Bliźniak, 07 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 07 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię, który przyszedł na świat dnia 7 6, to jednostka komunikatywna, lubi gadać rozwlekle i niejasno, ochoczo uczy się, ale częstokroć trudno wydobyć z niego spoiste i merytoryczne odpowiedzi. To osoba wścibska, wypełnia go głód nauki, więc zawsze próbuje zajrzeć za widnokrąg i często poświęca się dziwnym zamiłowaniom. Jest to człowiek zorganizowany, wykonuje pracę bez bezcelowych zrywów, trudności nie potrafią prędko go zdeprymować, jednak częstokroć brakuje mu kreatywności wskazanej w nagłych sytuacjach. To osobnik towarzyski, jest głównym artystą wszelkiego balu, uwielbia czarować swoich rozmówców, jednakże umie też denerwować marudzeniem nieustannie o jakiejś rzeczy. Bywa osobą egoistyczną, ludzie wokoło mają obowiązek zajmować się jego dobrostanem, potrafi być zręcznym manipulatorem i stosunki dwustronne znaczą dla niego czerpanie korzyści. Jest to jednostka zmienna, jego postawy i opinie często są wieloznaczne i umie aktualizować newralgiczne decyzje z dnia na dzień, częstokroć złości swoich wspólników. Znamionuje się wszechstronnością, nie trwoni minut na bezskuteczne psioczenie, potrafi współdziałać nieomalże z każdą osobą i wydaje się dysponować opracowaną strategią na dowolną możliwą przeciwność. Bywa uczuciowy, rozstrzygnięć problemów poszukuje w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, kalkulacje i cyfry odpychają go, a zatem jego żywot jest pełny wydarzeń i nieuładzony.
Charakteryzuje się powolnością, nie interesuje się pozorami, bowiem liczy się dla niego w pierwszym rzędzie faktyczna funkcjonalność i we własnych ocenach w każdym wypadku rządzi się beznamiętnymi obliczeniami. Cechuje się pobieżnością, umie po trosze znać każdą sprawę, aczkolwiek jego sądy często są niezbyt dalekowzroczne, dlatego częstokroć szarpie się chaotycznie i bez wybranego kursu. To osobnik grzeczny, można mu polecić realizację ambitnych zadań, które wymagają wielkiej dawki politycznej delikatności i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych poprzedników. Znamionuje się uczciwością, zawsze dokłada starań, by zrozumieć ile tylko się da oraz wszelkie kwestie pragnie przemyśleć po wiele razy, a więc przeważnie jest ogólnie uważany za obiektywnego arbitra. Charakteryzuje się szykownością, z największą przyjemnością przyobleka się w najmodniejsze obecnie i stylowe ubrania i jego społeczne obyczaje są w każdym wypadku nieskazitelne, toteż często bywa określany jako rodzimy dyktator mody. To człowiek popędliwy, stanowi naoczne potwierdzenie, iż ciągła, ociupinę stuknięta prowizorka też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i nie należy zanadto przedobrzać z nieprzerwanym opanowaniem. Jest to osoba kompromisowa, chętnie dokształca się w awangardowych i pasjonujących rzeczach i nie bawi go przekonywanie kolegów do swoich przekonań, zatem podejmuje próby, by wystrzegać się nawiedzonych pomyleńców zajętych szerzeniem najdoskonalszych koncepcji. Bywa ustępliwy, częstokroć musi oddawać się wykonywaniu nielubianych przez siebie działań, ponieważ inne jednostki często uznaje za opiniotwórców i bez trudu daje się sterować.

Pozostałe atrybuty właściwie ukazujące tę osobę to również: zepsuty, zwariowany, słaby, staranny, zimny, histeryczny, pompatyczny, roztrzepany, inteligentny, zapalczywy, rozpasany, dyplomatyczny, twórczy, rozmowny, wspaniałomyślny, podstępny, bezładny, otwarty, kreatywny, rozsądny, afektowany, chytry, stabilny, wyrachowany oraz ospały.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: referent, lektor, statystyk, spiker, dramatopisarz, komiwojażer, sprzedawca, sekretarz, muzyk, powieściopisarz, felietonista, asystent, telemarketer, księgarz, akwizytor i poeta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Braddock James J - (1905-1974) - amerykański sportowiec, boks.
  • McKenna Virginia - (1931-) - aktorka angielska.
  • O'Reilly Terry - (1951-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
  • Piech Arkadiusz - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Ryszka Henryk - (1939-) - operator filmowy.
  • Sokołowska Janina - (1900-) - tancerka, śpiewaczka, aktorka.
  • Stieber Zdzisław - (1903-1980) - Językoznawca, slawista, profesor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.