Bliźniak, 16 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 16 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię, który przyszedł na świat w dniu 16 6, to człowiek komunikatywny, jego rozważania zdają się być wieloaspektowymi strukturami, słuchanie jego przemów może dawać faktyczną przyjemność, aczkolwiek częstokroć nie umie w sensownym czasie dotrzeć do meritum. To jednostka elastyczna, wspaniale znajduje się nawet w okolicznościach intensywnego stresu, zakłopotanie to u niego nastrój naprawdę sporadyczny i potrafi współdziałać prawie z każdą osobą. Bywa zmienny, często nie wystarcza mu wytrwałości i nazbyt wiele razy zmienia osąd odnośnie kierunku swojej aktywności, a więc niezmiernie źle spełnia się jako rodzic lub belfer. Lubi zachowywać się towarzysko, jest zdrojem rozlicznych projektów, posiada w duchu obfite mrowie opowieści, jednakże umie również denerwować trajkotaniem na okrągło o jednym temacie. To osobnik emocjonalny, nie unika lirycznych wzruszeń, nie ufa rachunkowemu sposobowi likwidowania problemów, dlatego częstokroć wolałby urodzić się o setki lat temu. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez niepotrzebnych sprintów, trudności nie potrafią szybko go zniechęcić, jednak często brakuje mu kreatywności nieodzownej w naglących wypadkach. Jest to człowiek ciekawy, rzeczywistość jest dla niego potężną biblioteką, więc w każdym wypadku usiłuje rzucić okiem za krawędź świata oraz chętnie dokształca się w różnych przedmiotach. Lubi zachowywać się egoistycznie, umie być zręcznym manipulantem i niechętnie darowuje coś pozostałym osobom.
To jednostka bezstronna, niezwykle drobiazgowo drąży najbłahsze sprawy oraz nie jest pospieszny z przedsiębraniem działania, a zatem na ogół jest poważany jako mediator. Znamionuje się pobieżnością, potrafi po trosze znać każde zagadnienie, ale nie stara się niczego wnikliwie przeniknąć, zatem częstokroć sam nie ogarnia zupełnie swoich ruchów. To osobnik tolerancyjny, umie zadawać się z ludźmi o nadzwyczaj rozbieżnych poglądach i osobników odmiennych i obcych nie uznaje z marszu za zagrożenie, toteż nie toleruje u współtowarzyszy jedynie braku wyrozumiałości. Cechuje się wyrafinowaniem, zajmuje się wykwintnymi uciechami i pragnie prowadzić się ze szlachecką wykwintnością, więc często uznaje się za jurora odpowiedniego smaku. To osoba taktowna, potrafi wykaraskać się z przykrych i groźnych sytuacji, które dotyczą dziedzin bardzo trudnych i zazwyczaj załamują innych ludzi. Jest to jednostka spontaniczna, bardziej uważne oglądanie go skłania do przeświadczenia, że permanentna, odrobinę stuknięta improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na egzystencję i nie trzeba zbyt przesadzać z permanentnym opanowaniem. Bywa osobnikiem ustępliwym, samodzielne podejmowanie decyzji potrafi być dla niego niezmiernie nieprzyjemne, gdyż boi się uczestniczyć w sporach z innymi i bez problemu pozwala się kierować. Jest to człowiek powolny, trudno go omotać wytwornymi frazami, albowiem najistotniejszy jest dla niego praktyczny pożytek i próbuje funkcjonować wedle ustalonych scenariuszy.

Pozostałe atrybuty celnie charakteryzujące niniejszą osobę to także: niegrzeczny, postępowy, zadufany, otwarty, podstępny, ujmujący, staranny, ufny, powabny, gadatliwy, życzliwy, bałaganiarski, zapalczywy, gościnny, stabilny, nierozsądny, lubieżny, szorstki, rozhisteryzowany, rozsądny, inteligentny, lubiany, rozwiązły, zmysłowy, olśniewający oraz płytki.
Zawodami, w których najlepiej się będzie sprawdzał, są: pisarz, sprawozdawca, felietonista, akwizytor, handlowiec, kompozytor, powieściopisarz, statystyk, sekretarz, poeta, asystent, komiwojażer i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Andryszczak Maria - (1944-) - artysta plastyk.
 • Ark Joan Van - (1943-) - aktorka amerykańska.
 • Cristaldi Eros - (1965-) - włoski aktor w filmach erotycznych.
 • Crossley Mark - (1969-) - walijski sportowiec, piłka nożna.
 • Dozier Lamont - (1941-) - amerykański autor piosenek.
 • Goldschmidt Neil - (1940-) - polityk amerykański.
 • Hanuszkiewicz Adam - (1924-2011) - aktor, reżyser teatralny i telewizyjny, pedagog.
 • Hellwig James - (1959-2014) - amerykański sportowiec, wrestling.
 • Kądzior Damian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Koehler Fred - (1975-) - aktor amerykański.
 • Kozierska Maria - (1922-) - aktorka.
 • Massey Ilona - (1910-) - aktorka węgierska.
 • Pasko Szymon - (1986-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ryan Helen - (1938-) - aktorka angielska.
 • Salthouse John - (1951-) - aktor angielski.
 • Semon Larry - (1889-1928) - aktor amerykański.
 • Szujski Józef - (1835-1883) - historyk, polityk, publicysta, pisarz.
 • Tukey John - (1915-2000) - statystyk amerykański.
 • Wittig Georg - (1897-1987) - chemik niemiecki.
 • Zsigmond Vilmos - (1930-2016) - amerykański operator filmowy, reżyser.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.