Koziorożec, 29 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 29 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny mężczyzna koziorożec, który przyszedł na świat w dniu 29 12, bywa autokratyczny, postrzega się za jednostkę wykwalifikowaną w każdym zagadnieniu i nie lęka się oceny swojego stylu życia, toteż często przemienia się w opuszczonego i unikanego zwierzchnika. Jest to osobnik zachowawczy, nienawidzi najmniejszych ekscentryzmów i innowacji, jest przeświadczony o nieodmiennej prawdziwości wcześniej wykształconych stanowisk, a zatem częstokroć ustawicznie trwa przy już dawno anachronicznych procedurach i rozwiązaniach. To człowiek lojalny, potrafi być doskonałym przyjacielem pomocnym w kłopotach, jest niezmiernie szanowany przez kumpli, jednakże jego immanentna prawość umie rodzić przypływy antypatii. To osoba cierpliwa, radzi sobie w charakterze uznanego mentora, potrafi zdobyć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długotrwałej nauki i umie z uwagą przysłuchiwać się czyimś zwierzeniom. Często bywa drobiazgowy, dowolną sprawę potrafi drążyć niezmiernie drobiazgowo i częstokroć nie umie dojrzeć znaczenia problemu, dlatego niestety potrafi ugrząźć na cały tydzień w działaniu. To jednostka aktywna, płonie wewnętrznym blaskiem i nie obawia się pracy. To człowiek zdyscyplinowany, umie rozsądnie gospodarować swoimi zasobami, trudności nie potrafią łatwo go zniechęcić, jednak umie być nadmiernie sztywny w nieznanych okolicznościach. Często bywa konwencjonalny, pragnie mieć kompletną odpowiedź na każde możliwe zapytanie, jako składnik wspólnoty jest częstokroć wiarygodny, chociaż zarazem niespecjalnie sprytny, zatem nie jest wziętym społecznikiem.
Cechuje się sumiennością, w ogóle nie odkłada zadań do załatwienia, zachowuje równe, lecz produktywne tempo aktywności, a więc mimo zwodniczej flegmatyczności przeważnie wciela w życie swoje projekty. Jest to osobnik kulturalny, nie boi się brać się za rozsądzanie zatargów, które przedstawiają sobą prawdziwe wyzwanie również dla biegłych i zmyślnych graczy politycznych i okażą niewykonalni dla jego rozlicznych prekursorów. Jest to osoba wysublimowana, para się ekskluzywnymi uciechami i ubóstwia sprawować się ze szlachecką elegancją, więc szczęśliwy jest jako posiadacz ogromnego majątku. To jednostka ostrożna, podejmuje próby, by nie zachowywać się bez zastanowienia, dokładnie organizuje wszelkie manewry oraz śpieszy ku bogactwu mozolnie, ale metodycznie. Jest to osobnik kompromisowy, nie denerwują inne zamiłowania i nie kręci go nakłanianie towarzyszy do swoich przekonań, a zatem dokłada starań, by unikać nawiedzonych radykałów zajętych obwieszczaniem najwspanialszych poglądów. Znamionuje się męstwem, nie zatrważają go nijekie przeciwności, ponieważ podejmuje starania, by nie krążyć myślami dookoła strachu i wykazuje potężną samokontrolę. To człowiek stanowczy, wyraźnie i precyzyjnie komunikuje swoje pragnienia, z pasją wdraża wielkie reformy i przewroty oraz z radością wita wszelkie pozytywne przemiany w życiu. Uwielbia zachowywać się powolnie, ciężko go zwieść ładnymi frazesami, bo stara się wyłącznie o naprawdę ważne rzeczy i zawsze próbuje konstruować długofalowe analizy.

Pozostałe przymioty kapitalnie ukazujące tę jednostkę to też: stabilny, rzutki, zadumany, tkliwy, dyplomatyczny, czujny, wielkoduszny, otwarty, litościwy, wyniosły, jowialny, przesądny, zgryźliwy, uprzejmy, pusty, snobistyczny, obowiązkowy, ograniczony, fanatyczny, czarujący, umiarkowany, zapobiegliwy, nieustępliwy, nieznośny, gderliwy, nieufny oraz bezbarwny.
Zawodami, w których idealnie się będzie czuł, są: makler, saper, księgowy, konstruktor, bankier, broker, kurator, kamieniarz, murarz i prokurator.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bożyczko Zbigniew - (1940-) - dziennikarz.
 • Eranio Stefano - (1966-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Flanders Ed - (1934-1995) - aktor amerykański.
 • Fuchs Klaus - (1911-1988) - fizyk niemiecki.
 • Gladstone William Ewart - (1809-1898) - polityk brytyjski.
 • Jakóbczyk Jakub - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kopyciński Sławomir - (1975-) - ekonomista, polityk.
 • Skrzynecki Dawid - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Style Ally - (1988-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sykulski Kazimierz Tomasz - (1882-1941) - ksiądz katolicki.
 • Williams Stanley - (1953-2005) - amerykański gangster, założyciel i przywódca gangu Crips w Los Angeles.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.