Bliźniak, 03 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 03 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Mężczyzna bliźnięta, który przyszedł na świat w dniu 3 6, uwielbia zachowywać się ekstrawertycznie, rozpowiada o swoich najdrobniejszych myślach, niezwykle lubi eksponować swoją osobę, ale potrafi też zanudzać plotkowaniem nieustannie o jednej sprawie. Znamionuje się elastycznością, zdaje się posiadać gotowe rozwiązanie na dowolny zakładany kłopot, bardzo dobrze spełnia się na każdym stanowisku i zdumienie to u niego nastrój autentycznie sporadyczny. Jest to osobnik ciekawski, chce zrozumieć wszystko, więc w każdym wypadku usiłuje spojrzeć za krawędź świata oraz częstokroć oddaje się niespotykanym hobby. To człowiek niekonsekwentny, nie umie wybrać jednej opinii i potrafi zmieniać najważniejsze założenia co chwilę, często irytuje swoich kolegów. Charakteryzuje się elokwencją, pragnie gadać przewlekle i niezrozumiale, uwielbia rozprawiać publicznie na temat różnych kwestii, jednakże częstokroć w jego wystąpieniach kompletnie brakuje zawartości. To jednostka zorganizowana, ukazuje uporządkowanie i cierpliwość, przeciwności nie umieją prędko go zrazić, jednak niejednokrotnie zbytnio przyzwyczaja się do już opracowanych koncepcji. Lubi zachowywać się empatycznie, ufa cudotwórstwu, nie ceni świata technicznego, a zatem wszechobecne uprzemysłowienie często oznacza dla niego prawdziwy koszmar. Bywa egoistyczny, do celów potrafi dążyć choćby poprzez cudze nieszczęście, niechętnie daje coś pozostałym osobom i inni ludzie muszą rozplątywać jego problemy.
To jednostka taktowna, daje radę wykryć skuteczne obejścia komplikacji, które jawią się niewykonalnymi a wręcz stukniętymi i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. Częstokroć bywa pobieżny, jest niezmiernie mądry, lecz jego błyskawiczne decyzje często na nieszczęście okazują się złe, dlatego nie umie uporać się z rozważaniem bardziej wyrafinowanych kwestii. To osobnik obiektywny, podejmuje próby, by poznać odmienne poglądy oraz nie pokłada ufności w rozstrzygnięciach przedsiębranych pod presją emocji, a więc ochoczo bywa powoływany do arbitrażu zatargów. To osoba szykowna, para się luksusowymi przyjemnościami i jego społeczne zasady są zawsze perfekcyjne, zatem częstokroć czuje się jurorem właściwego smaku. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie trwoni prac na zwyczajnie bezsensowne rzeczy, bowiem liczy się dla niego w pierwszym rzędzie realna funkcjonalność i w osobistych ocenach w każdym wypadku opiera się na zimnych obliczeniach. Jest to człowiek tolerancyjny, nie unika dziedzin oryginalnych i rozbieżnych od uprzednio doświadczonych i osób niepodobnych i niekonwencjonalnych nie uznaje od razu za niebezpieczeństwo, toteż stara się stronić od zaślepionych maniaków pochłoniętych głoszeniem najdoskonalszych idei. Często bywa posłuszny, niezależne dokonywanie wyborów może być dla niego bardzo denerwujące, gdyż boi się brać udział w konfliktach z innymi i bez trudności pozwala się sterować. Lubi zachowywać się spontanicznie, uosabia sobą zupełnie nonsensowny światopogląd, iż wydawałoby się bezładne działania też potrafią przynosić efekty i nie należy zbyt przeholowywać z permanentną samokontrolą.

Pozostałe cechy adekwatnie odzwierciedlające niniejszą jednostkę to także: zawzięty, ekscentryczny, okropny, zwariowany, zmysłowy, wyrachowany, bezładny, nierozsądny, bezpruderyjny, zapalczywy, wyzywający, rozwiązły, zręczny, kochający, rozhisteryzowany, pożądliwy, czarujący, nudny, liberalny, lubieżny, neurotyczny, logiczny, ponętny, rozmowny, zadufany, obłudny, lubiany, sceptyczny oraz spostrzegawczy.
Zawodami, w których doskonale się będzie spełniał, są: felietonista, księgarz, doradca, lektor, pisarz, poeta, powieściopisarz i akwizytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Fisher George - (1937-) - aktor amerykański.
  • Georgius - (1891-1970) - aktor francuski.
  • Godfrey Derek - (1924-1983) - aktor angielski.
  • Jefferson Brenden Richard - (1986-) - aktor amerykański.
  • Olejnik Małgorzata - (1966-) - technik ekonomista.
  • Shelton Joy - (1922-) - aktorka angielska.
  • Twain Sarah - (1981-) - czeska aktorka w filmach erotycznych.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.