Koziorożec, 28 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 28 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny mężczyzna koziorożec urodzony dnia 28 12 to jednostka oficjalna, chce dysponować opracowaną odpowiedzią na każdą dającą się pomyśleć zaczepkę, jest raczej sztywny pomimo tego że zawsze także niezmiernie układny, toteż nie bywa wziętym aktywistą. To osoba szczera, umie być najlepszym towarzyszem użytecznym w trudnościach, jest niezwykle ceniony przez współtowarzyszy, ale jego immanentny legalizm potrafi owocować wybuchami antypatii. Jest to osobnik zorganizowany, systematycznie zmierza do celu, kłopoty nie umieją prędko go zdeprymować, jednak potrafi być zbytnio konwencjonalny w nieznanych okolicznościach. Jest to człowiek przedsiębiorczy, ma nieskończone rezerwy energii, męczy go lenistwo i relaksuje się czynnie. To jednostka zachowawcza, uważa przemiany za sposób niszczenia sprawdzonych mechanizmów, w swoich pociechach najchętniej postrzegałby własne kopie, a zatem częstokroć czuje się nie na miejscu w teraźniejszej, rzeczywistości. Często bywa dominujący, działa jak chuligan i częstokroć nie zna ogólnego odbioru swojej persony, więc często spotyka się z biernym nieposłuszeństwem dla swoich aktywności. Jest to człowiek skrupulatny, potyka się o drobiazgi i nie widzi całości spoza detali, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć natychmiastowych i odpowiednich do warunków działań. Cechuje się cierpliwością, w minionych dniach umiałby być kopistą notującym antycznych zwojach, upór pomaga mu spostrzec zależności niedostrzegalne dla innych osób i umie z uwagą wysłuchiwać ludzkich gawęd.
To jednostka słowna, jest bardzo uparty i metodyczny, pracuje podług skrupulatnie przygotowanego projektu, a więc warto doszkalać się od niego skuteczności oraz ergonomiczności. Charakteryzuje się śmiałością, potrafi zrealizować sprawy nierealne dla pozostałych ludzi, bo podejmuje starania, by zazwyczaj nie lękać się z wyprzedzeniem i uwielbia żyć dynamicznie. Znamionuje się dalekowzrocznością, to ostrożny i odważny dowódca, bierze pod uwagę rozmaite grafiki posunięć oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, aczkolwiek konsekwentnie. Jest to człowiek powolny, nie zaprząta go kozaczenie, bowiem wartość ma dla niego w pierwszym rzędzie rzeczywisty zysk i w każdym wypadku usiłuje konstruować dalekowzroczne prognozy. Jest to osobnik kompromisowy, posiada niezmiernie wścibską i wieloaspektową umysłowość i jednostek niepodobnych i niespotykanych nie uznaje z marszu za zagrożenie, zatem nie znosi u kompanów jedynie niedostatku wielkoduszności. Jest to człowiek taktowny, daje radę wypatrzyć efektywne obejścia problemów, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a nawet stukniętych i zwykle przytłaczają inne osoby. To osobnik silny, przeważnie działa bystro i żywiołowo, ochoczo walczy z innymi oraz nie obawia się zaczynania sporów. Cechuje się wysublimowaniem, z największą przyjemnością przyodziewa się w najbardziej rozchwytywane właśnie i luksusowe ubrania i doznaje pociągu do pozostawania w kontakcie ze sztuką, a więc ukontentowany jest jako posiadacz dużego majątku.

Pozostałe atrybuty kapitalnie określające przedstawianą jednostkę to też: samotny, namówiony, charyzmatyczny, olśniewający, nieelastyczny, szorstki, uparty, logiczny, obrotny, naiwny, despotyczny, wiarygodny, uważny, czujny, schematyczny, wyrachowany, srogi, poważany, poukładany, prawy, bezlitosny, pyszałkowaty, namiętny, stabilny, gderliwy, umiarkowany, dyplomatyczny oraz zmysłowy.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: policjant, kaskader, strażnik, saper, murarz, bankier, buchalter, prokurator, budowlaniec, ochroniarz, notariusz, nadzorca i konstruktor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Beczała Piotr - (1966-) - śpiewak operowy,.
 • Ceci Francesco - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cornwallis Charles - (1655-1698) - brytyjski Pierwszy Lord Admiralicji.
 • Dekker Thomas - (1987-) - amerykański aktor, muzyk.
 • Dickson Chris - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Galant Wojciech - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herbuś Mateusz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Hilton Mia - (1987-) - słowacka aktorka w filmach erotycznych.
 • Krauss Ron - (1970-) - amerykański reżyser, producent, scenarzysta.
 • Legend John - (1978-) - muzyk amerykański.
 • Mikita Patryk - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mullis Kary - (1944-) - amerykański biochemik, biotechnolog.
 • O'Connell Charlie Tamara Tulip - (2008-) - rodzice: Jerry O'Connell i Rebecca Romijn.
 • Tamagno Fancesco - (1850-1905) - włoski śpiewak operowy,.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.