Koziorożec, 11 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 11 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Astrologiczny mężczyzna koziorożec urodzony dnia 11 1 to osoba drobiazgowa, zwraca uwagę na mało znaczące drobiazgi i nie umie popatrzeć na sprawy z boku, dlatego niestety częstokroć nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i dopasowanych do okoliczności aktywności. Jest to jednostka konsekwentna, umie dowieść swoje plany do korzystnego zamknięcia, potrafi się odpowiednio motywować, jednak nierzadko zanadto upiera się przy uprzednio wymyślonych koncepcjach. Cechuje się wiernością, jest niezwykle opiekuńczy w stosunku do własnego partnera, jest niezmiernie lubiany przez współtowarzyszy, jednakże jego spontaniczny legalizm umie rodzić erupcje antypatii. To osobnik konwencjonalny, chce mieć gotową replikę na każdą dającą się pomyśleć wątpliwość, jako element społeczności jest często godny zaufania, chociaż zarazem niezbyt łebski, więc jest to najlepszy organizator. Jest to człowiek przebojowy, haruje niby automat, nie stroni od roboty i wyśmienicie znosi stresującą pracę. To osoba tradycjonalistyczna, z największym zapałem działa zawsze tak samo jak wcześniej, jego wspólnicy mają obowiązek osądzać rzeczywistość identycznie jak on, zatem częstokroć z uporem trzyma się dawno już wycofanych z użycia rozwiązań i procedur. Jest to jednostka wytrwała, umie wnikliwie przysłuchiwać się czyimś gawędom, na uczelni często uzyskuje doskonałe oceny i nieustępliwość dopomaga mu zobaczyć korelacje nieuchwytne dla innych ludzi. Częstokroć bywa apodyktyczny, pragnie zawładnąć całą kulą ziemską i nie zamartwia się osądem swojego stylu życia, a zatem potrafi prowokować protesty pomiędzy swoimi podwładnymi.
Jest to osobnik szykowny, ceni ekstrawaganckie trunki i dania i jego towarzyskie maniery są w każdym wypadku nienaganne, a więc mnogość kapitału bardzo ułatwia mu realizowanie bytu zgodnego z jego naturą. Charakteryzuje się śmiałością, nie zatrważają go żadne problemy, albowiem pracuje nad tym, by nie krążyć myślami dookoła lęku i jawi się pozostałym ludziom nieugiętym kamieniem. To jednostka kulturalna, daje radę wykryć wydajne obejścia komplikacji, które przedstawiają sobą prawdziwe wyzwanie także dla wprawnych i twórczych dyplomatów i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. Jest to człowiek sumienny, swoje powinności postrzega na serio, utrzymuje monotonny, aczkolwiek efektywny rytm działalności, toteż pomimo zwodniczej ospałości z reguły wciela w życie swoje pomysły. Znamionuje się tolerancyjnością, umie zadawać się z osobami o wielce różniących się przekonaniach i jednostek różnych i niezwykłych nie uważa z marszu za zagrożenie, dlatego jest aktywistą społecznym starającym się o swobodę grup dyskryminowanych. Charakteryzuje się stanowczością, w ucieleśnianiu własnych celów potrafi być niezwykle zdyscyplinowany, chwilami zupełnie agresywny, umie wyegzekwować załatwienie zaordynowanych zarządzeń oraz radośnie podchodzi do wszelkich pomyślnych reform w otoczeniu. Jest to osobnik przewidujący, dokłada starań, by nie reagować innstynktownie, rozpatruje rozliczne projekty posunięć i dąży ku finansowemu dobrobytowi wolno, lecz systematycznie. Cechuje się flegmatycznością, nie ocenia wyłącznie w oparciu o wygląd, bo zawsze bierze pod uwagę pożądane zarobki i w każdym wypadku stara się tworzyć długookresowe analizy.

Inne cechy właściwie obrazujące tego człowieka to też: pyszałkowaty, twórczy, badawczy, entuzjastyczny, narcystyczny, litościwy, marudny, sadystyczny, perfekcjonistyczny, przyjacielski, otwarty, rzutki, dowcipny, nieugięty, olśniewający, niezawodny, skąpy, wiarygodny, nieufny, zimny, bezkompromisowy, narwany, asertywny oraz uprzejmy.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: ochroniarz, strażnik, nadzorca, saper, budowlaniec, żołnierz, murarz, ślusarz, buchalter i projektant.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Acta Manny - (1969-) - dominikański sportowiec, baseball.
 • Antosik Jan - (1938-) - ekonomista, polityk.
 • Benikhlef Amar - (1982-) - algierski sportowiec, judo.
 • Bentham Samuel - (1757-1831) - angielski inżynier, konstruktor okrętów.
 • Borusewicz Bogdan - (1949-) - historyk, polityk.
 • Caulkins Tracy - (1963-) - amerykańska sportowiec, pływanie.
 • Clemons Clarence - (1942-2011) - amerykański muzyk, aktor.
 • Cohen Oshri - (1984-) - aktor izraelski.
 • Gąsiorek Tomasz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Guillemin Roger - (1924-) - amerykański lekarz, endokrynolog.
 • Guillon Loic - (1982-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Habsburg Karol Tomasz - (1961-) - głowa domu Habsbursko-Lotaryńskiego 2007-, pretendent do tronu Austrii 1966-, Węgier i Czech 2011-, polityk, deputowany do Parlamentu Europejskiego 1996-.
 • Kasprzycki Mateusz - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • McKay Cody - (1974-) - kanadyjski sportowiec, baseball.
 • Mendès-France Pierre - (1907-1982) - polityk francuski.
 • Osmólski Sebastian - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pierce George Washington - (1872-1956) - fizyk amerykański.
 • Radosz Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reed Alyson - (1958-) - amerykańska aktorka, tancerka.
 • Schönbächler Marco - (1990-) - szwajcarski sportowiec, piłka nożna.
 • Xianxiang Gong - (1900-1951) - generał chiński,.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.