Koziorożec, 13 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 13 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczny mężczyzna koziorożec urodzony w dniu 13 1 znamionuje się lojalnością, potrafi być autentycznym przyjacielem przydatnym w problemach, usiłuje zachowywać się odpowiednio do swoich przekonań, jednakże jego immanentny legalizm umie powodować przypływy niechęci. To osoba przebojowa, dobrze znosi niespokojną harówkę i aktywizuje wspólników swoją nieposkromioną siłą. Bywa oficjalny, lubuje się w wyrafinowanej towarzyskiej etykiecie, często jest niezwykle taktowny, ale także trochę rutynowy w funkcjonowaniu, dlatego nie jest uznaną duszą towarzystwa. Bywa dominujący, działa niby zabijaka i częstokroć nie zna zbiorowego postrzegania swojej postaci, a zatem potrafi prowokować rewolty pośród swoich podkomendnych. Bywa człowiekiem drobiazgowym, jakąkolwiek kwestię umie badać na wszystkie strony i traci obraz struktury, dlatego niestety często nie potrafi rozpocząć szybkich i adekwatnych do warunków działań. To osobnik zdyscyplinowany, wykonuje pracę bez nieefektywnych sprintów, kłopoty nie umieją prędko go zdeprymować, jednak chwilami nadto przywiązuje się do przedtem obmyślonych planów. Jest to jednostka cierpliwa, potrafi uważnie oczekiwać na właściwą okazję, w ogólniau częstokroć uzyskuje fenomenalne noty i umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym partnerem. To osoba tradycjonalistyczna, najchętniej pracuje zawsze analogicznie jak uprzednio, jego koledzy mają obowiązek postrzegać sprawy identycznie jak on, toteż nie akceptuje dokoła siebie wszelkich innowatorów.
Charakteryzuje się szykownością, z największą satysfakcją przyodziewa się w najpopularniejsze w tej chwili i gustowne kreacje i jego publiczne maniery są w każdym wypadku idealne, więc mnogość forsy niezmiernie ułatwia mu realizowanie żywota będącego w zgodzie z jego charakterem. Jest to człowiek dzielny, nie zatrważają go żadne przeciwności, bo podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła strachu i lubi żyć dynamicznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dąży do finału bez bezsensownych wątpliwości, chętnie rywalizuje z innymi oraz nie lęka się rozpoczynania zatargów. Jest to jednostka grzeczna, nie lęka się podejmować się rozsądzania sprzeczek, które wymagają wymogu stosowania pomysłowych i niejednokrotnie dosyć zawikłanych uzasadnień i mierzące się z nimi osoby z reguły w krótkim czasie popychają do poddania się. Jest to osobnik rzetelny, jest bardzo zawzięty i zorganizowany, funkcjonuje wedle skrupulatnie sprokurowanego projektu, a więc mimo złudnej flegmatyczności na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. To człowiek ostrożny, wystrzega się nieostrożnych aktywności, rozpatruje przeróżne harmonogramy wydarzeń oraz prze ku finansowemu dobrobytowi z namysłem, lecz konsekwentnie. Jest to osobnik kompromisowy, nie unika rzeczy nowych i różnych od wcześniej opanowanych i nie bawi go przekonywanie towarzyszy do swoich poglądów, zatem próbuje stronić od postrzelonych pomyleńców zaaferowanych propagowaniem jedynie słusznych dogmatów. Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje tylko po wyglądzie, albowiem najważniejsza jest dla niego realna przydatność i w osobistych ocenach zawsze kieruje się wyrachowanymi obliczeniami.

Inne przymioty celnie wyrażające opisywaną jednostkę to również: dowcipny, samotny, namówiony, gderliwy, wyniosły, fanatyczny, beznamiętny, otwarty, mądry, zrzędliwy, miłosierny, ekscentryczny, marudny, apodyktyczny, poukładany, wiarygodny, elegancki, ufny, wytworny, tkliwy, światły, liberalny, zmysłowy, skąpy, obrotny, uprzejmy oraz wielkoduszny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: rachmistrz, sędzia, buchalter, ochroniarz, makler, księgowy, bankier, sportowiec, adwokat, kamieniarz, saper i notariusz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berger Ludwik - (1911-1943) - aktor, reżyser.
 • Graupner Christoph - (1683-1760) - kompozytor niemiecki.
 • Hemsworth Liam - (1990-) - aktor australijski.
 • Konieczny Marian - (1930-) - rzeźbiarz.
 • McCall Ross - (1976-) - aktor szkocki.
 • Milstein Nathan - (1903-1992) - amerykański skrzypek.
 • Muniak Radosław - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Munk Kaj - (1898-1944) - duński duchowny luterański, dramaturg.
 • Posey James - (1977-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Rudniew Artiom - (1988-) - łotewski sportowiec, piłka nożna.
 • Sekielski Tomasz - (1974-) - dziennikarz.
 • Taylor Paige - (1989-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Taylor Rip - (1934-) - aktor amerykański.
 • Thieme Alexander - (1954-) - niemiecki sportowiec, lekkoatletyka, biegi sprinterskie.
 • Tisserand François Félix - (1845-1896) - astronom francuski.
 • Widajewicz Rafał - (1969-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Žamboch Miroslav - (1972-) - czeski pisarz fantasy i science fiction .
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.