Byk, 08 maja - Mężczyzna

Byk, 08 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Pan byk, który przyszedł na świat dnia 8 5, cechuje się zdyscyplinowaniem, umie mądrze zarządzać swoimi rezerwami, działa w sposób rozsądny i zamierzony, jednak często nie starcza mu kreatywności nieodzownej w naglących wypadkach. To jednostka wierna, przyjaciele są dla niego niezmiernie ważni, wierność w rodzinie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, ale jego przyrodzona prawość potrafi być przyczyną erupcji awersji. To osoba naturalna, jego otwartość przynosi mu uznanie, szczerość to jego najlepsze określenie, jednakże powściągliwość nie jest jego dominującym atrybutem. To osobnik wyrozumiały, nie usiłuje ukazywać wspólnikom posiadanej władzy, nie zabiega o rozgłos ani nie angażuje się w zwady i sprzeczki. Lubi zachowywać się egoistycznie, umie na zimno eksploatować pozostałych ludzi, nie obchodzi go rozwijanie konstruktywnych związków z kolegami i osoby naokoło mają zajmować się jego nastrojem. Jest to osobnik tradycjonalistyczny, nie lubi najmniejszych ekscentryzmów i przemian, jest przeświadczony o niezmiennej słuszności przedtem wytworzonych opinii, dlatego częstokroć uparcie trwa przy od dawna anachronicznych rozwiązaniach i strategiach. Bywa autokratyczny, łaknie zawładnąć całą planetą i czyjś sprzeciw nie posiada dla niego wagi, zatem marnie radzi sobie podczas kolektywnych zajęć. Jest to człowiek konwencjonalny, jego postępowanie jest często sztampowe, częstokroć jest pełny ogłady, lecz też nieco szablonowy w funkcjonowaniu, więc optymalne wyniki osiąga w technicznych zagadnieniach pozbawionych krzykliwych ozdób. Jest to jednostka wytrwała, umie cierpliwie wysłuchiwać ludzkich opowieści, cierpliwość w dochodzeniu do mety często dopomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt i w szkole częstokroć uzyskuje fenomenalne stopnie.
Jest to osobnik powolny, ukończenie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niego niewykonalne zadanie, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak dalece, jakby bardzo dobrze bawił się przy takim marnotrawieniu żywota. Jest to osoba zdecydowana, przejrzyście i starannie komunikuje swoje oczekiwania, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie pozwala się zbić z tropu. Jest to człowiek odpowiedzialny, zlecenie jest dla niego sprawą świętą, jego projekty nie zawierają skaz, toteż w długotrwałej perspektywie zwykle przewyższa impulsywnych aktywistów. Bywa jednostką powściągliwą, często denerwuje swoją obcesowością, nie potrafi zawrzeć bliskiej relacji z drugą osobą, bo nie zauważa cudzych wzruszeń. To osobnik przezorny, dokłada starań, by nie odpowiadać odruchowo, drobiazgowo komponuje najsubtelniejsze manewry i nie pokłada ufności w pomysłach stworzonych byle jak. To człowiek odważny, bardzo rzadko boi się nietypowych trudności, albowiem umie pokonać własny strach i utrzymuje spokój nie zważając na okoliczności. Charakteryzuje się zrównoważeniem, nie nudzi go gorliwa realizacja powtarzalnych obowiązków, a zatem niezwykle nienawidzi być pilnowany i z reguły pracuje sumiennie, aczkolwiek w swoim tempie. To osoba flegmatyczna, ciężko go omotać czarującymi frazami, ponieważ wartość ma dla niego w pierwszym rzędzie rzeczywista przydatność i zawsze zachowuje się celowo oraz ostrożnie.

Inne cechy trafnie obrazujące tę jednostkę to też: chciwy, uprzejmy, ustatkowany, bezbarwny, apodyktyczny, marudny, krytyczny, tkliwy, zbolały, grubiański, bezlitosny, chytry, pracowity, zdystansowany, skąpy, wyrachowany, litościwy, niedostępny, naiwny, wyniosły, obowiązkowy, tajemniczy, lodowaty, dokuczliwy i fanatyczny.
Zawodami, w których idealnie się będzie spełniał, są: tancerz, plantator, konferansjer, pianista, wokalista, organista, muzyk, przedsiębiorca, lutnik oraz malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alexander Sacha - (1972-) - angielski aktor, scenarzysta, producent.
 • Amell Stephen - (1981-) - aktor kanadyjski.
 • Bennett John - (1928-2005) - aktor angielski.
 • Broerse Joost - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Buhr Gérard - (1928-1988) - aktor francuski.
 • Dąbrowski Sebastian - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gilbert Melissa - (1964-) - aktrorka amerykańska.
 • Król Zdzisław - (1935-2010) - duchowny katolicki, ksiądz infułat.
 • Liszko Andrzej - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mankiewiczówna Tola - (1900-) - śpiewaczka, aktorka, artystka kabaretowa.
 • Maurer Justine - (1968-) - żona Johna Leguizamo.
 • Phillips John - (2009-) - syn Scott'a Phillips'a i Julie Brown.
 • Pollack Andrea - (1961-) - niemiecka sportowiec, pływanie.
 • Schenkel Carl - (1948-2003) - szwajcarski reżyser filmowy.
 • Stęczniewski Maciej - (1973-) - sportowiec, piłka ręczna.
 • Stępień Rafał - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sztadilów Arkadiusz - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Witkowski Marcin - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.