Koziorożec, 27 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 27 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Zodiakalny pan koziorożec, który urodził się dnia 27 12, charakteryzuje się szczerością, partnerzy są dla niego niezmiernie istotni, do związków podchodzi bardzo na serio, aczkolwiek jego wrodzona praworządność umie powodować wybuchy antypatii. Częstokroć bywa oficjalny, pragnie dysponować przemyślaną ripostą na dowolną możliwą zaczepkę, jest dość konwencjonalny chociaż w każdym wypadku także niezwykle kurtuazyjny, więc jest to optymalny organizator. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie wykorzystywać swoje rezerwy, kłopoty nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego okolicznościach. To człowiek konserwatywny, uznaje innowacje za metodę psucia sprawdzonych rzeczy, jest przekonany o nieodmiennej słuszności poprzednio nabytych opinii, a więc częstokroć uporczywie obstaje przy już dawno wycofanych z użycia rozwiązaniach i strategiach. To osoba przedsiębiorcza, rozpoczyna jednocześnie najrozmaitsze zadania, ubóstwia być w permanentnym ruchu i ożywia wspólników swoim nieposkromionym entuzjazmem. To osobnik wytrwały, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odstręczające dla pozostałych ludzi, często bawi go wędkarstwo i umie być wyrozumiałym i otwartym towarzyszem. Częstokroć bywa drobiazgowy, grzęźnie w szczegółach i przepuszcza w ten sposób rok po roku, dlatego niestety często nie potrafi przedsięwziąć błyskawicznych i dopasowanych do warunków aktywności. Bywa dominujący, jest prawdziwym ucieleśnieniem pruskiego oficera i nie boi się osądu swojego postępowania, a zatem jest niepopularny w swoim środowisku.
To jednostka flegmatyczna, nie osądza jedynie po pozorach, ponieważ w największym stopniu ceni ergonomiczność i w osobistych wyborach zawsze opiera się na wyrachowanych rachunkach. Znamionuje się siłą, przeważnie pracuje szybko i na wysokich obrotach, nie czuje niechęci przed burzeniem istniejącego ładu oraz nie porzuca realizowania dalekosiężnych koncepcji dla doraźnego i złudnego komfortu. Cechuje się męstwem, umie zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem wspaniale radzi sobie w skomplikowanych okolicznościach i przejawia powściągliwość nie zważając na warunki. Charakteryzuje się przezornością, próbuje nie zachowywać się innstynktownie, kreuje roztropne projekty oraz nie wierzy konceptom napisanym na kolanie. Jest to osoba subtelna, nie obawia się podejmować się arbitrażu kłótni, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność także dla zaprawionych i zmyślnych polityków i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj prędko popychają do kapitulacji. Znamionuje się rzetelnością, jest niezwykle zawzięty i zorganizowany, działa wedle dokładnie przygotowanego planu, zatem pomimo fałszywej flegmatyczności z reguły wciela w życie swoje pomysły. Charakteryzuje się tolerancyjnością, potrafi kumplować z jednostkami o wielce rozbieżnych poglądach i bez problemu uaktualnia dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi doświadczeniami, toteż bywa wolontariuszem filantropijnym zabiegającym o wolność grup dyskryminowanych. To osobnik szykowny, lubi wykwintne napoje i strawy i jego społeczne zwyczaje są w każdym wypadku idealne, a więc częstokroć postrzega się za arbitra właściwego gustu.

Pozostałe atrybuty poprawnie określające ową osobę to także: skąpy, tkliwy, fanatyczny, badawczy, przebiegły, ekscentryczny, rzutki, czujny, nietaktowny, uprzejmy, srogi, sarkastyczny, namiętny, poważany, narcystyczny, natarczywy, dowcipny, wiarygodny, życzliwy, jowialny, ambitny, namówiony, roztropny, wyzwolony, samotny, olśniewający, ufny oraz nieelastyczny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: spawacz, strażnik, kaskader, ochroniarz, buchalter, księgowy, sędzia, rachmistrz, sportowiec, broker, makler i nadzorca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berto Giuseppe - (1914-1978) - pisarz włoski.
 • Cash Tabatha - (1973-) - francuska aktorka w filmach erotycznych.
 • Eaton Cyrus S - (1883-1979) - kanadyjsko-amerykański finansista, przemysłowiec, filantrop.
 • Gomez Ian - (1964-) - aktor amerykański.
 • Jachlewski Mateusz - (1984-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Kepler Johannes - (1571-1630) - niemiecki astronom, matematyk.
 • Kucharzewski Stefan - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lago Antonella del - (1967-) - włoska aktorka w filmach erotycznych.
 • Olson Charles - (1910-1970) - poeta amerykański.
 • Parowski Maciej - (1946-) - pisarz, autor fantastyki naukowej.
 • Whittaker Robert - (1920-1980) - botanik amerykański.
 • Żeleźniakowicz Serafim - (1913-2004) - duchowny prawosławny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.