Byk, 24 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 24 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Zodiakalny pan byk, który urodził się w dniu 24 4, cechuje się cierpliwością, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim opowieściom, potrafi przyswoić sobie sprawność w dziedzinach narzucających konieczność długofalowej praktyki i w ogólniau często uzyskuje doskonałe wyniki. Charakteryzuje się lojalnością, jest porządnym i słownym pracownikiem, jest bardzo ceniony przez kolegów, lecz nierzadko w swojej wierności dochodzi aż do braku powagi. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie baczy na potrzeby innych ludzi, wszelkie sytuacje powinny krążyć wokoło jego postaci i do zamierzeń umie podążać chociażby poprzez czyjąś szkodę. Bywa władczy, nie cierpi podważania własnych koncepcji i częstokroć nie zna powszechnego odbioru swojej osoby, dlatego jest unikany w swoim środowisku. Jest to jednostka oficjalna, wygląda jak wóz bez zderzaków, wydaje się być na amen unieruchomiony w niezmiennym trybie działania, więc nie bywa uznanym aktywistą. To osobnik prostolinijny, bez trudu zawiera bliskie stosunki, nie lubi owijać w bawełnę, jednakże w dodatku nie umie być subtelny. Jest to osoba konserwatywna, pragnie mieć spójny punkt widzenia odnośnie wszelkich kwestii, jego współpracownicy muszą myśleć tak samo jak on, zatem często niezmiennie upiera się przy dawno już zdezaktualizowanych technikach i strategiach. To jednostka poczciwa, nie troszczy się o władzę ani nie osiąga posłuszeństwa okrucieństwem. Znamionuje się konsekwencją, ukazuje determinację i opanowanie, potrafi się odpowiednio inspirować, jednak częstokroć nie starcza mu błyskotliwości koniecznej w naglących wypadkach.
Jest to człowiek odpowiedzialny, jest niezmiernie cierpliwy i konsekwentny, funkcjonuje wedle drobiazgowo wypracowanego harmonogramu, a zatem mimo fałszywej powolności na ogół urzeczywistnia swoje pomysły. Jest to jednostka flegmatyczna, wydaje się bez reszty wyluzowanym, umie przekroczyć każdy akceptowalny termin, jakby przemijanie czasu kompletnie nie odnosiło się do jego istoty. Uwielbia zachowywać się powolnie, ciężko go oczarować ładnymi zdaniami, ponieważ liczy się dla niego w pierwszym rzędzie praktyczna użyteczność i zawsze próbuje budować dalekowzroczne ekstrapolacje. Cechuje się śmiałością, potrafi wykonać zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, gdyż umie przezwyciężyć własny lęk i wykazuje ogromną samokontrolę. To osobnik zrównoważony, jest to urodzony funkcjonariusz, a więc niezwykle nie znosi być poganiany i zwykle mozoli się rzetelnie, aczkolwiek w swoim rytmie. Charakteryzuje się stanowczością, przeważnie żyje szybko i żywiołowo, nie doznaje niechęci przed niszczeniem istniejącego ładu oraz nie lęka się rozpoczynania zwad. To człowiek ostrożny, to przezorny i śmiały planista, wnikliwie analizuje posiadane prognozy i statystyki oraz nie ufa projektom napisanym niestarannie. To jednostka wstrzemięźliwa, jest poczytywany za impertynenta, często bywa nazbyt srogi i bezpardonowy, bo nie uświadamia sobie cudzych emocji.

Inne określenia kapitalnie odzwierciedlające opisywanego osobnika to także: litościwy, konformistyczny, snobistyczny, tajemniczy, zimny, czuły, natrętny, zrzędliwy, kochliwy, samotny, potężny, zgryźliwy, zbolały, oszczędny, chciwy, denerwujący, pyszałkowaty, umiarkowany, despotyczny, łaskawy, nadgorliwy, bezwzględny, nieokrzesany, solidny, nieelastyczny, namówiony, chytry, niepohamowany oraz nadęty.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: dyrygent, wokalista, muzyk, kontrabasista, organista, lutnik, bankowiec, tancerz, hodowca, finansista, aktor, pianista, gitarzysta i malarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aboderin Stella Damasus - (1978-) - aktorka nigeryjska.
 • Armstrong Dean - (1973-) - kanadyjski aktor.
 • Babiarz Dagmara - (1972-) - dziennikarka, pisarka, podróżniczka.
 • Balfour Eric - (1977-) - aktor amerykański.
 • Blake Larry J - (1914-1982) - aktor amerykański.
 • Bogosian Eric - (1953-) - amerykański aktor, dramaturg, pisarz.
 • Cunningham Aaron - (1986-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • David Richard - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herbert Bryan - (1894-) - aktor irlandzki.
 • Hofman Wlastimil - (1881-1970) - malarz.
 • Holbrooke Richard - (1941-2010) - amerykański dyplomata, polityk.
 • Hounsou Djimon - (1964-) - beniński aktor filmowy.
 • Jeyaseelan Sonya - (1976-) - kanadyjska sportowiec, tenis ziemny.
 • Kirby Bruce - (1928-) - aktor amerykański.
 • Pluskota Krzysztof - (1978-) - aktor, artysta kabaretowy.
 • Witkowski Krystian - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Woods Bernadette - (1978-) - kanadyjska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.