Koziorożec, 22 grudnia - Mężczyzna

Koziorożec, 22 grudnia - Mężczyzna
planeta Saturn
metal ołów
Mężczyzna koziorożec urodzony dnia 22 12 jest to osoba lojalna, umie być prawdziwym towarzyszem pomocnym w problemach, usiłuje zachowywać się stosownie do swoich przekonań, lecz chwilami w swojej szczerości posuwa się aż do braku powagi. To jednostka dominująca, nie lubi krytykowania własnych poleceń i ocenia jako niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jego stanowiska, toteż jest niepopularny w swoim środowisku. Jest to osobnik konserwatywny, nie cierpi najmniejszych ekscentryzmów i zmian, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałby własne kopie, a zatem częstokroć uparcie trzyma się już dawno anachronicznych strategii i technik. To osoba zdyscyplinowana, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego zamknięcia, przeciwności nie umieją prędko go zrazić, jednak często nie starcza mu inicjatywy nieodzownej w naglących okolicznościach. Bywa człowiekiem sztywnym, jego zachowanie jest częstokroć sztampowe, oryginalność to dla niego prawie synonim złego postępowania, dlatego nie jest uznanym społecznikiem. Jest to osobnik pedantyczny, zwraca uwagę na mało ważne drobiazgi i często nie potrafi wychwycić znaczenia sytuacji, dlatego niestety częstokroć nie potrafi podjąć błyskawicznych i odpowiednich do warunków aktywności. To osoba wytrwała, umie zdobyć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego treningu, często jest doskonałym opiekunem i częstokroć raduje go wędkowanie. Jest to człowiek przedsiębiorczy, nie potrafi usiedzieć na miejscu i porywa współpracowników swoją nieposkromioną energią.
Jest to jednostka tolerancyjna, ochoczo przyswaja wiedzę o oryginalnych i pasjonujących sprawach i nie bawi go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, zatem bywa aktywistą filantropijnym walczącym o równouprawnienie osób nękanych. Jest to człowiek dalekowzroczny, wystrzega się nierozważnych działań, bacznie ogląda posiadane zapisy i ekstrapolacje oraz pędzi ku dostatkowi z namysłem, ale systematycznie. Uwielbia zachowywać się stanowczo, rewelacyjnie pojmuje swoje potrzeby, umie wymusić wykonanie zaordynowanych nakazów i nie daje się zdezorientować. Jest to osobnik taktowny, można mu powierzyć realizowanie ryzykanckich zleceń, które nastręczają konieczność użycia przebiegłych i wielokrotnie bardzo karkołomnych uzasadnień i ścierające się z nimi osoby z reguły w mig skłaniają do kapitulacji. Jest to jednostka sumienna, jest niezwykle nieustępliwy i metodyczny, działa według skrupulatnie wykonanego planu, więc pomimo iluzorycznej powolności zazwyczaj urzeczywistnia swoje koncepcje. Jest to człowiek odważny, potrafi zrealizować zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem stara się zwykle nie zamartwiać się na zapas i ubóstwia pracować dynamicznie. To jednostka wyrafinowana, zajmuje się wyszukanymi uciechami i pragnie wieść się z lordowskim szykiem, a więc ukontentowany jest jako dysponent ogromnego majątku. Jest to osobnik powolny, nie traci zasobów na całkowicie nieuzasadnione rzeczy, ponieważ liczy się dla niego nade wszystko rzeczywista funkcjonalność i próbuje postępować wedle obranych harmonogramów.

Pozostałe określenia poprawnie opisujące opisywanego człowieka to też: zapobiegliwy, czujny, umiarkowany, nadgorliwy, tkliwy, poważany, zawzięty, liberalny, nieelastyczny, życzliwy, despotyczny, narwany, światły, pusty, konformistyczny, prawy, przesądny, fanatyczny, sadystyczny, nietaktowny, zadumany, wyrachowany, entuzjastyczny, szorstki, namiętny, nieuprzejmy, dyplomatyczny, elegancki oraz badawczy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: budowlaniec, ślusarz, murarz, projektant, sportowiec, sędzia, strażnik i kamieniarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Cruise Isabella Jane - (1992-) - adoptowana córka Toma Cruise'a i Nicole Kidman.
  • Garvey Steve - (1948-) - amerykański sportowiec, baseball, przedsiębiorca.
  • Kamiński Marcin - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kornacka Stefania - (1900-) - aktorka.
  • Malenczenko Jurij - (1961-) - kosmonauta rosyjski.
  • Priwałow Piotr Frołowicz - (1898-1951) - generał radziecki.
  • Roads Rocki - (1973-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Stanis BernNadette - (1953-) - aktorka amerykańska.
  • Welhaven Johan Sebastian - (1807-1873) - poeta norweski.
  • Żuławski Xawery - (1971-) - reżyser filmowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.