Koziorożec, 30 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 30 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec, który urodził się dnia 30 12, cechuje się wytrwałością, potrafi być wspaniałomyślnym i otwartym partnerem, umie wykonać sprawy bardzo nieciekawe dla innych ludzi i w ogólniau częstokroć uzyskuje bardzo dobre stopnie. Jest to osoba zachowawcza, stroni od nawet drobnych zmian i udziwniań, jego koledzy muszą myśleć tak samo jak on, a więc często czuje się zagubiony w dzisiejszym, życiu. To jednostka drobiazgowa, odbiera budowlę jako potężną stertę niuansów i nie widzi struktury zza szczegółów, dlatego niestety powielanie obiekcji częstokroć uznaje za bardziej znaczące od szukania rozwiązań. Jest to osobnik formalny, jego zachowanie jest często stereotypowe, jest dość sztywny pomimo tego że w każdym wypadku także niezwykle uprzejmy, zatem jest to doskonały mistrz ceremonii. Charakteryzuje się szczerością, jest zacnym i sumiennym podkomendnym, ofiarność w parze małżeńskiej jest dla niego rzeczą niekwestionowaną, lecz jego wrodzona prawość potrafi być powodem wybuchów awersji. Częstokroć bywa apodyktyczny, pragnie rzucić na kolana całą planetę i nie zamartwia się osądem swojego postępowania, więc często przemienia się w osamotnionego i wyalienowanego tyrana. Jest to osoba przebojowa, lubi żyć w permanentnym ruchu i jest niezmiernie produktywny w pracy. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, umie dociągnąć swoje projekty do korzystnego zakończenia, działa w sposób rozumny i sprawdzony, jednak źle daje sobie radę z żywiołowo zmieniającymi się sytuacjami.
Cechuje się wysublimowaniem, oddaje się wykwintnym uciechom i ubóstwia prowadzić się z jaśniepańską godnością, a zatem częstokroć jest postrzegany jako rodzimy dyktator mody. Charakteryzuje się kompromisowością, dysponuje bardzo wścibską i wieloaspektową umysłowością i ludzi różniących się i dziwnych nie uważa z góry za zagrożenie, toteż nie toleruje u znajomych tylko niedostatku wyrozumiałości. Jest to jednostka słowna, zupełnie nie odkłada zadań do zrealizowania, zachowuje monotonny, ale wydajny rytm działalności, dlatego mimo iluzorycznej ospałości przeważnie urzeczywistnia swoje koncepcje. Jest to osoba przewidująca, dokłada starań, by nie odpowiadać emocjonalnie, układa wymyślne harmonogramy oraz śpieszy ku sukcesowi z namysłem, jednakże systematycznie. Jest to osobnik taktowny, potrafi wybrnąć ze skomplikowanych i groźnych okoliczności, które nastręczają konieczność zastosowania pomysłowych i w szeregu przypadków całkiem powikłanych argumentów i na ogół załamują pozostałych ludzi. Jest to jednostka stanowcza, z reguły pracuje szybko i żwawo, umie wymusić wykonanie wydanych dyspozycji oraz nie odstępuje od realizacji długookresowych planów dla tymczasowej i fałszywej ulgi. To osoba nieustraszona, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla innych ludzi, bowiem umie pokonać własny strach i uwielbia żyć dynamicznie. To osobnik flegmatyczny, nie traci wysiłków na po prostu zbędne kwestie, ponieważ najistotniejszy jest dla niego faktyczny pożytek i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakiś cel.

Pozostałe cechy poprawnie ukazujące opisywanego człowieka to również: atrakcyjny, gospodarny, prawy, namówiony, wyrachowany, fanatyczny, nieuczciwy, wyniosły, litościwy, czujny, wytworny, logiczny, ufny, solidny, nieufny, zwycięski, przyjazny, gorliwy, tajemniczy, asertywny, mądry, namiętny, nieprzejednany, wystraszony, wytrzymały oraz życzliwy.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: kaskader, buchalter, broker, strażnik, adwokat, murarz, rachmistrz, nadzorca, żołnierz, księgowy, kurator i makler.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Allen Lew - (1925-2010) - generał amerykański.
 • Burrows James - (1940-) - amerykański reżyser, producent filmowy.
 • Criscito Domenico - (1986-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Jackson Leon - (1988-) - szkocki piosenkarz pop-jazzowy.
 • Janik Wiktor - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Karwowski Łukasz - (1965-) - reżyser, scenarzysta, producent filmowy.
 • Kolonko Marek - (1973-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łuszczewska Halina - (1895-) - aktorka, reżyser teatralny, dyrektor teatru.
 • Martin Kenyon - (1977-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Okoro Mike - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Podgórski Tomasz - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Reed Carol - (1906-1976) - angielski reżyser, producent filmowy.
 • Shannon Del - (1938-1990) - amerykański piosenkarz, gitarzysta rockowy.
 • Stewart Duglas T - (1964-) - muzyk szkocki.
 • Timotić Ana - (1982-) - serbska sportowiec, tenis ziemny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.