Byk, 29 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 29 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny mężczyzna byk urodzony dnia 29 4 jest to jednostka metodyczna, konsekwentnie prze do finału, pracuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak częstokroć nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach. To osobnik szczery, jest lubiony w otoczeniu, szczerość to jego prawdziwa nazwa, lecz przy tym nie umie być powściągliwy. To człowiek poczciwy, nie stara się wykazywać współpracownikom dzierżonej pozycji ani nie próbuje uzależniać od siebie inne osoby. Znamionuje się wytrwałością, umie bacznie wysłuchiwać cudzych historii, radzi sobie w charakterze wziętego wychowawcy i potrafi zdobyć sprawność w zagadnieniach wymagających długookresowej nauki. Jest to jednostka władcza, zachowuje się niby łobuz i zwracanie się do jego rozsądku często nie daje rezultatu, zatem częstokroć przeobraża się w wyalienowanego i unikanego dowódcę. Jest to osobnik zachowawczy, ubóstwia posiadać jednoznaczne stanowisko w stosunku do wszelkich kwestii, na każdą innowację popatruje zawistnie i nieufnie, toteż często zaczyna nieopanowane spory z własnymi pociechami. To człowiek oficjalny, uwielbia rozbudowaną towarzyską etykietę, jako cząstka wspólnoty jest częstokroć wiarygodny, chociaż równocześnie niespecjalnie łebski, a zatem jest to doskonały organizator. Cechuje się wiernością, jest bardzo opiekuńczy wobec swojego małżonka, usiłuje działać właściwie do swoich przekonań, jednakże często w tej wrodzonej uprzejmości umie zapomnieć osobiste interesy. Bywa samolubny, bez zapału przekazuje coś pozostałym osobom, potrafi być zręcznym naciągaczem i jedynie jego prywatne kłopoty są znaczące.
To jednostka wstrzemięźliwa, jest opuszczany przy rekrutowaniu na hulanki, umie bezsensownie zrażać względem swojej osoby, gdyż przejawianie współczucia nie przychodzi mu bez trudności. To osoba flegmatyczna, ślimak to przy nim autentyczna personifikacja żywiołowości, potrafi przekroczyć wszelki akceptowalny czas realizacji, jakby dobrze spędzał czas przy takim marnotrawieniu życia. Jest to jednostka powolna, nie przepuszcza wysiłków na kompletnie nieuzasadnione rzeczy, ponieważ zawsze rozpatruje pożądane profity i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz przezornie. Charakteryzuje się sumiennością, bynajmniej nie opóźnia zadań do wykonania, jego projekty nie zawierają wad, a więc w długoterminowym kontekście zwykle przewyższa narwanych przodowników. Cechuje się ostrożnością, wystrzega się niefrasobliwych aktywności, bierze pod uwagę rozliczne plany wydarzeń i nie darzy zaufaniem koncepcji napisanych byle jak. Znamionuje się opanowaniem, powoli odprawia ukochane rytuały, dlatego jest niewrażliwy na powszechny pośpiech i denerwuje go współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To osoba nieustraszona, niezmiernie rzadko lęka się nietypowych trudności, albowiem dokłada starań, by z reguły nie martwić się z góry i jawi się innym ludziom niewzruszoną opoką. Jest to osobnik zdecydowany, podąża do mety bez bezsensownych wątpliwości, jeśli sytuacja tego wymaga, śmiało i rzeczowo argumentuje swoje sądy oraz nie odstępuje od wdrażania dalekosiężnych inicjatyw dla przelotnego i złudnego wytchnienia.

Pozostałe określenia poprawnie portretujące przedstawianą jednostkę to także: zuchwały, fanatyczny, gorliwy, ordynarny, despotyczny, brutalny, przesądny, beznamiętny, zgryźliwy, ograniczony, wyciszony, bezlitosny, czujny, nadęty, mądry, apodyktyczny, przebiegły, poważany, roztropny, wytrzymały, cyniczny, denerwujący, nieokrzesany, litościwy, pusty, charyzmatyczny, miły, wyrachowany i krytyczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: ubezpieczyciel, plantator, aktor, finansista, dyrygent, malarz, kupiec, muzyk, przedsiębiorca, organista, artysta, lutnik, agrotechnik oraz przemysłowiec.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Boulanger Georges Ernest - (1837-1891) - francuski generał, polityk.
 • Carlson Richard - (1912-1977) - amerykański aktor, reżyser.
 • Cullen Max - (1940-) - aktor australijski.
 • Dench Jeffery - (1928-2014) - aktor angielski.
 • Dunn Nora - (1952-) - aktorka amerykańska.
 • Erhardt Ludwik - (1934-) - krytyk i publicysta muzyczny.
 • Frączyk Jarosław - (1963-) - generał brygady Straży Granicznej.
 • Holsztyński Karol Fryderyk - (1700-1739) - książę Holstein-Gottorp 1702-1739, rządy samodzielne 1718-.
 • Karoli Michael - (1948-2001) - niemiecki muzyk, gitarzysta.
 • Kennedy Cheryl - (1947-) - aktorka angielska.
 • Kline Richard - (1944-) - amerykański aktor, reżyser.
 • Reid Milton - (1917-1987) - aktor indyjski.
 • Rush Otis - (1934-) - muzyk amerykański.
 • Staudacher Patrick - (1980-) - włoski sportowiec, narciarstwo alpejskie.
 • Strzelczyk Bartłomiej - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szpagin Gieorgij - (1897-1953) - radziecki konstruktor broni strzeleckiej.
 • Świataj Monika - (1960-) - aktorka.
 • Tiszkow Mirosław - (1959-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tul Magdalena - (1980-) - wokalistka.
 • Weinrib Lennie - (1935-2006) - aktor amerykański.
 • Williamson Jack - (1908-2006) - amerykański pisarz science fiction.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.