Byk, 09 maja - Mężczyzna

Byk, 09 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Mężczyzna byk urodzony w dniu 9 5 to osoba wytrwała, umie umiejętnie czekać na odpowiednią chwilę, częstokroć cieszy go wędkowanie i umie z uwagą przysłuchiwać się czyimś gawędom. To jednostka zorganizowana, systematycznie zmierza do mety, kłopoty nie potrafią łatwo go odstręczyć, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w narzucających konieczność tego sytuacjach. Bywa oficjalny, kocha wyrafinowany publiczny ceremoniał, oryginalność to dla niego nieomal nazwa złego postępowania, toteż nie jest wziętym społecznikiem. To człowiek otwarty, jego życzliwość przynosi mu popularność, nienawidzi mówić nie wprost, jednakże częstokroć drażni swoim podejściem współpracowników. Jest to osobnik wyrozumiały, nie jest chciwy i pamiętliwy ani nie znosi podnosić głosu na kolegów. Bywa osobą egoistyczną, bez zapału darowuje coś pozostałym ludziom i umie na zimno wykorzystywać inne osoby. Jest to jednostka lojalna, kompani są dla niego bardzo ważni, próbuje zachowywać się odpowiednio do swoich poglądów, ale często w tej naturalnej przyjazności potrafi zapomnieć osobiste potrzeby. To osobnik tradycjonalistyczny, uważa przemiany za strategię destrukcji dobrych obiektów, w swoich pociechach z największą przyjemnością postrzegałby własne kopie, a więc nie aprobuje dookoła siebie wszelkich rewolucjonistów. Częstokroć bywa władczy, uważa się za człowieka fachowego w każdej dziedzinie i zwracanie się do jego rozwagi często nie sprawdza się, zatem częstokroć spotyka się z niejawną opozycją względem swoich aktywności.
Jest to osoba flegmatyczna, nie trwoni zasobów na całkowicie niepotrzebne sprawy, bo liczy się dla niego zwłaszcza praktyczna funkcjonalność i w osobistych rozstrzygnięciach zawsze opiera się na wyrachowanych obliczeniach. Cechuje się odpowiedzialnością, swoje misje odbiera na serio, utrzymuje jednorodny, lecz wydajny rytm pracy, a zatem pomimo pozornej opieszałości zazwyczaj wciela w życie swoje plany. To osobnik opanowany, jest to prawdziwy funkcjonariusz, dlatego umie właściwie uhonorować wystudiowane rzemiosło i denerwuje go współdziałanie z ludźmi energicznymi. Znamionuje się męstwem, niezwykle rzadko boi się nietypowych trudności, ponieważ dobrze radzi sobie w powikłanych okolicznościach i jawi się pozostałym ludziom niewzruszoną górą. Jest to jednostka rozważna, to ostrożny i śmiały strateg, układa przemyślane harmonogramy oraz pędzi ku dostatkowi z namysłem, aczkolwiek konsekwentnie. Charakteryzuje się siłą, dąży do celu bez zbędnych wahań, jeśli sytuacja tego wymaga, odważnie i merytorycznie dowodzi swoich sądów i z radością przyjmuje wszelkie pomyślne innowacje w otoczeniu. Bywa osobnikiem oschłym, jest uważany za gbura, zwykle zaprzątają go wyłącznie suche fakty i rezultaty, bowiem wrażliwość nie jest jego imponującym przymiotem. To człowiek powolny, szachista to przy nim autentyczne ucieleśnienie bystrości, guzdra się z każdą możliwą rzeczą tak niesłychanie, jakby zupełnie nie interesował się zwieńczeniem swoich działań.

Inne określenia kapitalnie odzwierciedlające niniejszą osobę to także: niedostępny, umiarkowany, ugodowy, miłosierny, pyszałkowaty, zuchwały, nieznośny, nietaktowny, przyjacielski, poukładany, uparty, nieugięty, bezlitosny, zgryźliwy, kochliwy, obowiązkowy, chciwy, zdystansowany, sarkastyczny oraz nieuczciwy.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: konferansjer, aktor, plantator, lutnik, gitarzysta, akwizytor, rolnik, bankowiec, dyrygent, tancerz, tatuażysta, wokalista, kontrabasista i ubezpieczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Berezowski Antoni - (1847-1916) - działacz niepodległościowy.
 • Bock Hans Georg - (1948-) - matematyk niemiecki.
 • Boston Rachel - (1982-) - aktorka amerykańska.
 • Celarski Damian - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cubilier Eric - (1979-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Maré Rolf de - (1888-1963) - szwedzki choreograf, teoretyk baletu.
 • Piątek Paweł - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rogacewicz Krzysztof - (1964-) - lalkarz, aktor.
 • Somervell Brehon Burke - (1892-1955) - generał amerykański.
 • Turczyński Radosław - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wydrowski Andrzej - (1965-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.