Koziorożec, 26 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 26 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Koziorożec urodzony w dniu 26 12 często bywa autokratyczny, zachowuje się jak łobuz i częstokroć nie zna zbiorowego odbioru swojej persony, dlatego często natyka się na cichy bunt względem swoich aktywności. To osobnik wytrwały, spełnia się w charakterze lubianego wychowawcy, umie wnikliwie wysłuchiwać czyichś gawęd i potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odstręczające dla innych ludzi. Bywa sztywny, jest podobny do auta bez resorów, jako składnik społeczeństwa jest częstokroć solidny, mimo że jednocześnie niezbyt łebski, więc doskonałe wyniki otrzymuje w ścisłych zagadnieniach wypranych z bufońskich ozdób. To osoba konsekwentna, umie dowieść swoje przedsięwzięcia do szczęśliwego zwieńczenia, potrafi się odpowiednio motywować, jednak umie być zbytnio konwencjonalny w nietypowych sytuacjach. To jednostka tradycjonalistyczna, z największym zapałem pracuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak uprzednio, jego wspólnicy mają obowiązek postrzegać sprawy tak samo jak on, toteż często ustawicznie upiera się przy od dawna przestarzałych technikach i rozwiązaniach. Jest to osoba wierna, jest uczciwym i sumiennym podwładnym, jest niezwykle chwalony przez współtowarzyszy, lecz jego przyrodzona sprawiedliwość potrafi być powodem erupcji niechęci. To człowiek energiczny, nie stroni od pracy i aktywizuje współpracowników swoim bezgranicznym animuszem. Częstokroć bywa skrupulatny, odbiera strukturę jako wielki zestaw szczegółów i często nie umie zauważyć sedna problemu, dlatego niestety potrafi zakopać się na cały tydzień w działaniu.
To osobnik tolerancyjny, umie kumplować z jednostkami o ogromnie rozbieżnych przekonaniach i nie interesuje go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, a zatem nie toleruje u kompanów jedynie niedoboru szacunku dla innych. Znamionuje się wyrafinowaniem, swoją siedzibę organizuje z naprawdę wielkopańską fantazją i w każdej swojej aktywności stara się zdobywać perfekcję, zatem częstokroć czuje się arbitrem dobrego gustu. To osobnik ostrożny, podejmuje próby, by nie reagować bez zastanowienia, konstruuje przemyślane harmonogramy oraz nie pokłada ufności w koncepcjach wykonanych niestarannie. Jest to człowiek nieustraszony, niezmiernie rzadko obawia się nieznanych trudności, gdyż dąży do tego, by przeważnie nie lękać się przed czasem i okazuje opanowanie nie patrząc na okoliczności. Jest to jednostka rzetelna, swoje powinności traktuje na serio, utrzymuje monotonny, ale produktywny rytm działalności, a więc w długofalowym kontekście na ogół dystansuje impulsywnych pionierów. Uwielbia zachowywać się stanowczo, klarownie i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, entuzjastycznie wprowadza w życie ogromne przewroty i innowacje oraz nie unika wszczynania zwad. Lubi zachowywać się powolnie, nie zajmuje go kozaczenie, albowiem wartość ma dla niego nade wszystko faktyczna funkcjonalność i zawsze usiłuje układać dalekowzroczne przewidywania. To osoba subtelna, można mu powierzyć wykonanie ambitnych misji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną przeszkodę także dla wykwalifikowanych i twórczych dyplomatów i okażą nierealni dla jego licznych prekursorów.

Pozostałe przymioty poprawnie charakteryzujące tego osobnika to też: miłosierny, nadgorliwy, atrakcyjny, chytry, srogi, gderliwy, nieuczciwy, prawy, zadumany, elegancki, światły, rzutki, snobistyczny, fanatyczny, schematyczny, czujny, obrotny, tkliwy, narwany, dyplomatyczny, apodyktyczny, wiarygodny, mądry, ograniczony, tajemniczy, wyrachowany, przyjacielski, namiętny oraz uprzejmy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: spawacz, księgowy, broker, sędzia, kaskader, kurator, kamieniarz, żołnierz, konstruktor, ślusarz, buchalter, nadzorca i adwokat.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bachler Reinhold - (1944-) - austriacki sportowiec, skoki narciarskie, trener skoków narciarskich.
 • Garcia Jennica - (1989-) - aktorka filipińska.
 • Hohenstauf Fryderyk II - (1194-1250) - cesarz niemiecki 1212-1250.
 • Kottak James - (1962-) - amerykański muzyk, perkusista.
 • Maj Beata - (1958-) - aktorka.
 • Meadows Shane - (1927-) - angielski scenarzysta, reżyser filmowy.
 • Miller Joshua John - (1974-) - aktor amerykański.
 • Netz Feliks - (1939-) - pisarz, scenarzysta.
 • Pękała Marcin - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rembowski Mariusz - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ríos Marcelo - (1975-) - chilijski sportowiec, tenis ziemny.
 • Ullman Norm - (1935-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Zygmund Antoni - (1900-1992) - matematyk amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.