Bliźniak, 19 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 19 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta urodzony w dniu 19 6 cechuje się komunikatywnością, ubóstwia przemawiać rozwlekle i niejednoznacznie, słuchanie jego wystąpień może przynosić faktyczną radość, jednak często ciężko wydobyć z niego zwięzłe i celne riposty. Jest to człowiek niestały, nie potrafi podejmować zorganizowanych decyzji i zbyt często zmienia ocenę odnośnie celu swojego działania, częstokroć ima się najrozmaitszych zawodów. Bywa jednostką uczuciową, pokłada ufność w astrologii, rachunki i wzory nie pociągają go, dlatego często wolałby urodzić się o wieki temu. Bywa osobą egoistyczną, jest absolutnie skoncentrowany na sobie i umie na chłodno eksploatować innych ludzi. To osobnik metodyczny, systematycznie zmierza do finału, potrafi się dobrze inspirować, jednak kiepsko radzi sobie z dynamicznie zmieniającymi się sytuacjami. To jednostka ciekawa, wypełnia go pragnienie nowości, a więc ochoczo wędruje po całym globie oraz osiąga bardzo dobre efekty w ulubionych dziedzinach. To osoba elastyczna, charakteryzują go rozliczne, odkrywcze pomysły, niezmiernie trudno go czymś zaszokować i umie dostosować się do płynnych warunków. Lubi zachowywać się towarzysko, jest wulkanem różnych projektów, jego prozaiczne czynności jawią się wyrafinowanym pokazem artystycznym, ale częstokroć posiada też przesadnie pochlebne przeświadczenie o sobie.
Jest to człowiek spontaniczny, staranniejsze podglądanie go skłania do mniemania, że ciągła, ociupinę pomylona jazda na oślep też może stanowić jakiś plan na życie i nie winno się zbyt przeginać z nieprzerwanym opanowaniem. Jest to osobnik szykowny, swoje mieszkanie urządza z iście książęcym rozmachem i czuje upodobanie do stykania się z muzyką, zatem często uznaje się za arbitra odpowiedniej stylistyki. To jednostka sprawiedliwa, usiłuje wzlecieć ponad własne urazy oraz nie spieszy się z przedsiębraniem wyboru, toteż zawsze zawczasu cierpliwie cię wysłucha przed wydaniem werdyktu. To człowiek powierzchowny, jest niezwykle bystry, aczkolwiek jego osądy częstokroć bywają niezbyt rozważne, więc nie radzi sobie z rozważaniem bardziej rozbudowanych spraw. To osoba flegmatyczna, nie przepuszcza wysiłków na po prostu niepotrzebne rzeczy, ponieważ najbardziej ceni ergonomiczność i w każdym wypadku próbuje sporządzać dalekowzroczne analizy. To jednostka kompromisowa, nie boi się zagadnień nowatorskich i różniących się od przedtem poznanych i sprawnie uaktualnia dotychczasowe poglądy w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, a zatem jest organizatorem charytatywnym walczącym o wolność grup dyskryminowanych. Jest to człowiek taktowny, potrafi wykaraskać się z zawiłych i niebezpiecznych okoliczności, które przedstawiają sobą autentyczne wyzwanie również dla wprawnych i przebiegłych dyplomatów i okażą nierealni dla jego licznych prekursorów. Bywa posłuszny, pragnie poświęcać się wyciszającym, niezwiązanym z obowiązkiem pracom, bowiem lęka się angażować się w utarczki z innymi i zbytnio łatwo ulega cudzym naciskom.

Pozostałe przymioty właściwie charakteryzujące niniejszą osobę to także: współczujący, potulny, bezwzględny, staranny, zapalczywy, cichy, atrakcyjny, pompatyczny, postępowy, ufny, umiarkowany, spostrzegawczy, gadatliwy, rozsądny, sceptyczny, kapryśny, wyobcowany, logiczny, niegrzeczny, obłudny oraz wytworny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: muzyk, sekretarz, spiker, sprzedawca, telemarketer, referent, doradca, komiwojażer, felietonista i asystent.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Adamović Miloš - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Darmochwał Piotr - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Firsowicz Aleksander N - (1900-1960) - generał radziecki.
 • Hartwig Zbigniew - (1923-) - operator filmowy.
 • Jourdan Louis - (1919-2015) - aktor francuski.
 • Kléberson - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Maestro Mía - (1978-) - aktorka argentyńska.
 • Natasha - (1983-) - rosyjska aktorka w filmach erotycznych.
 • Nicolodi Daria - (1950-) - aktorka włoska.
 • Parker Anthony - (1975-) - sportowiec, piłka koszykowa.
 • Peel David - (1920-1981) - aktor angielski.
 • Petržela Milan - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Sigurðsson Ragnar - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Smal Ewa - (1949-) - montażysta filmowy.
 • Szymański Gracjan - (1980-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Washington - (1985-) - brazylijski sportowiec, piłka nożna.
 • Zgrzybłowska Adela - (1931-) - aktorka.
 • Żak Czesław - (1895-1959) - kompozytor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.