Bliźniak, 02 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 02 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczny pan bliźnięta urodzony dnia 2 6 cechuje się metodycznością, wykazuje samodyscyplinę i wytrwałość, problemy nie potrafią szybko go odstręczyć, jednak umie być nadto formalny w nieprzewidzianych sytuacjach. Lubi zachowywać się uczuciowo, darzy zaufaniem kabałę, nie przepada za światem naukowym, toteż jego życie jest zgiełkliwe i nieobliczalne. Bywa chwiejny, częstokroć brakuje mu hartu ducha i potrafi raptownie zniechęcić się tuż przed zdobyciem finału, często ima się różnorodnych zawodów. To osoba elokwentna, pragnie przemawiać powłóczyście i niezrozumiale, uwielbia rozprawiać otwarcie na różne tematy, jednakże częstokroć ciężko wyciągnąć z niego krótkie i merytoryczne riposty. Bywa człowiekiem ekstrawertycznym, jest zdrojem przeróżnych projektów, obecność obszernej widowni jest dla niego idealną rozrywkę, lecz często ubóstwia wygłaszać sądy niezbyt rozsądne. Bywa jednostką egoistyczną, charakteryzuje go deficyt emocjonalności i wszelkie kwestie powinny krążyć wokół jego postaci. To osobnik ciekawski, wypełnia go głód poznania, zatem nęcą go sprawy osobliwe i oryginalne oraz częstokroć zajmuje się niekonwencjonalnymi zamiłowaniami. Znamionuje się elastycznością, jeśli to konieczne, umie zbudować odrzutowiec z kartonu i linki i niezwykle trudno go czymś zaszokować.
To osoba posłuszna, często musi oddawać się realizacji pogardzanych przez siebie czynności, albowiem częstokroć zasadniczo nie starcza mu asertywności i zestawiony z cudzym naciskiem nie daje rady zachować się asertywnie. To człowiek szykowny, swoją kwaterę organizuje z naprawdę wielkopańską pomysłowością i jego publiczne zachowania są zawsze doskonałe, a więc często jest kwalifikowany jako tutejszy wyznacznik gustów. Lubi zachowywać się powolnie, nie ocenia jedynie powierzchownie, bo najistotniejsza jest dla niego praktyczna przydatność i w każdym wypadku działa świadomie oraz przewidująco. Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie czerpie wiedzę o nowatorskich i pasjonujących rzeczach i łatwo zmienia dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi obserwacjami, a zatem nie aprobuje u kolegów wyłącznie nieposiadania tolerancji. To osobnik taktowny, potrafi wynaleźć skuteczne obejścia kłopotów, które wydają się nierealnymi a nawet stukniętymi i mierzące się z nimi osoby zwykle w mig skłaniają do wycofania się. Jest to osobnik impulsywny, jest święcie przeświadczony, że na pierwszy rzut oka niezorganizowane działania też umieją zapewniać rezultaty i nie powinno się nadmiernie przeginać z ciągłym opanowaniem. Cechuje się bezstronnością, bardzo skrupulatnie drąży najmniejsze kwestie oraz nie spieszy się z przyjmowaniem decyzji, więc ochoczo bywa powoływany do sędziowania kłótni. Bywa jednostką powierzchowną, potrafi błyskawicznie przeanalizować bezkresną ilość informacji, aczkolwiek wybór na ogół poprzedza u niego analizę sprawy, dlatego częstokroć szarpie się chaotycznie i bez wyznaczonego kierunku.

Pozostałe atrybuty poprawnie ukazujące przedstawianego człowieka to również: pożądliwy, umiarkowany, nierozsądny, rozmowny, gościnny, jowialny, nieokiełznany, niestabilny, hałaśliwy, współczujący, bałaganiarski, olśniewający, seksowny, staranny, kochający, szczodry, czarujący, rozwiązły, obłudny, szorstki, ufny, wyzywający, kapryśny, okropny, buntowniczy, bałaganiarski, histeryczny oraz inteligentny.
Zawodami, w których doskonale się będzie czuł, są: poeta, asystent, komiwojażer, sprawozdawca, doradca, statystyk, dramatopisarz, muzyk, telemarketer, powieściopisarz, spiker, felietonista, pisarz, handlowiec i lektor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Djadjedje Franck - (1986-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
  • Elle Jamie - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Murton Lionel - (1915-2006) - aktor angielski.
  • Negahban Navid - (1968-) - aktor irański.
  • Onuoha Jonathan - (1986-) - nigeryjski sportowiec, piłka nożna.
  • Pettyfer Richard - (1960-) - aktor angielski.
  • Sawicki Marek - (1961-) - aktor.
  • Solce Matija - (1981-) - słoweński muzyk, lalkarz, aktor.
  • Stratton Gil - (1922-2008) - aktor amerykański.
  • Watts Charlie - (1941-) - angielski muzyk rockowy, perkusista.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.