Koziorożec, 31 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 31 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna koziorożec urodzony w dniu 31 12 to osoba cierpliwa, spełnia się w charakterze uznanego nauczyciela, często jest wyśmienitym opiekunem i umie uważnie wyczekiwać na właściwy moment. Bywa władczy, pragnie zawładnąć całą kulą ziemską i nie zamartwia się osądem swojego zachowania, więc potrafi prowokować rewolty pomiędzy swoimi pracownikami. To człowiek konserwatywny, nie cierpi nawet drobnych ekscentryzmów i reorganizacji, w swoich dzieciach z największą przyjemnością dostrzegałby własne odbicia, toteż częstokroć gubi się w teraźniejszym, życiu. Często bywa oficjalny, jego sposób bycia jest częstokroć sztampowy, często jest pełny ogłady, aczkolwiek również nieco szablonowy w działaniu, a więc nie jest wziętym społecznikiem. Bywa jednostką drobiazgową, jakąkolwiek sprawę umie drążyć do głębi i częstokroć nie potrafi zobaczyć znaczenia sytuacji, dlatego niestety często nie potrafi podjąć szybkich i pasujących do warunków aktywności. To osobnik przedsiębiorczy, relaksuje się dynamicznie i denerwuje go bierność. Cechuje się metodycznością, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, przeszkody nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak częstokroć brakuje mu polotu koniecznego w nagłych wypadkach. Znamionuje się szczerością, potrafi być autentycznym przyjacielem dostępnym w zgryzotach, jest niezmiernie szanowany przez kolegów, lecz niejednokrotnie w swoim oddaniu sięga aż do bufonady.
Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w awangardowych i ciekawych rzeczach i jednostek odmiennych i niekonwencjonalnych nie uważa na wstępie za niebezpieczeństwo, zatem nie toleruje u wspólników jedynie niedoboru szacunku dla innych. Cechuje się wyrafinowaniem, ceni wyrafinowane potrawy i trunki i doznaje skłonności do przestawania ze sztuką, a zatem posiadanie forsy bardzo udogadnia mu realizowanie bytu zgodnego z jego naturą. Jest to osoba odpowiedzialna, swoje misje postrzega na serio, utrzymuje równe, jednakże produktywne tempo działalności, toteż warto doszkalać się od niego pragmatyzmu oraz efektywności. Jest to człowiek ostrożny, to przewidujący i wytrawny zarządca, cierpliwie przegląda posiadane antycypacje i dane statystyczne oraz nie pokłada ufności w pomysłach utworzonych byle jak. To osobnik powolny, nie pociąga go popisywanie się, gdyż zawsze analizuje zakładane dochody i w każdym wypadku usiłuje konstruować dalekowzroczne analizy. Znamionuje się siłą, z reguły pracuje bystro i żywiołowo, umie wymusić zrealizowanie zarządzonych instrukcji oraz nie lęka się zaczynania kłótni. Charakteryzuje się śmiałością, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, bowiem doskonale radzi sobie w zawikłanych okolicznościach i jawi się innym ludziom nieugiętą kolumną. To jednostka taktowna, umie wykaraskać się z uciążliwych i niebezpiecznych sytuacji, które tyczą się zagadnień niezwykle dyskretnych i zwykle przytłaczają pozostałe osoby.

Inne cechy kapitalnie opisujące tego człowieka to także: przyjazny, światły, zgryźliwy, despotyczny, mądry, badawczy, przyjacielski, litościwy, wyzwolony, szorstki, atrakcyjny, obrotny, olśniewający, czujny, chytry, tkliwy, snobistyczny, uprzejmy, dowcipny, pracowity, przesądny, czarujący, zapobiegliwy, wytrzymały, ufny, rzutki, wyrachowany, fanatyczny oraz srogi.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie sprawdzał, są: sędzia, bankier, księgowy, prokurator, projektant, strażnik, saper, adwokat, sportowiec i spawacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Ashby Harvey - (1933-1997) - aktor angielski.
  • Cunningham Sean S - (1941-) - amerykański reżyser filmowy.
  • Gorogo Paul - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kabangu Mulota - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kapsa Mariusz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Laren Shay - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • McDonald Michael - (1964-) - aktor amerykański.
  • Meade George - (1815-1872) - amerykański generał, inżynier.
  • Ragan Sam - (1915-1996) - amerykański pisarz, dziennikarz, poeta.
  • Świtała Paweł - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.