Byk, 25 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 25 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Byk, który przyszedł na świat w dniu 25 4, jest to osobnik zdyscyplinowany, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, umie się prawidłowo motywować, jednak marnie wytrzymuje dynamicznie zmieniające się okoliczności. To osoba konserwatywna, ubóstwia mieć spójne stanowisko wobec wszelkich rzeczy, w swoich pociechach z największą satysfakcją widziałby własne repliki, toteż częstokroć czuje się zagubiony w dzisiejszym, życiu. Często bywa formalny, jest podobny do wozu bez resorów, nieszablonowość to dla niego prawie pseudonim błędnego zachowania, a więc nie jest uznanym społecznikiem. To człowiek cierpliwy, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym towarzyszem, upór w dochodzeniu do celu częstokroć pomaga mu uzyskać dostatek i często ekscytuje go wędkarstwo. Jest to jednostka wyrozumiała, nie jest pazerny i okrutny, nie próbuje uzależniać od siebie inne osoby ani nie znosi wrzeszczeć na kolegów. To osobnik lojalny, przyjaciele są dla niego bardzo cenni, do miłości podchodzi niezwykle serio, jednakże częstokroć w tym immanentnym koleżeństwie umie nie zaspokoić osobistych potrzeb. Często bywa apodyktyczny, uznaje się za człowieka kompetentnego w dowolnej dziedzinie i częstokroć nie zna ogólnego odbioru swojej persony, dlatego często przeobraża się w odosobnionego i unikanego zwierzchnika. Bywa osobnikiem egoistycznym, tylko jego prywatne zmartwienia są istotne i powiązania dwustronne implikują dla niego czerpanie zarobków. Jest to jednostka szczera, jest popularny w grupie, niezmiernie ceni prawdomówność, lecz częstokroć złości tym współpracowników.
Jest to osoba wstrzemięźliwa, często irytuje swoją arogancją, nie potrafi zawrzeć intymnej relacji z drugim człowiekiem, ponieważ przejawianie wzruszeń jest dla niego kłopotem. Charakteryzuje się flegmatycznością, nie oszacowuje jedynie powierzchownie, bo wartość ma dla niego głównie realna funkcjonalność i stara się pracować wedle obranych scenariuszy. To jednostka flegmatyczna, zamknięcie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niego niemożliwa misja, marudzi z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby wspaniale czuł się przy takim trwonieniu żywota. Jest to osobnik zdecydowany, podąża do finału bez nieuzasadnionych wątpliwości, umie wymusić wykonanie wydanych nakazów oraz nie pozwala się skonfundować. Jest to osoba opanowana, jest to prawdziwy funkcjonariusz, więc potrafi właściwie uhonorować kunsztowny artyzm i zwykle wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek we własnym tempie. Znamionuje się rzetelnością, jest bardzo wytrwały i zorganizowany, zachowuje jednorodny, ale efektywny rytm działalności, zatem warto uczyć się od niego ergonomiczności oraz efektywności. Cechuje się męstwem, nie zatrważają go nijekie trudności, bowiem dąży do tego, by raczej nie martwić się z wyprzedzeniem i ukazuje pokaźną samodyscyplinę. Charakteryzuje się rozwagą, usiłuje nie odpowiadać odruchowo, z uwagą sprawdza dostępne antycypacje i zbiory danych oraz nie polega na koncepcjach stworzonych byle jak.

Pozostałe przymioty celnie wyrażające przedstawianego człowieka to też: nieufny, uprzejmy, zuchwały, marudny, nadęty, przyjazny, wyciszony, brutalny, grubiański, ograniczony, wyzwolony, pusty, logiczny, namówiony, charyzmatyczny, rozsądny, lodowaty, nieugięty, ugodowy, fanatyczny i pyszałkowaty.
Zawodami, w których najlepiej będzie funkcjonował, są: tatuażysta, malarz, konferansjer, agrotechnik, tancerz, pianista, urzędnik, kontrabasista, muzyk, przemysłowiec, plantator, bankowiec, gitarzysta, artysta, biznesmen oraz ubezpieczyciel.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anfossi Pasquale - (1727-1797) - włoski kompozytor operowy.
 • Barker Nicholas - (1973-) - brytyjski muzyk, perkusista.
 • Bieniasz Mateusz - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Byars Derrick - (1984-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Cromwell Oliver - (1599-1658) - angielski polityk, dowódca wojskowy.
 • Czerwiński Przemysław - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Gucwińska Hanna - (1932-) - zootechnik, pracownik ZOO we Wrocławiu, polityk.
 • Jaymes Audrey - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kopeć Marcin - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kyl Jon - (1942-) - polityk amerykański.
 • Mauriac Claude - (1914-1996) - francuski pisarz, krytyk literacki.
 • Miszczyk Stanisław - (1910-1976) - tancerz, choreograf.
 • Sheppard James - (1988-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Webster Charles Kingsley - (1886-1961) - historyk brytyjski.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.