Byk, 23 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 23 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna byk, który przyszedł na świat w dniu 23 4, charakteryzuje się szczerością, jest bardzo serdeczny względem swojego partnera, stara się zachowywać się stosownie do swoich przekonań, lecz często w tej naturalnej uprzejmości umie nie zaspokoić własnych potrzeb. Częstokroć bywa apodyktyczny, nie lubi oceniania swoich koncepcji i uznaje za zagrożenie ludzi niepotwierdzających jego stanowiska, więc często napotyka bierny sprzeciw dla swoich działań. Jest to osoba zorganizowana, potrafi racjonalnie zarządzać swoimi zasobami, działa w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego sytuacjach. Bywa jednostką sztywną, jego postępowanie jest często szablonowe, zdaje się być na amen unieruchomiony w nieodmiennej metodzie funkcjonowania, a zatem nie jest lubianym społecznikiem. Jest to osobnik poczciwy, nie komunikuje się z dziećmi wyłącznie wygłaszaniem dyspozycji i regulaminów ani nie próbuje ukazywać wspólnikom dzierżonej władzy. Cechuje się cierpliwością, spełnia się w charakterze wziętego opiekuna, umie cierpliwie wyczekiwać na odpowiednią chwilę i częstokroć jest kapitalnym wychowawcą. Jest to człowiek konserwatywny, pragnie mieć jednoznaczny punkt widzenia w stosunku do wszelkich spraw, jest przeświadczony o niezmiennej poprawności przedtem wykształconych opinii, toteż często uparcie upiera się przy dawno już przestarzałych rozwiązaniach i technikach. Bywa samolubny, potrafi być sprawnym manipulatorem i jedynie jego osobiste problemy są istotne. To osoba bezpośrednia, częstokroć jest niezwykle rozchwytywany, nienawidzi mówić nie wprost, ale często nie starcza mu subtelności.
Znamionuje się dalekowzrocznością, usiłuje nie odpowiadać emocjonalnie, drobiazgowo aranżuje najsubtelniejsze manewry oraz prze ku dostatkowi powoli, aczkolwiek konsekwentnie. Charakteryzuje się zrównoważeniem, pracuje leniwie i bez pośpiechu, zatem umie zrozumieć wymyślną wirtuozerię i drażni go współdziałanie z ludźmi pochopnymi. Uwielbia zachowywać się stanowczo, dobrze pojmuje swoje oczekiwania, potrafi wymusić zrealizowanie zarządzonych rozkazów oraz nie unika inicjowania zatargów. Bywa wstrzemięźliwy, częstokroć złości swoją obcesowością, umie niepotrzebnie zrażać do siebie, gdyż demonstrowanie sympatii nie przychodzi mu z łatwością. To jednostka rzetelna, jest niezmiernie nieustępliwy i konsekwentny, jego plany nie posiadają wad, a więc w długotrwałym kontekście na ogół wyprzedza gwałtownych aktywistów. Jest to osoba flegmatyczna, nie można go zazwyczaj ocenić jako przewidywalnym, zachowuje się tak, jakby zupełnie nie troszczył się o finał swoich prac. To człowiek odważny, nie zatrważają go nijekie przeszkody, bo dokłada starań, by nie krążyć myślami dookoła lęku i ubóstwia żyć energicznie. Cechuje się powolnością, nie interesuje go popisywanie się, bowiem w każdym wypadku analizuje spodziewane profity i we własnych wyborach zawsze opiera się na wyrachowanych kalkulacjach.

Inne cechy adekwatnie określające niniejszą osobę to także: samotny, chciwy, nadgorliwy, wystraszony, nieelastyczny, litościwy, uparty, miły, zgryźliwy, solidny, fanatyczny, namówiony, snobistyczny, apodyktyczny, nieustępliwy, kochliwy, perfekcjonistyczny, bezbarwny, melancholijny, przesądny oraz krytykancki.
Zawodami, w których perfekcyjnie będzie funkcjonował, są: pianista, plantator, aktor, tancerz, muzyk, akwizytor, konferansjer, urzędnik i rzeźbiarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Biernat Andrzej - (1928-2007) - sportowiec, lekkoatletyka, trener lekkoatletyczny.
 • Borzage Frank - (1894-1962) - amerykański reżyser, producent filmowy, aktor.
 • Cruz Carmen - (1978-) - aktorka w filmach erotycznych.
 • Dee Sandra - (1944-) - aktorka amerykańska.
 • Doorman Karel - (1889-1942) - admirał holenderski.
 • Dworniak Patryk - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Henn Sean - (1981-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Lee Young-Pyo - (1977-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Leigh Dorian - (1917-) - modelka amerykańska.
 • Oczkowski Karol - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Rupiński Marcin - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Siwek Wojciech - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Turner William - (1775-1851) - angielski malarz, grafik.
 • Walkiewicz Michał - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wielgus Stanisław Wojciech - (1939-) - duchowny katolicki, arcybiskup.
 • Wotruba Fritz - (1907-1975) - rzeźbiarz austriacki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.