Byk, 07 maja - Mężczyzna

Byk, 07 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk urodzony w dniu 7 5 to jednostka dobroduszna, nie komunikuje się z pociechami wyłącznie wygłaszaniem instrukcji i reguł ani nienawidzi wrzeszczeć na przyjaciół. Bywa osobnikiem sztywnym, chce dysponować przemyślaną repliką na każdą możliwą kwestię, jako cząstka wspólnoty jest często wiarygodny, pomimo tego że zarazem niezbyt bystry, toteż nie jest lubianą duszą towarzystwa. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, umie być sprawnym manipulatorem i pozostali ludzie mają rozwiązywać jego zmartwienia. Jest to osoba lojalna, jest niezmiernie troskliwy w stosunku do swojego towarzysza życia, zaangażowanie w małżeństwie jest dla niego sprawą niekwestionowaną, aczkolwiek częstokroć w tej naturalnej kurtuazji potrafi nie zatroszczyć się o własne interesy. Jest to jednostka zdyscyplinowana, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, funkcjonuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak czasem przesadnie przyzwyczaja się do przedtem opracowanych pomysłów. To osoba otwarta, jest popularny w zespole, bardzo ceni szczerość, jednakże często irytuje w ten sposób kolegów. Znamionuje się wytrwałością, umie bacznie wsłuchiwać się w cudze gawędy, w zamierzchłych stuleciach potrafiłby być skrybą kaligrafującym pergaminowych książkach i determinacja w posuwaniu się do finału częstokroć pomaga mu uzyskać sukces. Jest to jednostka konserwatywna, uznaje reorganizacje za strategię destrukcji dobrych mechanizmów, w swoich dzieciach najchętniej postrzegałby własne odbicia, zatem często ustawicznie upiera się przy dawno już anachronicznych procedurach i rozwiązaniach. Bywa władczy, jest prawdziwą inkarnacją szeryfa i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi nieakceptujących jego punktu widzenia, dlatego częstokroć napotyka pasywny opór wobec swoich aktywności.
Charakteryzuje się słownością, obowiązek jest dla niego rzeczą świętą, jego koncepcje nie zawierają skaz, a zatem mimo złudnej opieszałości przeważnie urzeczywistnia swoje projekty. To osoba stanowcza, wyśmienicie zna swoje pragnienia, umie wymusić załatwienie zaordynowanych zarządzeń oraz nie rezygnuje z ucieleśniania długookresowych przedsięwzięć dla doraźnej i iluzorycznej ulgi. Jest to jednostka powolna, wszelkie plany działają dla niego tylko w teorii, zachowuje się tak, jakby wspaniale bawił się przy takim traceniu życia. Cechuje się powolnością, trudno go omamić ładnymi zdaniami, gdyż najistotniejsza jest dla niego faktyczna funkcjonalność i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. To osobnik dzielny, potrafi wykonać zadania nierealne dla innych ludzi, bowiem dokłada starań, by zazwyczaj nie martwić się z wyprzedzeniem i dowolne przeciwności zwykle nie przerażają go. To jednostka chłodna, jest brany za aroganta, umie bezsensownie zniechęcać do siebie, bo manifestowanie emocji jest dla niego kłopotem. To osoba spokojna, nie męczy go sumienna realizacja monotonnych zleceń, więc potrafi zrozumieć wyrafinowaną maestrię i umie zachować samokontrolę w stresujących okolicznościach. To człowiek dalekowzroczny, wystrzega się niefrasobliwych działań, uważnie przegląda posiadane statystyki i predykcje oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych na kolanie.

Pozostałe atrybuty właściwie opisujące niniejszego osobnika to też: nieokrzesany, tajemniczy, niewrażliwy, logiczny, zrzędliwy, wyniosły, nietaktowny, nieustępliwy, ociężały, gospodarny, skąpy, chytry, denerwujący, zimny, gorliwy, chciwy, nieelastyczny, wyzwolony, fanatyczny, wytrzymały, nieuczciwy, lodowaty, ograniczony, poukładany, ufny, samotny, potężny, nieuprzejmy i nieufny.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie realizował, są: konferansjer, pianista, bankowiec, prezenter, aktor, malarz, przemysłowiec, dyrygent, kontrabasista, tancerz, organista, urzędnik, akwizytor oraz hodowca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Batteux Charles - (1713-1780) - francuski filozof, pedagog.
  • Bergh Dave van den - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Bobyleva Nadia - (1983-) - aktorka rosyjska.
  • Brisson Lance - (1943-) - syn Fredericka Brissona i Rosalind Russell.
  • Grundig Max - (1908-1989) - przemysłowiec niemiecki.
  • Reymont Władysław - (1867-1925) - powieściopisarz, nowelista.
  • Stewart Kelly - (1951-) - amerykańska wykładowca akademicki.
  • Taborski Bolesław - (1927-2010) - poeta, teatrolog, krytyk literacki, tłumacz.
  • Waga Rafał - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Wolfe Gene - (1931-) - amerykański pisarz fantastyki naukowej i fantasy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.