożądanej w naglących sytuacjach. To osobnik szczery, jest uczciwym i słownym podkomendnym, oddanie w związku jest dla niego sprawą niekwestionowaną, jednakże jego wrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem wybuchów awersji. Częstokroć bywa sztywny, pragnie dysponować przygotowaną repliką na dowolną możliwą wątpliwość, często jest bardzo grzeczny, lecz też odrobinę stereotypowy w funkcjonowaniu, zatem nie jest wziętym społecznikiem. Jest to osoba tradycjonalistyczna, uważa reformy za taktykę psucia porządnych mechanizmów, jest przeświadczony o niezmiennej prawdziwości wcześniej wytworzonych opinii, toteż nie toleruje naokoło siebie jakichkolwiek rewolucjonistów.
Cechuje się wyrafinowaniem, najchętniej ubiera się w najpopularniejsze obecnie i eleganckie kreacje i ubóstwia prowadzić się z lordowską dystynkcją, a zatem częstokroć uważa się za arbitra właściwej stylistyki. Znamionuje się tolerancyjnością, umie przyjaźnić się z ludźmi o niezwykle różnych poglądach i nie interesuje go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, a więc nie znosi u kumpli jedynie nieposiadania poszanowania innych. Charakteryzuje się odwagą, niezmiernie rzadko boi się nieznanych trudności, ponieważ dobrze spełnia się w niezrozumiałych warunkach i wszelkie problemy przeważnie nie trwożą go. Jest to jednostka silna, zmierza do mety bez nieuzasadnionych wahań, gdy trzeba, nieustępliwie i merytorycznie uzasadnia swoje osądy oraz radośnie reaguje na wszelkie korzystne przemiany w życiu. Jest to osobnik ostrożny, stroni od pochopnych aktywności, dokładnie aranżuje najdrobniejsze posunięcia i pędzi ku bogactwu z namysłem, aczkolwiek konsekwentnie. To osoba kulturalna, daje radę wypatrzyć skuteczne rozstrzygnięcia komplikacji, które wymagają potężnej ilości taktownego taktu i zazwyczaj przygnębiają innych ludzi. Jest to osobnik flegmatyczny, nie oszacowuje wyłącznie po wyglądzie, albowiem troszczy się tylko o naprawdę praktyczne rzeczy i próbuje funkcjonować wedle wytyczonych scenariuszy. Cechuje się odpowiedzialnością, swoje prace odbiera na serio, działa według drobiazgowo wypracowanego projektu, dlatego mimo zwodniczej flegmatyczności zwykle realizuje swoje koncepcje.

Pozostałe przymioty trafnie obrazujące tę osobę to również: obrotny, umiarkowany, wyniosły, narcystyczny, zręczny, asertywny, snobistyczny, nieugięty, gderliwy, charyzmatyczny, olśniewający, beznamiętny, nieprzejednany, wiarygodny, ekscentryczny, wytworny, konformistyczny, przyjacielski, dowcipny, zblazowany, zrzędliwy oraz nieuprzejmy.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: makler, projektant, sportowiec, ślusarz, adwokat, kamieniarz, bankier, notariusz, murarz, spawacz, księgowy, strażnik, ochroniarz, policjant i kaskader.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Antolski Zdzisław - (1953-) - poeta.
 • Carey Harry - (1878-1947) - aktor amerykański.
 • Dzierżoń Jan - (1811-1906) - duchowny katolicki, ksiądz, pszczelarz.
 • Gattas Stefan II - (1920-2009) - egipski duchowny katolicki obrządku koptyjskiego, kardynał.
 • George Francis Eugene - (1937-) - amerykański duchowny katolicki, arcybiskup Portland i Chicago, kardynał.
 • Gołda Szymon - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • II Fuad - (1952-) - król Egiptu.
 • Kobiałko Wojciech - (1968-) - aktor.
 • Lutui Penisio - (1951-) - francuski sportowiec, lekkoatletyka, rzut oszczepem.
 • Matraszek Marceli - (1924-2008) - realizator filmów oświatowych.
 • Milsap Ronnie - (1944-) - amerykański piosenkarz, twórca piosenek.
 • Szosland Janusz - (1925-) - inżynier włokiennik.
 • Tinker Mark - (1951-) - amerykański reżyser, producent telewizyjny.
 • Tshosane Stanley - (1957-) - botswański trener piłkarski.
 • Wagner Grzegorz - (1966-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wild Michelle - (1980-) - węgierska modelka, aktorka w filmach erotycznych.
 • Wojnarowski Henryk - (1932-) - dyrygent.
 • Zytkiewicz Ewa - (1939-) - aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.