Byk, 10 maja - Mężczyzna

Byk, 10 maja - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna byk urodzony dnia 10 5 to człowiek dobroduszny, nie próbuje wykazywać wspólnikom posiadanej siły ani nie używa przemocy w stosunkach z innymi osobami. To osobnik zorganizowany, konsekwentnie podąża do celu, przeszkody nie umieją łatwo go zdeprymować, jednak czasem przesadnie obstaje za przedtem opracowanymi koncepcjami. Cechuje się wiernością, potrafi być autentycznym kolegą dostępnym w zmartwieniach, stara się zachowywać się adekwatnie do swoich poglądów, jednakże jego przyrodzony legalizm umie skutkować przypływami antypatii. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć jest wyśmienitym nauczycielem, na uczelni często osiąga doskonałe lokaty i konsekwencja pomaga mu zauważyć korelacje niezauważalne dla pozostałych ludzi. Jest to osobnik apodyktyczny, nie znosi krytykowania własnych poleceń i postrzega jako niebezpieczeństwo osoby nieakceptujące jego opinii, toteż potrafi prowokować opory wśród swoich podkomendnych. Jest to człowiek tradycjonalistyczny, najchętniej funkcjonuje w każdym wypadku w taki sam sposób jak poprzednio, jest przeświadczony o niezmiennej poprawności już wytworzonych punktów widzenia, więc częstokroć gubi się w dzisiejszym, otoczeniu. Bywa osobnikiem egoistycznym, do swoich znajomych ma nastawienie całkowicie wyrachowane i nie absorbuje go rozwijanie korzystnych więzi z osobami. Jest to jednostka szczera, z łatwością zawiązuje bliskie stosunki, prawdomówność to jego prawdziwe miano, aczkolwiek w dodatku nie umie być powściągliwy. Bywa sztywny, ubóstwia wyrafinowany towarzyski ceremoniał, nieszablonowość to dla niego niemal inne określenie złego zachowania, a zatem optymalne rezultaty uzyskuje w technologicznych dziedzinach wypranych z krzykliwych fajerwerków.
Znamionuje się sumiennością, bynajmniej nie odwleka spraw do wykonania, jego projekty nie posiadają usterek, a więc w długookresowym ujęciu zazwyczaj prześciga gwałtownych aktywistów. Charakteryzuje się powolnością, nie zwraca uwagi na pozory, gdyż decydująca jest dla niego realna przydatność i każdy produkt musi mieć dla niego jakieś zastosowanie. To osobnik powolny, sfinalizowanie czegokolwiek o czasie to dla niego niewykonalna misja, potrafi wykroczyć poza wszelki możliwy czas realizacji, jakby kompletnie nie interesował się finiszem swoich prac. Jest to osoba zrównoważona, wykonuje pracę niespiesznie oraz z namysłem, zatem cały rok po roku z największą satysfakcją przepędza na odosobnionych rozmyślaniach i z reguły mozoli się rzetelnie, lecz we własnym rytmie. To jednostka ostrożna, podejmuje próby, by nie reagować intuicyjnie, analizuje różne plany działań oraz nie wierzy konceptom wykonanym na kolanie. Lubi zachowywać się stanowczo, zmierza do mety bez bezsensownych rozterek, chętnie wdraża wielkie reformy i przełomy oraz nie pozwala się skonfundować. Bywa chłodny, jest opuszczany przy spraszaniu na hulanki, przeważnie zaprzątają go tylko nagie fakty i efekty, albowiem nie umie wyrażać emocji. To człowiek śmiały, nie przerażają go nijekie trudności, bowiem potrafi zwalczyć swój strach i jakiekolwiek przeciwności raczej nie trwożą go.

Pozostałe cechy celnie portretujące niniejszego osobnika to też: mądry, namiętny, dokuczliwy, ugodowy, niewrażliwy, namówiony, ograniczony, tkliwy, czujny, samotny, nieufny, bezkompromisowy, tajemniczy, brutalny, logiczny, zimny, pracowity, schematyczny, uprzejmy, prawy, czuły, miły, nieuprzejmy, nieelastyczny, nieugięty, destrukcyjny oraz melancholijny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie działał, są: przedsiębiorca, akwizytor, aktor, bankowiec, ubezpieczyciel, urzędnik, finansista, rzeźbiarz i kupiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Bell Daniel - (1919-2011) - socjolog amerykański.
 • Chang Eddie Affendy - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Danielsson Kikki - (1952-) - piosenkarka szwedzka.
 • Elektorowicz Witold - (1892-1968) - Warszawa.
 • Fisiak Jacek - (1936-) - językoznawca, anglista, polityk, profesor.
 • Kowalski Tomasz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Petlura Semen - (1879-1926) - polityk ukraiński.
 • Polakow Borys - (1938-) - kosmonauta radziecki.
 • Selznick David O - (1902-1965) - amerykański producent filmowy.
 • Stefanson Leslie - (1971-) - aktorka amerykańska.
 • Suárez Hugo Banzer - (1926-2002) - boliwijski polityk, dyktator.
 • Vainio Juha - (1938-) - fiński poeta, tłumacz.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.