Byk, 28 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 28 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk urodzony w dniu 28 4 znamionuje się wytrwałością, częstokroć jest świetnym przewodnikiem, w szkole często osiąga wybitne stopnie i umie urzeczywistnić sprawy bardzo nieciekawe dla innych osób. To osobnik zachowawczy, uwielbia mieć jednoznaczne stanowisko odnośnie wszelkich kwestii, w swoich dzieciach najchętniej widziałby własne kopie, zatem częstokroć wchodzi w wybuchowe konflikty z własnymi pociechami. To człowiek konsekwentny, metodycznie dąży do celu, funkcjonuje w sposób rozumny i zamierzony, jednak marnie radzi sobie z żywiołowo zmieniającymi się okolicznościami. Bywa egocentryczny, jedynie jego indywidualne zmartwienia są ważne, do zamierzeń potrafi podążać choćby poprzez czyjąś niedolę i nie interesuje go wzmocnienie pozytywnych stosunków z kolegami. Bywa oficjalny, chce dysponować przemyślaną repliką na dowolną możliwą zaczepkę, często jest niezwykle taktowny, aczkolwiek również odrobinę schematyczny w zachowaniu, a więc jest to doskonały wodzirej. Jest to jednostka poczciwa, nie próbuje zawiadywać innymi osobami, nie uważa gniewu za dobrą motywację ani nie usiłuje wykazywać wspólnikom posiadanej władzy. Jest to człowiek lojalny, jest zacnym i słownym podkomendnym, jest niezmiernie poważany przez towarzyszy, ale nierzadko w swojej wierności dosięga aż do pompatyczności. To osobnik otwarty, częstokroć jest niezwykle uroczy, nie ukrywa własnych uczuć, jednakże często drażni tym współpracowników. Bywa apodyktyczny, chce zdobyć całą Ziemię i częstokroć nie posiada wiedzy o społecznej percepcji swojej postaci, toteż często przeistacza się w wyobcowanego i unikanego zwierzchnika.
Cechuje się odwagą, umie wykonać zadania niemożliwe dla pozostałych ludzi, ponieważ doskonale radzi sobie w powikłanych warunkach i jakiekolwiek kłopoty zazwyczaj nie przerażają go. Częstokroć bywa wstrzemięźliwy, często denerwuje swoją bezpośredniością, potrafi bezsensownie zrażać w stosunku do siebie, gdyż okazywanie emocji jest dla niego problemem. To osoba flegmatyczna, zamknięcie czegokolwiek w wyznaczonym terminie to dla niego niewykonalne wyzwanie, do własnych zleceń zabiera się tak, jakby miał na wykonanie dowolnych spraw kompletne stulecie. Charakteryzuje się zdecydowaniem, klarownie i dokładnie manifestuje swoje oczekiwania, gorliwie wprowadza w życie ogromne przemiany i przewroty oraz z radością reaguje na wszelkie korzystne reorganizacje w życiu. Lubi zachowywać się powolnie, nie kusi go popisywanie się, bowiem troszczy się wyłącznie o autentycznie użyteczne rzeczy i stara się postępować podług ustalonych scenariuszy. To człowiek rozważny, to przezorny i ambitny przywódca, analizuje różnorodne harmonogramy posunięć oraz śpieszy ku dostatkowi powoli, lecz konsekwentnie. Jest to jednostka opanowana, z namysłem celebruje ukochane ceremonie, a zatem każdy dzień za dniem z największą satysfakcją spędza na samotnych refleksjach i zwykle wykonuje pracę rzetelnie, jednak we własnym rytmie. Znamionuje się sumiennością, to ucieleśniony ideał pioniera, jego plany nie zawierają skaz, więc warto doszkalać się od niego sprawności oraz pragmatyzmu.

Inne atrybuty celnie określające przedstawianego osobnika to także: zrzędliwy, oszczędny, logiczny, bezkompromisowy, nieokrzesany, wyciszony, bezlitosny, grubiański, pyszałkowaty, chytry, natrętny, nadęty, pracowity, fanatyczny, ustatkowany, czuły, ordynarny, prawy, przesądny, tajemniczy, namówiony, miły, kochliwy i niepohamowany.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: lutnik, tancerz, dyrygent, urzędnik, ubezpieczyciel, przemysłowiec, rolnik, konferansjer, pianista oraz organista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Alvarado Esteban - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Asser Tobias - (1838-1913) - holenderski prawnik, dyplomata, profesor.
 • Blum Steve - (1965-) - aktor amerykański.
 • Błajszczak Piotr - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ciastek Grzegorz - (1955-) - sportowiec, gimnastyka.
 • Dębowski Sylwester - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Dybowski Jan - (1856-1928) - agronom, przyrodnik, podróżnik.
 • Filasiewicz Stanisław - (1881-1944) - architekt.
 • Guilfoyle Paul - (1949-) - aktor amerykański.
 • Hammer Mark - (1937-2007) - aktor amerykański.
 • Jones Carolyn - (1930-) - aktorka amerykańska.
 • Kachniarz Michał - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kirby Bruno - (1949-2006) - aktor amerykański.
 • Łukasik Daniel - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Oort Jan - (1900-1992) - astronom holenderski.
 • Séréville Michel de - (1922-2006) - aktor francuski.
 • Walchhofer Michael - (1975-) - austriacki sportowiec, narciarstwo alpejskie.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.