Byk, 16 maja - Mężczyzna

Byk, 16 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk, który urodził się w dniu 16 5, lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie podąża do mety, umie się prawidłowo mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie sztywny w nietypowych okolicznościach. Cechuje się cierpliwością, umie osiągnąć sprawność w zagadnieniach narzucających konieczność długookresowego treningu, w zamierzchłych epokach potrafiłby być skrybą kaligrafującym antycznych tomach i umie bacznie słuchać cudzych gawęd. Jest to człowiek wyrozumiały, nie instruuje dzieci tylko wygłaszaniem dyspozycji i zakazów, nie pozwala się łatwo rozzłościć ani nie jest zawistny i bezwzględny. To jednostka lojalna, jest niezmiernie ciepły dla swojego małżonka, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich przekonań, lecz często w tej spontanicznej życzliwości potrafi nie zatroszczyć się o osobiste interesy. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, wyłącznie jego własne kłopoty są ważne, do swoich partnerów ma nastawienie totalnie interesowne i nie zaprząta go rozbudowa twórczych relacji z osobami. Bywa apodyktyczny, nie lubi osądzania własnych koncepcji i nie zamartwia się ocenianiem swojego postępowania, dlatego częstokroć spotyka się z cichą opozycją wobec swoich aktywności. Jest to osobnik prostolinijny, jego bezpośredniość dostarcza mu popularności, nie cierpi krążyć dookoła tematu, ale często nie wystarcza mu subtelności. To człowiek tradycjonalistyczny, pragnie posiadać spójną opinię w stosunku do wszelkich rzeczy, na każdą zmianę spoziera niechętnie i podejrzliwie, a zatem nie znosi dokoła siebie jakichkolwiek rewolucjonistów. Jest to jednostka oficjalna, przypomina bolid bez zderzaków, częstokroć jest niezwykle taktowny, jednakże też nieco stereotypowy w zachowaniu, toteż jest to najlepszy animator.
To osoba powściągliwa, często denerwuje swoją arogancją, częstokroć jest nazbyt rygorystyczny i zacięty, albowiem nie rozumie ludzkich emocji. Jest to człowiek śmiały, nie przerażają go nijekie przeciwności, bo stara się przeważnie nie lękać się z wyprzedzeniem i okazuje dużą samokontrolę. To jednostka odpowiedzialna, jest bardzo cierpliwy i zdyscyplinowany, jego plany nie zawierają dziur, zatem mimo fałszywej ociężałości z reguły urzeczywistnia swoje projekty. Charakteryzuje się powolnością, nie marnuje zasobów na najzwyczajniej niepotrzebne sprawy, ponieważ w każdym wypadku rozważa pożądane zyski i zawsze działa przytomnie oraz przezornie. To osoba opanowana, jest podobny do średniowiecznego mnicha, więc niezmiernie nienawidzi być popędzany i drażni go współdziałanie z ludźmi dynamicznymi. Znamionuje się ostrożnością, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, drobiazgowo układa najdrobniejsze posunięcia oraz śpieszy ku sukcesowi wolno, aczkolwiek metodycznie. Jest to osoba zdecydowana, na ogół żyje żywiołowo i na wysokich obrotach, nie czuje oporu przed unicestwianiem dotychczasowego porządku i nie odstępuje od urzeczywistnienia dalekowzrocznych przedsięwzięć dla krótkotrwałego i złudnego udogodnienia. Jest to osobnik flegmatyczny, sprawia wrażenie bez reszty odprężonego, umie wykroczyć poza wszelki realny harmonogram, jakby dysponował na zrealizowanie dowolnych zadań kompletnym stuleciem.

Inne przymioty kapitalnie wyrażające niniejszego człowieka to też: zawzięty, umiarkowany, litościwy, przebiegły, bezbarwny, lodowaty, nieelastyczny, schematyczny, pusty, kochliwy, zbolały, zuchwały, wyzwolony, zdystansowany, roztropny, nieufny, nieokrzesany, dokuczliwy, brutalny, potężny, krytyczny, chciwy oraz namiętny.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie sprawdzał, są: aktor, lutnik, bankowiec, tatuażysta, hodowca, dyrygent, artysta, akwizytor, ubezpieczyciel, prezenter, wokalista i finansista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Antonow Siergiej P - (1915-1995) - rosyjski pisarz.
 • Board Robert - (1922-) - aktor amerykański.
 • Boreanaz David - (1969-) - aktor amerykański.
 • Breitschopf Trude - (1915-) - aktorka niemiecka.
 • Chomrowa Ołena - (1987-) - ukraińska sportowiec, szermierka, szabla.
 • Dimitrov Grigor - (1991-) - bułgarski sportowiec, tenis ziemny.
 • Fofana Gueïda - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Janewski Stanisław - (1985-) - aktor bułgarski.
 • Januszyk Jacek - (1962-) - operator filmowy.
 • Kasprzyk Olaf - (2002-) - aktor dziecięcy.
 • Kostrzewa Maciej - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kowalski-Haberek Maciej - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Král Richard - (1970-) - czeski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Legg Adrian - (1948-) - angielski muzyk, gitarzysta.
 • Lewandowski Michał - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mittag Anja - (1985-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Niculae Marius - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Williams Dafydd - (1954-) - kanadyjski lekarz, astronauta.
 • Zachwatowicz Krystyna - (1930-) - scenograf, aktorka.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.