Bliźniak, 04 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 04 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczny mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 4 6 uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, jest autentycznym społecznikiem, ma w umyśle ogromną liczbę historii, jednak częstokroć ubóstwia ogłaszać opinie niezbyt rozważne. To osoba ciekawska, rzeczywistość jest dla niego wielką kartoteką, dlatego na stałe zostaje w nim szczeniacka skłonność do dziwienia się otoczeniu oraz otrzymuje wyśmienite oceny w lubianych zagadnieniach. Często bywa emocjonalny, darzy zaufaniem cudotwórstwo, rachunki i cyfry odrzucają go, toteż powszechna technologia częstokroć stanowi dla niego niezaprzeczalną dokuczliwość. Charakteryzuje się elastycznością, zakłopotanie to u niego doznanie autentycznie rzadkie, reaguje energicznie i sprawnie i świetnie spełnia się na każdym etacie. To człowiek zdyscyplinowany, umie racjonalnie gospodarować swoimi środkami, pracuje w sposób roztropny i zaplanowany, jednak potrafi być przesadnie formalny w nieznanych okolicznościach. Znamionuje się komunikatywnością, dysponuje obszernym i ochoczo użytkowanym zasobem słów, lubi imponować towarzyszom swoją rozległą erudycją, lecz często umie także formułować proste brednie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, związki wzajemne oznaczają dla niego zdobywanie zarobków, jedynie jego osobiste kłopoty są ważne i cechuje go niedostatek empatii. Jest to osobnik chwiejny, nie potrafi podejmować zorganizowanych decyzji i umie nagle zrezygnować tuż przed uzyskaniem celu, częstokroć wkurza swoich wspólników.
To jednostka pobudliwa, wskazuje stanowczo całej planecie, że permanentna, trochę stuknięta jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś plan na życie i należy sobie zezwolić na nieposkromione smakowanie przeżyć i manifestowanie się. Cechuje się wysublimowaniem, swoje miejsce zamieszkania aranżuje z zaiste królewskim rozmachem i w dowolnym swoim działaniu stara się uzyskiwać doskonałość, więc często jest określany jako rodzimy dyktator mody. Jest to osoba kompromisowa, posiada bardzo dociekliwą i wszechstronną psychikę i ekscytuje go rozmaitość otoczenia i kolegów, a zatem bywa działaczem prospołecznym dopominającym się o wolność osób marginalizowanych. Bywa osobnikiem posłusznym, pragnie zajmować się kojącymi, niezwiązanymi z odpowiedzialnością zawodami, gdyż częstokroć zauważalnie nie starcza mu asertywności i nie potrafi bronić przed innymi swoich przekonań. Charakteryzuje się powierzchownością, jest niezwykle rzutki, jednakże jego sądy często bywają niespecjalnie przewidujące, a więc częstokroć szarpie się chaotycznie i bez obranego kursu. Znamionuje się bezstronnością, zawsze dokłada starań, by zrozumieć ile tylko się da oraz unika rozstrzygania o obcych sobie dziedzinach, zatem w każdym wypadku pierw uważnie cię zbada przed wydaniem osądu. To człowiek flegmatyczny, nie kusi go popisywanie się, bowiem liczy się dla niego głównie rzeczywisty zysk i we własnych rozstrzygnięciach zawsze rządzi się zimnymi obliczeniami. To jednostka taktowna, umie wybrnąć z przykrych i niebezpiecznych sytuacji, które zdają się nierealnymi a wręcz szaleńczymi i walczące z nimi osoby na ogół łatwo popychają do kapitulacji.

Pozostałe atrybuty poprawnie odzwierciedlające niniejszego osobnika to również: słaby, szorstki, kapryśny, ujmujący, buntowniczy, kochający, wyrachowany, nudny, życzliwy, twórczy, niepohamowany, bałaganiarski, czarujący, rozmowny, logiczny, seksowny, spostrzegawczy, rozpasany, przenikliwy, bałaganiarski, ospały, elegancki, światły, chytry, romantyczny, chciwy oraz poszukujący.
Zawodami, w których najtrafniej będzie funkcjonował, są: statystyk, spiker, kompozytor, sekretarz, referent, sprawozdawca, powieściopisarz, telemarketer, sprzedawca, lektor, asystent, komiwojażer, muzyk, dramatopisarz i księgarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arent Iwona - (1968-) - politolog, polityk.
 • Barbieri Fedora - (1920-) - włoska śpiewaczka operowa,.
 • Body Holly - (1970-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Carlsen Henning - (1927-) - duński reżyser filmowy, scenarzysta.
 • Kennedy Jade - (1990-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Kippel Shane - (1986-) - aktor kanadyjski.
 • Love Betty - (1979-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Quesnay François - (1694-1774) - francuski ekonomista, lekarz.
 • Reston Ana Carolina - (1985-) - modelka brazylijska.
 • Rutecki Zdzisław - (1960-2001) - sportowiec, żużel, trener żużlowy.
 • Scorupco Izabella - (1970-) - modelka, aktorka, piosenkarka, fotomodelka.
 • Whorf Richard - (1906-1966) - aktor amerykański.
 • Wolfe Digby - (1925-2012) - aktor angielski.
 • Zach Franz Xaver von - (1754-1832) - astronom austriacki.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.