Byk, 12 maja - Mężczyzna

Byk, 12 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna byk urodzony w dniu 12 5 bywa człowiekiem egoistycznym, nie zajmuje go rozwój pozytywnych stosunków ze znajomymi i osoby wokoło mają interesować się jego dobrostanem. To jednostka wyrozumiała, nie próbuje ukazywać kolegom dzierżonej pozycji ani nienawidzi wydzierać się na towarzyszy. Jest to osobnik naturalny, potrafi szybko zaprzyjaźnić się, ubóstwia wyrażać się bezpośrednio, jednak na dodatek nie umie być powściągliwy. To człowiek zdyscyplinowany, wykonuje pracę bez nieefektywnych sprintów, pracuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie daje rady tworzyć improwizowanych rozwiązań w wymagających tego sytuacjach. Jest to jednostka lojalna, potrafi być najlepszym przyjacielem przydatnym w opałach, usiłuje zachowywać się adekwatnie do swoich przekonań, lecz jego wrodzona sprawiedliwość umie rodzić paroksyzmy niechęci. Jest to osobnik formalny, pragnie posiadać opracowaną ripostę na dowolne możliwe pytanie, jest dość oficjalny pomimo tego że zawsze również niezmiernie kurtuazyjny, dlatego jest to idealny organizator. Jest to człowiek konserwatywny, najbardziej ochoczo funkcjonuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak przedtem, jego wspólnicy muszą osądzać rzeczywistość identycznie jak on, więc nie znosi wokół siebie wszelkich innowatorów. Jest to osobnik cierpliwy, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo odpychające dla pozostałych osób, częstokroć jest cudownym wychowawcą i na studiach często osiąga bardzo dobre stopnie. To osobnik władczy, nie znosi osądzania własnych nakazów i nie lęka się oceny swojego stylu życia, a zatem częstokroć napotyka niejawny bunt wobec swoich aktywności.
To jednostka flegmatyczna, sprawia wrażenie totalnie zdystansowanego, do własnych zadań odnosi się tak, jakby upływ dnia wcale nie tyczył się jego postaci. Jest to człowiek sumienny, swoje obowiązki odbiera poważnie, utrzymuje jednolity, aczkolwiek skuteczny rytm działalności, toteż winno się uczyć się od niego pragmatyczności oraz skuteczności. Jest to osoba nieustraszona, umie wykonać sprawy niewykonalne dla innych ludzi, bo potrafi pokonać własny przestrach i jakiekolwiek przeciwności przeważnie nie przerażają go. To osobnik przewidujący, to ostrożny i wytrawny planista, sporządza wyrafinowane plany oraz dąży ku dostatkowi wolno, jednakże konsekwentnie. To jednostka stanowcza, klarownie i starannie manifestuje swoje pragnienia, jeśli trzeba, odważnie i pragmatycznie uzasadnia swoje opinie i radośnie przyjmuje wszelkie korzystne reformy w otoczeniu. Znamionuje się flegmatycznością, nie szacuje tylko powierzchownie, ponieważ wartość ma dla niego przede wszystkim rzeczywista użyteczność i zawsze stara się budować długookresowe przewidywania. To człowiek wstrzemięźliwy, jest omijany przy spraszaniu na eskapady, umie niepotrzebnie zniechęcać względem siebie, gdyż nie uświadamia sobie cudzych emocji. Jest to osoba zrównoważona, jest to prawdziwy biurokrata, zatem niezwykle nie cierpi być nadzorowany i potrafi zapanować nad sobą w nerwowych okolicznościach.

Pozostałe cechy poprawnie charakteryzujące wspomnianą jednostkę to także: niewrażliwy, fanatyczny, niesympatyczny, chciwy, zblazowany, zuchwały, przesądny, pracowity, srogi, miły, umiarkowany, bezwzględny, ofiarny, wystraszony, namiętny, zawzięty, nieczuły, wyzwolony, charyzmatyczny, gorliwy, wyrachowany oraz mądry.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: bankowiec, biznesmen, gitarzysta, ubezpieczyciel, tatuażysta, organista, malarz, przedsiębiorca, aktor, wokalista, plantator, artysta i urzędnik.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bindi Umberto - (1932-2002) - włoski piosenkarz, kompozytor.
 • Dooley Thomas - (1961-) - amerykański sportowiec, piłka nożna.
 • Dukalski Dominik - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Giauque William - (1895-1982) - fizykochemik amerykański.
 • Hawk Tony - (1968-) - amerykański sportowiec, skateboard.
 • Hodgkin Dorothy Crowfoot - (1910-) - brytyjska biochemik.
 • Hryniak Jan - (1969-) - reżyser.
 • Marcelo - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Mathis Samantha - (1970-) - aktorka amerykańska.
 • Phillinganes Greg - (1956-) - muzyk amerykański.
 • Vahirua Marama - (1980-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.