Bliźniak, 09 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 09 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię urodzony w dniu 9 6 jest to osobnik uczuciowy, bardziej wpływa na niego intuicja aniżeli inteligencja, nie wierzy racjonalnej technice likwidowania trudności, toteż częstokroć wolałby urodzić się o wieki dawniej. Znamionuje się elokwencją, lubi zabierać głos powłóczyście i niejednoznacznie, uwielbia oszałamiać towarzyszy swoją szeroką wiedzą, lecz często trudno wydusić z niego zwarte i celne repliki. Lubi zachowywać się ekstrawertycznie, mówi o swoich najdrobniejszych rozważaniach, ma w umyśle bogaty zasób historii, jednakże częstokroć na nieszczęście nie umie zamilknąć w stosownej chwili. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi racjonalnie wykorzystywać swoje siły, problemy nie umieją łatwo go zniechęcić, jednak niekiedy zbyt obstaje za już stworzonymi koncepcjami. Bywa niezdecydowany, jego postawy i przekonania często są ambiwalentne i zbyt często modyfikuje opinię odnośnie metody swojego działania, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nim dyskusje. To człowiek wszechstronny, potrafi współdziałać prawie z każdą jednostką, zmieszanie to u niego uczucie autentycznie nietypowe i charakteryzują go rozliczne, niezwykłe przedsięwzięcia. Bywa osobą egoistyczną, nie interesuje go rozwój dobrych relacji z kolegami, cechuje go niedostatek emocjonalności i inni ludzie mają obowiązek rozwikływać jego zmartwienia. Jest to osoba ciekawa, ubóstwia dokształcać się w nowych zagadnieniach, a więc na zawsze zostaje w nim szczeniacka skłonność do dziwienia się życiu oraz chętnie przyswaja wiedzę o różnych dziedzinach wiedzy.
Bywa nieuważny, nie odstręczają go pośpiech i harmider, aczkolwiek wybór z reguły poprzedza u niego ocenę kwestii, a zatem częstokroć wierzga chaotycznie i bez ustalonego kursu. To osobnik popędliwy, bardziej uważne obserwowanie go skłania do przeświadczenia, że pozornie chaotyczne prace też umieją dostarczać wyników i często nasze odruchowe zachowania okazują najwyższą sprawność. Jest to jednostka taktowna, nie lęka się brać się za rozsądzanie zatargów, które zdają się niewykonalnymi a wręcz wariackimi i okażą niemożliwi dla jego licznych poprzedników. Cechuje się wyrafinowaniem, swoje miejsce zamieszkania urządza z doprawdy imponującym rozmachem i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać mistrzostwo, więc wniebowzięty jest jako posiadacz ogromnego mienia. Lubi zachowywać się powolnie, nie pociąga go popisywanie się, bowiem stara się jedynie o naprawdę ważne rzeczy i usiłuje postępować wedle obranych projektów. Charakteryzuje się bezstronnością, w każdym wypadku dokłada starań, by poznać ile tylko się da oraz nie ufa decyzjom podejmowanym pod wpływem emocji, zatem zazwyczaj jest szanowany jako sędzia. Jest to osobnik kompromisowy, nie denerwują obce zainteresowania i osób odmiennych i egzotycznych nie uważa z marszu za zagrożenie, toteż jest aktywistą prospołecznym starającym się o wolność ludzi represjonowanych. Bywa osobnikiem posłusznym, autonomiczne podejmowanie decyzji może być dla niego bardzo niepokojące, gdyż pozostałe osoby częstokroć uznaje za opiniodawców i bezczelność i przemoc potrafią wymóc na nim modyfikację punktu widzenia.

Inne cechy poprawnie opisujące tę jednostkę to także: bałaganiarski, płytki, umiarkowany, roztrzepany, rozsądny, neurotyczny, liberalny, kochający, nudny, elegancki, ekscentryczny, otwarty, dyskretny, zmysłowy, bezładny, współczujący, kreatywny, czarujący, zręczny oraz przenikliwy.
Zawodami, w których optymalnie się będzie realizował, są: księgarz, referent, powieściopisarz, sekretarz, dramatopisarz, muzyk, sprawozdawca, sprzedawca, komiwojażer i doradca.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Agostino Paul - (1975-) - australijski sportowiec, piłka nożna.
 • Avelar Danilo - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Castro Angelina - (1982-) - kubańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Conlin Michaela - (1978-) - aktorka amerykańska.
 • Dantas Aristóteles de Souza - (1894-) - generał brazylijski.
 • Dregier Norbert - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heski Ludwik III - (1806-1877) - wielki książę Hesji i Renu 1848-1877.
 • Howard James Newton - (1951-) - kompozytor amerykański.
 • Jeliński Mariusz - (1938-) - dziennikarz, prezenter radiowy.
 • Littlewood John Edensor - (1885-1977) - matematyk angielski.
 • Miličić Igor - (1976-) - chorwacki sportowiec, piłka koszykowa.
 • Schilling Wolfgang - (1955-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Zilk Helmut - (1927-2008) - polityk austriacki.
 • Żegleń Łukasz - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.