Byk, 21 kwietnia - Mężczyzna

Byk, 21 kwietnia - Mężczyzna
planeta Wenus
metal miedź
Astrologiczny mężczyzna byk, który przyszedł na świat dnia 21 4, jest to osobnik dobroduszny, nie pozwala się szybko wyprowadzić z równowagi, nie usiłuje kierować innymi osobami ani nie używa swojej pozycji wobec słabszych ludzi. Jest to jednostka konwencjonalna, przypomina pojazd bez amortyzatorów, częstokroć jest pełny ogłady, lecz również nieco szablonowy w funkcjonowaniu, zatem nie bywa lubianą duszą towarzystwa. Jest to osobnik wytrwały, w ogólniau często uzyskuje dobre stopnie, częstokroć jest idealnym wychowawcą i upór dopomaga mu dostrzec korelacje niezauważalne dla normalnych osób. Znamionuje się metodycznością, potrafi dowieść swoje plany do korzystnego ukończenia, umie się właściwie inspirować, jednak marnie znosi dynamicznie przeobrażające się sytuacje. To jednostka zachowawcza, uznaje zmiany za metodę psucia porządnych obiektów, na wszelką nowinkę spogląda bez entuzjazmu i z obawami, a więc często z uporem trzyma się od dawna zdezaktualizowanych strategii i rozwiązań. Jest to osoba prostolinijna, potrafi natychmiast nawiązać znajomość, niezwykle lubi szczerość, ale niestety, nierzadko wypowiada się nadto otwarcie. Jest to osobnik autokratyczny, uważa się za jednostkę kompetentną w każdej dziedzinie i uważa za niebezpieczeństwo ludzi nieaprobujących jego punktu widzenia, a zatem częstokroć przeobraża się w samotnego i niepopularnego zarządcę. To jednostka lojalna, koledzy są dla niego bardzo ważni, oddanie w rodzinie jest dla niego rzeczą niepodważalną, aczkolwiek jego spontaniczna prawość umie być powodem przypływów antypatii. Bywa samolubny, do swoich partnerów ma nastawienie całkowicie wyrachowane, nie absorbuje go wzmocnienie twórczych związków ze znajomymi i pozostałe osoby muszą rozplątywać jego problemy.
Jest to jednostka opanowana, nie nuży go gorliwa realizacja nudnych zleceń, toteż potrafi zrozumieć osobliwą maestrię i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, jednakże we własnym tempie. To człowiek stanowczy, przejrzyście i precyzyjnie wyraża swoje potrzeby, w razie potrzeby zdecydowanie i rzetelnie udowadnia swoje oceny oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia długofalowych inicjatyw dla doraźnej i pozornej ulgi. To osobnik rzetelny, w żadnym razie nie odwleka spraw do zrealizowania, utrzymuje jednorodny, lecz wydajny rytm aktywności, więc w długookresowym podejściu z reguły prześciga narwanych przodowników. Jest to jednostka powolna, nie interesuje się pozorami, bo zawsze rozważa zakładane profity i w każdym wypadku zachowuje się celowo oraz przewidująco. To człowiek oschły, często denerwuje swoją bezpośredniością, nie umie zawrzeć zażyłej więzi z drugą osobą, albowiem empatia nie jest jego silnym atutem. To jednostka flegmatyczna, leniwiec to przy nim prawdziwa inkarnacja gwałtowności, działa tak, jakby przemijanie życia kompletnie nie miało związku z jego istotą. To osobnik odważny, potrafi wykonać zadania niemożliwe dla innych ludzi, gdyż bardzo dobrze radzi sobie z tremą i jawi się pozostałym ludziom nieporuszonym głazem. To osoba przewidująca, podejmuje próby, by nie reagować innstynktownie, kreuje wyrafinowane harmonogramy oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi z wolna, ale metodycznie.

Inne atrybuty odpowiednio opisujące wspomnianą jednostkę to również: hojny, ofiarny, nieokrzesany, snobistyczny, wyciszony, kochliwy, chciwy, światły, ugodowy, bezlitosny, solidny, krytyczny, mądry, wyrachowany, nadgorliwy, przesądny, zrzędliwy, bezbarwny, nadęty i despotyczny.
Zawodami, w których doskonale będzie funkcjonował, są: pianista, tancerz, lutnik, przedsiębiorca, kontrabasista, gitarzysta, prezenter, biznesmen, aktor oraz tatuażysta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Borowickij Wiktor - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Cejas Cristian Sebastián - (1975-) - argentyński sportowiec, piłka nożna.
 • Chapin John Putnam - (1810-1864) - polityk amerykański.
 • Cohen Audra - (1986-) - amerykańska sportowiec, tenis ziemny.
 • Danza Tony - (1951-) - aktor amerykański.
 • Engquist Ludmiła - (1964-) - rosyjska sportowiec, lekkoatletyka, biegi przez płotki.
 • Farkas Ágnes - (1973-) - węgierska sportowiec, piłka ręczna.
 • Friedrich Piotr - (1930-) - reżyser.
 • Gomez Michelle - (1966-) - aktorka kanadyjska.
 • Holoubek Gustaw - (1923-2008) - aktor, reżyser teatralny, pedagog, polityk.
 • Kusiak Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Laska Mateusz - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Łyko Zachariasz - (1929-2008) - publicysta, pastor Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego.
 • Repton Humphrey - (1752-1818) - angielski projektant i teoretyk ogrodów, architekt.
 • Rzepko Władysław - (1854-1932) - altowiolinista, pedagog muzyczny, dyrygent, kompozytor.
 • Ulman Kamil - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Vickers Steve - (1951-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Vogue Vikki - (1971-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.