Byk, 20 maja - Mężczyzna

Byk, 20 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Pan byk, który przyszedł na świat w dniu 20 5, charakteryzuje się wiernością, jest niezmiernie kochający wobec własnej drugiej połowy, do związków podchodzi bardzo poważnie, lecz jego naturalna sprawiedliwość potrafi rodzić erupcje niechęci. Bywa jednostką egoistyczną, z ociąganiem ofiarowuje coś innym ludziom i do zamierzeń umie zmierzać chociażby przez ludzką krzywdę. Jest to osoba konwencjonalna, chce mieć sprawdzoną ripostę na każde możliwe pytanie, jako przedstawiciel społeczeństwa jest często godny zaufania, chociaż zarazem niezbyt błyskotliwy, toteż jest to najlepszy aktywista. Jest to osobnik dobroduszny, nie angażuje się w rozróby i zwady, nie stosuje swojej pozycji w stosunku do słabszych ludzi ani nie próbuje kierować innymi osobami. To jednostka zachowawcza, najchętniej pracuje zawsze identycznie jak przedtem, jest przekonany o nieodmiennej słuszności poprzednio nabytych stanowisk, więc nie znosi naokoło siebie jakichkolwiek innowatorów. Jest to osobnik szczery, potrafi w jednej chwili zostać przyjacielem, nie cierpi mówić nie wprost, jednakże częstokroć złości tym wspólników. Jest to osoba cierpliwa, umie uważnie czekać na właściwą chwilę, sprawdza się w zawodzie uznanego wychowawcy i potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym partnerem. Znamionuje się systematycznością, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, przeszkody nie umieją prędko go odstręczyć, jednak często nie wystarcza mu pomysłowości potrzebnej w niespodziewanych okolicznościach. To człowiek władczy, jest urodzonym ucieleśnieniem szeryfa i nie lęka się osądu swojego zachowania, a więc źle spełnia się podczas grupowych czynności.
Jest to jednostka powolna, trudno go ogłupić czarującymi sloganami, ponieważ w każdym wypadku analizuje oczekiwane zarobki i wszelki produkt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Jest to człowiek spokojny, działa powoli oraz z namysłem, dlatego cały żywot z największą satysfakcją spędza na intymnych kontemplacjach i potrafi nie stracić głowy w nerwowych sytuacjach. Cechuje się rzetelnością, to ewidentny wzór pioniera, jego projekty nie kryją usterek, zatem w długookresowym podejściu przeważnie przegania narwanych czempionów. To osoba śmiała, niezwykle rzadko obawia się nietypowych wyzwań, albowiem wspaniale radzi sobie w powikłanych warunkach i dowolne kłopoty raczej nie zatrważają go. Częstokroć bywa oschły, jest uznawany za gbura, na ogół zaprzątają go wyłącznie gołe rezultaty i fakty, bowiem nie zauważa cudzych emocji. Charakteryzuje się zdecydowaniem, bardzo dobrze zna swoje oczekiwania, umie wymóc wykonanie zarządzonych zarządzeń oraz radośnie wita wszelkie pozytywne reorganizacje w życiu. Jest to jednostka ostrożna, wystrzega się nieroztropnych aktywności, tworzy wymyślne plany i dąży ku sukcesowi pomału, aczkolwiek metodycznie. To człowiek flegmatyczny, nie można go zazwyczaj uznać za przewidywalnym, do własnych zleceń odnosi się tak, jakby upływanie czasu zupełnie nie miało związku z jego istotą.

Pozostałe cechy adekwatnie określające wspomnianego osobnika to też: wyciszony, wytrzymały, obowiązkowy, prawy, zawzięty, hojny, snobistyczny, grubiański, stabilny, miłosierny, poważany, lodowaty, nieuprzejmy, niesympatyczny, zgryźliwy, srogi, pyszałkowaty, łaskawy, denerwujący, despotyczny, nieuczciwy, chciwy, bezbarwny, niepohamowany, nieczuły, poukładany, wyzwolony oraz oszczędny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: przemysłowiec, rolnik, przedsiębiorca, hodowca, agrotechnik, tancerz, bankowiec, prezenter, dyrygent, wokalista i artysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamus Jakub - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bailey Candace - (1982-) - aktorka amerykańska.
 • Berenguer Pascal - (1981-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Browder Earl - (1891-1973) - amerykański działacz komunistyczny, przywódca amerykańskiej partii komunistycznej.
 • Flatau Julian - (1870-1935) - chemik, farmaceuta.
 • Guedes Marcelo - (1987-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Kasperczyk Jędrzej - (1968-) - sportowiec, hokej na lodzie.
 • Luksemburska Bonna - (1315-) - Czeska, księżniczka czeska, księżna francuska.
 • Michalak Cezary - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ogłaza Sławomir - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Osuchowska-Jasińska Irena - (1902-) - aktorka.
 • Sale Virginia - (1899-) - aktorka amerykańska.
 • Scheer Andrew - (1979-) - polityk kanadyjski.
 • Tasevski Darko - (1984-) - macedoński sportowiec, piłka nożna.
 • Teale Owen - (1961-) - aktor walijski.
 • Theroux Louis - (1970-) - brytyjski prezenter telewizyjny.
 • Waldis Otto - (1901-1974) - aktor austriacki.
 • Węgrzyn Stefan - (1925-) - fizyk, specjalista teorii regulacji i informatyki.
 • Wojdat Artur - (1968-) - sportowiec, pływanie,.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.