Koziorożec, 25 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 25 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna koziorożec urodzony dnia 25 12 bywa skrupulatny, zwraca uwagę na mało znaczące detale i często nie potrafi spostrzec sedna problemu, dlatego niestety umie ugrzęznąć na cały dzień w działaniu. To osoba apodyktyczna, łaknie okiełznać całą kulę ziemską i nie lęka się oceniania swojego zachowania, więc źle radzi sobie podczas kolektywnych zajęć. Jest to osobnik aktywny, nie boi się wysiłku i świetnie radzi sobie z niespokojną działalnością. Bywa jednostką konwencjonalną, chce dysponować przemyślaną repliką na każde możliwe pytanie, jest raczej oficjalny chociaż zawsze także bardzo uprzejmy, a zatem najwspanialsze rezultaty otrzymuje w matematycznych zagadnieniach wyzutych z kuglarskich ozdób. Znamionuje się wytrwałością, potrafi być wyrozumiałym i empatycznym przyjacielem, umie nabyć sprawność w dziedzinach wymagających długofalowej nauki i sprawdza się w zawodzie lubianego wychowawcy. To człowiek konserwatywny, najchętniej funkcjonuje w każdym wypadku tak samo jak uprzednio, na wszelką zmianę spoziera zawistnie i ostrożnie, zatem częstokroć czuje się nie na miejscu we współczesnym, życiu. Cechuje się metodycznością, systematycznie zmierza do finału, przeciwności nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego okolicznościach. Charakteryzuje się szczerością, kompani są dla niego niezmiernie cenni, do związków małżeńskich podchodzi niezwykle na serio, lecz częstokroć w tej przyrodzonej życzliwości umie nie zatroszczyć się o osobiste interesy.
Jest to osoba rozważna, to dalekowzroczny i odważny strateg, konstruuje wymyślne plany oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi pomału, jednakże konsekwentnie. Jest to człowiek dzielny, potrafi wykonać sprawy nierealne dla innych ludzi, bo dokłada starań, by nie skupiać się na lęku i objawia spokój nie patrząc na warunki. To osobnik słowny, swoje powinności odbiera serio, utrzymuje jednostajne, ale wydajne tempo pracy, a więc w długoterminowym podejściu z reguły przegania gwałtownych czempionów. Znamionuje się wyrafinowaniem, swój dom urządza z zaiste imponującą fantazją i doznaje zamiłowania do pozostawania w kontakcie z malarstwem, toteż często uważa się za sędziego dobrego stylu. Jest to jednostka subtelna, nie lęka się brać się za arbitraż sprzeczek, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a wręcz stukniętych i mierzące się z nimi osoby zwykle w krótkim czasie skłaniają do poddania się. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie przepuszcza zasobów na zwyczajnie niepotrzebne rzeczy, ponieważ zawsze rozważa spodziewane dochody i we własnych ocenach w każdym wypadku opiera się na zimnych obliczeniach. To osobnik zdecydowany, bardzo dobrze pojmuje swoje pragnienia, umie wydębić zrealizowanie wydanych instrukcji oraz z radością wita wszelkie pozytywne innowacje w otoczeniu. Cechuje się kompromisowością, ochoczo czerpie wiedzę o oryginalnych i porywających sprawach i łatwo zmienia dotychczasowe przekonania w kontakcie ze świeżymi obserwacjami, zatem podejmuje próby, by stronić od narwanych fanatyków zaabsorbowanych głoszeniem jedynie słusznych koncepcji.

Pozostałe atrybuty poprawnie odzwierciedlające przedstawianego człowieka to również: tkliwy, gorliwy, nieznośny, entuzjastyczny, światły, niezawodny, nieprzejednany, logiczny, tajemniczy, fanatyczny, szorstki, wyniosły, ograniczony, srogi, asertywny, zrzędliwy, ekscentryczny, zwycięski, elegancki, mądry oraz litościwy.
Zawodami, w których optymalnie będzie działał, są: sportowiec, murarz, spawacz, notariusz, żołnierz, nadzorca, buchalter, saper, broker, bankier, konstruktor, projektant, policjant i adwokat.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Chase Cheryl - (1958-) - aktorka amerykańska.
 • Cruickshank Andrew - (1907-1988) - aktor szkocki.
 • Czyżewski Józef - (1857-1935) - drukarz, wydawca, dziennikarz.
 • Durr Françoise - (1942-) - francuska sportowiec, tenis ziemny.
 • Gółkowski Szczepan - (1787-1871) - wydawca, redaktor czasopism.
 • Hilton Conrad - (1887-1979) - amerykański przedsiębiorca, hotelarz.
 • Jachimowicz Adam - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Jones Simon - (1978-) - angielski sportowiec, krykiet.
 • Lurie Valerie - (1918-) - aktorka angielska.
 • McCalla Irish - (1929-) - aktorka amerykańska.
 • Moore Jo-Jo - (1908-2001) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Nannen Henri - (1913-1996) - niemiecki wydawca, publicysta.
 • Norden Christine - (1924-) - aktorka angielska.
 • Okajima Hideki - (1975-) - japoński sportowiec, baseball.
 • Ritchot Joseph-Noël - (1825-1905) - misjonarz katolicki, działający w Kanadzie.
 • Ruska Ernst - (1906-1988) - fizyk niemiecki.
 • Spacek Sissy - (1949-) - aktorka amerykańska.
 • Szymański Michał - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Święs Artur - (1966-) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.