Byk, 14 maja - Mężczyzna

Byk, 14 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk urodzony w dniu 14 5 to człowiek władczy, jest naturalnym ucieleśnieniem kaprala i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, a zatem marnie spełnia się w trakcie kolektywnych zajęć. Bywa egoistyczny, pozostałe osoby muszą rozwiązywać jego problemy, do zamierzeń umie przeć choćby przez czyjeś nieszczęście i niechętnie ofiarowuje coś innym ludziom. Jest to osobnik szczery, potrafi być doskonałym kolegą użytecznym w zmartwieniach, jest niezmiernie lubiany przez wspólników, aczkolwiek jego przyrodzona praworządność umie owocować erupcjami awersji. To jednostka otwarta, jego szczerość przynosi mu uznanie, nienawidzi używać eufemizmów, jednakże na dodatek nie umie być taktowny. Często bywa formalny, chce mieć przemyślaną replikę na każdą możliwą kwestię, spontaniczność to dla niego prawie inne określenie niewłaściwej postawy, więc najlepsze rezultaty otrzymuje w technologicznych dziedzinach wiedzy wypranych z krzykliwych ozdób. To osoba wyrozumiała, nie uzyskuje lojalności srogością ani nie stara się rządzić innymi ludźmi. To osobnik wytrwały, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym partnerem, częstokroć raduje go wędkowanie i umie osiągnąć biegłość w zagadnieniach wymagających długiej praktyki. To osoba konserwatywna, z największą satysfakcją działa zawsze identycznie jak dawniej, jest przekonany o niezmiennej słuszności uprzednio nabytych stanowisk, toteż często zaczyna zaciekłe spory z własnymi pociechami. To osobnik zorganizowany, metodycznie zmierza do mety, potrafi się dobrze mobilizować, jednak niejednokrotnie nadmiernie przyzwyczaja się do poprzednio obmyślonych projektów.
To człowiek powolny, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niego niemożliwa operacja, umie wykroczyć poza wszelki realny czas realizacji, jakby posiadał na wykonanie dowolnych spraw kompletne stulecie. Jest to jednostka chłodna, częstokroć drażni swoją obcesowością, potrafi niepotrzebnie zniechęcać względem swojej osoby, bo pokazywanie sympatii nie przychodzi mu bez problemów. To osoba rozważna, wystrzega się pochopnych aktywności, rozważa najrozmaitsze grafiki wydarzeń oraz nie polega na pomysłach sporządzonych niestarannie. To jednostka sumienna, jest bardzo nieustępliwy i zdyscyplinowany, zachowuje monotonne, ale efektywne tempo pracy, a więc mimo pozornej ociężałości na ogół realizuje swoje koncepcje. Charakteryzuje się stanowczością, doskonale rozumie swoje oczekiwania, umie wymóc załatwienie wydanych instrukcji i nie stroni od wszczynania kłótni. To człowiek flegmatyczny, nie zajmuje go kozaczenie, ponieważ kluczowy jest dla niego rzeczywisty pożytek i usiłuje funkcjonować podług wytyczonych harmonogramów. Znamionuje się męstwem, potrafi wykonać zadania nierealne dla pozostałych ludzi, bowiem rewelacyjnie sprawdza się w powikłanych warunkach i jawi się innym ludziom twardym kamieniem. Cechuje się opanowaniem, wykonuje pracę z namysłem oraz bez pośpiechu, zatem zostaje odporny na publiczny rozgardiasz i umie zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach.

Pozostałe przymioty kapitalnie określające niniejszego osobnika to także: czujny, marudny, ustatkowany, kochliwy, nieokrzesany, naiwny, niedostępny, przyjazny, namiętny, snobistyczny, prawy, niezawodny, wyzwolony, zuchwały, krytyczny, cyniczny, potężny, mądry, ograniczony, nadgorliwy, logiczny, fanatyczny, fanatyczny, perfekcjonistyczny oraz tajemniczy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: muzyk, plantator, biznesmen, agrotechnik, kupiec, urzędnik, przedsiębiorca, finansista, konferansjer, dyrygent, kontrabasista, pianista i tatuażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ambroziak Monika - (1971-) - aktorka, piosenkarka.
 • Annis Francesca - (1945-) - angielska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna.
 • Ardzinba Władysław - (1945-2010) - polityk abchaski.
 • Barańska Anna - (1984-) - sportowiec, piłka siatkowa.
 • Bartczak Kamil - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bechet Sidney - (1897-1959) - amerykański saksofonista, klarnecista jazzowy, kompozytor.
 • Całka Janusz - (1941-1990) - współpracownik operatora filmowego.
 • Emil Johann Peter - (1805-1900) - Hartmann, duński kompozytor, pochodzenia niemieckiego.
 • Halaburda Patryk - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heart Zeina - (1986-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Horawianka Barbara - (1930-) - aktorka.
 • Huston Danny - (1962-) - amerykański aktor, reżyser.
 • Janik Piotr - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Lawson-Wade Edwige - (1979-) - francuski sportowiec, piłka koszykowa.
 • Lucas George - (1944-) - amerykański reżyser, scenarzysta filmowy.
 • Phillips Siân - (1933-) - aktorka walijska.
 • Reo-Coker Nigel - (1984-) - angielski sportowiec, piłka nożna.
 • Tenorio Carlos - (1979-) - ekwadorski sportowiec, piłka nożna.
 • Vaive Rick - (1959-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.