Koziorożec, 24 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 24 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Pan koziorożec, który urodził się w dniu 24 12, jest to jednostka sztywna, ubóstwia rozbudowaną społeczną etykietę, jako element społeczeństwa jest często solidny, choć jednocześnie niespecjalnie lotny, toteż perfekcyjne wyniki otrzymuje w technicznych dziedzinach wyzutych z krzykliwych błyskotek. Jest to osoba cierpliwa, potrafi umiejętnie czekać na właściwy moment, częstokroć jest wyśmienitym mentorem i często raduje go wędkowanie. Częstokroć bywa dominujący, działa niczym chuligan i często nie zdaje sobie sprawy ze zbiorowej percepcji swojej persony, zatem częstokroć przemienia się w opuszczonego i nielubianego przywódcę. Jest to człowiek przedsiębiorczy, posiada nieskończone rezerwy energii i tyra niby maszyna. Jest to osobnik szczery, jest niezwykle serdeczny w stosunku do własnej drugiej połowy, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednak jego wrodzona praworządność umie powodować przypływy antypatii. Jest to osoba zachowawcza, nie cierpi niespodziewanych reorganizacji i wymyślności, na każdą zmianę patrzy niechętnie i ostrożnie, a zatem często prowadzi zapalczywe konflikty z własnymi dziećmi. Cechuje się systematycznością, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do zyskownego finału, przeszkody nie umieją szybko go odstręczyć, jednak marnie radzi sobie z żywiołowo przeobrażającymi się sytuacjami. To człowiek pedantyczny, chce okiełznać wszelkie szczegóły analizowanego zagadnienia i częstokroć nie potrafi dojrzeć znaczenia problemu, dlatego niestety zwielokrotnianie dociekań często uznaje za istotniejsze od szukania odpowiedzi.
To osobnik zdecydowany, z reguły żyje bystro i żwawo, nie odczuwa awersji przed unicestwianiem dotychczasowego ładu oraz nie wyrzeka się ucieleśniania dalekosiężnych przedsięwzięć dla chwilowego i zwodniczego komfortu. To osoba grzeczna, daje radę wynaleźć wydajne obejścia komplikacji, które potrzebują ogromnej dawki dyplomatycznej subtelności i ścierających się z nimi ludzi zazwyczaj w krótkim czasie skłaniają do wycofania się. Jest to osobnik przewidujący, to ostrożny i śmiały dowódca, bacznie analizuje istniejące antycypacje i statystyki oraz mknie ku bogactwu z wolna, jednakże metodycznie. Jest to jednostka flegmatyczna, nie traci energii na całkowicie bezsensowne rzeczy, ponieważ dba tylko o naprawdę przydatne sprawy i każdy przedmiot musi mieć dla niego jakieś zastosowanie. Jest to człowiek tolerancyjny, umie bratać się z osobami o ogromnie rozbieżnych przekonaniach i ludzi różniących się i egzotycznych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, a więc podejmuje próby, by unikać postrzelonych pomyleńców pochłoniętych oznajmianiem najsłuszniejszych koncepcji. Znamionuje się rzetelnością, w żadnym razie nie odwleka zadań do wykonania, jego projekty nie zawierają wad, więc pomimo fałszywej ociężałości na ogół realizuje swoje plany. To osobnik dzielny, bardzo rzadko boi się nietypowych wyzwań, bowiem potrafi zwalczyć własny strach i ukazuje potężne panowanie nad sobą. Charakteryzuje się wysublimowaniem, najchętniej ubiera się w najbardziej przebojowe w tej chwili i markowe stroje i jego towarzyskie zwyczaje są w każdym wypadku nienaganne, zatem ukontentowany jest jako właściciel pokaźnej fortuny.

Pozostałe cechy odpowiednio obrazujące wspomnianą jednostkę to także: samotny, nieustępliwy, nieuprzejmy, snobistyczny, nieufny, gorliwy, marudny, beznamiętny, poukładany, nieprzejednany, gospodarny, zblazowany, uparty, zimny, umiarkowany, zawzięty, przesądny, naiwny, despotyczny, nadgorliwy, światły, potężny, wiarygodny, uważny, przyjazny, apodyktyczny, zręczny, roztropny oraz stabilny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie realizował, są: budowlaniec, rachmistrz, ślusarz, sportowiec, spawacz, kamieniarz, saper, ochroniarz, policjant i broker.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aikman Laura - (1985-) - aktorka angielska.
 • Bastürk Yildiray - (1978-) - turecki sportowiec, piłka nożna.
 • Brdečka Jiří - (1917-1982) - czeski reżyser filmowy, malarz, pisarz, dziennikarz.
 • Carson Kit - (1809-1868) - amerykański traper, żołnierz, zwiadowca.
 • Elster Julius - (1854-1920) - fizyk niemiecki.
 • Hearts Holly - (1981-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Leiber Fritz - (1910-1992) - amerykański pisarz fantasy i science-fiction.
 • Łubieński Tomasz Andrzej - (1784-1870) - generał, działacz gospodarczy.
 • Patalong Piotr - (1962-) - generał brygady.
 • Riihivuori Hilkka - (1952-) - fińska sportowiec, biegi narciarskie.
 • Rusin Dariusz - (1976-) - prezenter telewizyjny.
 • Shelson Mayara - (1981-) - brazylijska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.