Koziorożec, 10 stycznia - Mężczyzna

Koziorożec, 10 stycznia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec, który przyszedł na świat dnia 10 1, to osoba tradycjonalistyczna, uważa reformy za strategię destrukcji sprawdzonych mechanizmów, na wszelką zmianę popatruje bez entuzjazmu i z obawami, a zatem często z uporem obstaje przy już dawno zdezaktualizowanych rozwiązaniach i metodach. To jednostka cierpliwa, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim gawędom, częstokroć ekscytuje go wędkowanie i potrafi zdobyć biegłość w zagadnieniach wymagających długookresowego treningu. Cechuje się wiernością, umie być najlepszym kolegą dostępnym w zmartwieniach, ofiarność w związku jest dla niego rzeczą bezsporną, aczkolwiek jego spontaniczna praworządność potrafi być przyczyną paroksyzmów niechęci. Często bywa skrupulatny, pragnie ogarnąć najbłahsze aspekty poznawanej dziedziny i nie widzi całości spoza szczegółów, dlatego niestety umie zakopać się na cały tydzień w robocie. To człowiek przedsiębiorczy, haruje niczym maszyna, ubóstwia konstruować awangardowe projekty i wyśmienicie wytrzymuje nerwową pracę. Częstokroć bywa apodyktyczny, czuje się osobą kompetentną w każdej sprawie i cudzy protest nie posiada dla niego wagi, więc często zmienia się w wyobcowanego i nielubianego szefa. Bywa oficjalny, chce mieć gotową replikę na dowolne potencjalne pytanie, zdaje się być na amen uwięziony w nieodmiennej technice zachowania, zatem idealne efekty uzyskuje w naukowych dziedzinach wiedzy pozbawionych szpanerskich błyskotek. To osobnik konsekwentny, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego zwieńczenia, umie się dobrze inspirować, jednak nieraz przesadnie upiera się przy przedtem obmyślonych planach.
To jednostka nieustraszona, bardzo rzadko obawia się nietypowych wyzwań, albowiem rewelacyjnie spełnia się w niepewnych okolicznościach i lubi działać energicznie. Jest to człowiek flegmatyczny, nie oszacowuje tylko w oparciu o wygląd, bo najważniejszy jest dla niego faktyczny pożytek i w każdym wypadku zachowuje się świadomie oraz przezornie. Jest to osobnik odpowiedzialny, swoje obowiązki postrzega na serio, pracuje podług dokładnie dopracowanego grafiku, a więc powinno się doszkalać się od niego efektywności i ergonomii. To jednostka wysublimowana, para się wyszukanymi rozrywkami i doznaje zamiłowania do przestawania ze sztuką, toteż mnogość forsy niezmiernie udogadnia mu toczenie egzystencji zgodnej z jego charakterem. Uwielbia zachowywać się stanowczo, prze do celu bez zbędnych wahań, potrafi wymóc zrealizowanie zarządzonych zaleceń oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne innowacje w otoczeniu. Znamionuje się tolerancyjnością, umie kumplować z osobami o nadzwyczaj różnych przekonaniach i łatwo modyfikuje istniejące poglądy w zderzeniu ze świeżymi doświadczeniami, a więc jest organizatorem prospołecznym walczącym o równouprawnienie osób nękanych. To osobnik taktowny, daje radę wypatrzyć skuteczne obejścia kłopotów, które nasuwają wymóg zastosowania przebiegłych i wielokrotnie całkiem karkołomnych wywodów i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. To jednostka przezorna, dokłada starań, by nie odpowiadać intuicyjnie, buduje skomplikowane harmonogramy oraz dąży ku dostatkowi z namysłem, ale konsekwentnie.

Inne atrybuty adekwatnie obrazujące przedstawianego człowieka to także: pracowity, zadumany, szorstki, nieugięty, prawy, zrzędliwy, narcystyczny, wytrzymały, elegancki, wiarygodny, obrotny, pyszałkowaty, bezkompromisowy, wyrachowany, poważany, światły, nieustępliwy, wystraszony, przesądny, wyniosły, chytry, gospodarny, asertywny, badawczy, gderliwy i uparty.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: strażnik, spawacz, ślusarz, bankier, notariusz, adwokat, konstruktor, kurator, kamieniarz, kaskader, nadzorca, sędzia, prokurator, saper oraz buchalter.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Achremczyk Stanisław - (1951-) - historyk, profesor.
 • Aschoff Ludwig - (1866-1942) - niemiecki lekarz, anatomopatolog.
 • Chadha Gurinder - (1960-) - brytyjska dziennikarka, reżyser, scenarzysta.
 • Clancy Abigail - (1986-) - modelka angielska.
 • Fukuzawa Yukichi - (1835-1901) - pisarz japoński.
 • Gant Harry - (1940-) - amerykański kierowca wyścigowy.
 • Hunt Eleanor - (1910-) - aktorka amerykańska.
 • King Claire - (1963-) - aktorka angielska.
 • MacKenzie Gisele - (1927-) - kanadyjska piosenkarka, aktorka.
 • Mandel Maria - (1912-) - austriacka działaczka nazistowska, zbrodniarka wojenna.
 • McCovey Willie - (1938-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Mokronowski Stanisław - (1761-1821) - generał.
 • Patkin Max - (1920-1999) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Roberts Matt - (1978-) - amerykański muzyk, gitarzysta.
 • Rodgers Anton - (1933-2007) - aktor angielski.
 • Rogers Rita - (1936-) - aktorka amerykańska.
 • Schönhuber Franz - (1923-2005) - niemiecki dziennikarz, polityk.
 • Tochwin Michał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Welsh John - (1984-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Zick Johannes - (1702-1762) - malarz niemiecki.
 • Östlund Cecilia - (1988-) - szwedzka sportowiec, curling.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.