Bliźniak, 14 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 14 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Bliźnię, który przyszedł na świat w dniu 14 6, bywa jednostką błyskotliwą, jest urodzonym społecznikiem, niezmiernie uwielbia eksponować swoją osobę, jednak niestety umie też uważać się za prawdziwego mędrca. To osobnik wszechstronny, wydaje się dysponować zaplanowaną strategią na każdą zakładaną przeciwność, potrafi dostroić się do płynnych okoliczności i bardzo trudno go czymś zaskoczyć. Bywa człowiekiem samolubnym, wyłącznie jego prywatne zmartwienia są istotne i umie być zręcznym kombinatorem. Jest to osoba komunikatywna, w niezwykle przemyślny sposób dobiera zdania, lubi urzekać kolegów swoim rozległym zasobem wiedzy, lecz częstokroć potrafi także wypowiadać proste banialuki. Jest to jednostka zdyscyplinowana, pracuje bez bezsensownych zrywów, problemy nie umieją łatwo go zrazić, jednak słabo daje sobie radę z szybko zmieniającymi się sytuacjami. Bywa osobnikiem niezdecydowanym, nie potrafi jasno zdeklarować jednego stanowiska i umie znienacka poddać się na chwilę przed osiągnięciem mety, często ima się różnych prac. Częstokroć bywa uczuciowy, nie boi się zmysłowych afektów, nie polega na akademickiej technice likwidowania przeszkód, a zatem jego życie jest zgiełkliwe i nieokiełznane. To człowiek ciekawski, pragnie przeniknąć więcej niż pozostali śmiertelnicy, więc pociągają go sprawy ekscentryczne i oryginalne oraz spełnia się w zawodach połączonych z dociekliwością.
Jest to jednostka tolerancyjna, nie przeszkadzają obce zamiłowania i nie interesuje go przekonywanie kompanów do swoich przekonań, zatem jest aktywistą dobroczynnym dopominającym się o równość osób marginalizowanych. Charakteryzuje się uczciwością, dokłada starań, by zrozumieć odmienne poglądy oraz nie jest pospieszny z przyjmowaniem decyzji, toteż zawsze zawczasu wnikliwie cię przemagluje przed oznajmieniem osądu. Znamionuje się flegmatycznością, nie oszacowuje tylko po wyglądzie, ponieważ wartość ma dla niego przede wszystkim rzeczywisty zysk i stara się funkcjonować wedle wytyczonych grafików. To osobnik porywczy, stanowi namacalne świadectwo, że permanentna, trochę szaleńcza jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i często nasze odruchowe działania ukazują najwyższą skuteczność. To człowiek powierzchowny, potrafi w krótkim czasie zbadać ogromną ilość wiadomości, jednakże jego natychmiastowe wybory częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako złe, dlatego nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej wymyślnych kwestii. Często bywa posłuszny, ubóstwia zajmować się uspokajającymi, niezwiązanymi z obowiązkiem czynnościami, bo lęka się brać udział w utarczkach z innymi i nadto bezproblemowo ulega cudzym namowom. To osoba wyrafinowana, swój dom zagospodarowuje z naprawdę królewską inwencją i doznaje pociągu do utrzymywania kontaktu z teatrem, a więc częstokroć jest oceniany jako tubylczy dyktator mody. Jest to jednostka subtelna, potrafi wybrnąć z uciążliwych i groźnych okoliczności, które wydają się niewykonalnymi a nawet wariackimi i przeważnie doprowadzają do rozpaczy innych ludzi.

Pozostałe cechy właściwie ukazujące opisywanego osobnika to także: neurotyczny, sceptyczny, nierozsądny, atrakcyjny, rozpasany, słaby, zadufany, poszukujący, szczodry, twórczy, dyplomatyczny, rozhisteryzowany, niepohamowany, histeryczny, rozmowny, logiczny, wspaniałomyślny, zmysłowy, kapryśny, humorzasty, spostrzegawczy, hałaśliwy oraz pompatyczny.
Zawodami, w których doskonale będzie działał, są: handlowiec, komiwojażer, sprawozdawca, kompozytor, sprzedawca, sekretarz, telemarketer, spiker, księgarz, muzyk, pisarz, akwizytor, felietonista, powieściopisarz i lektor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arasim Andrzej - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bannon Jack - (1940-) - aktor amerykański.
 • Billing-Wohl Halina - (1916-) - aktorka, pedagog.
 • Chapman Virginia - (1921-) - aktorka amerykańska.
 • Church Alonzo - (1903-1995) - amerykański matematyk, logik.
 • Cody Diablo - (1978-) - amerykańska pisarka, scenarzysta.
 • Gardner Henry J - (1819-1892) - polityk amerykański.
 • Garrel Louis - (1983-) - aktor francuski.
 • Gibbs Marla - (1931-) - aktorka amerykańska.
 • Ives Burl - (1909-1995) - amerykański aktor, piosenkarz.
 • Molongo Moses - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Perkins Sam - (1961-) - amerykański sportowiec, piłka koszykowa.
 • Ren MC - (1969-) - raper amerykański.
 • Sabara Evan - (1992-) - aktor amerykański.
 • Selberg Atle - (1917-2007) - matematyk norweski.
 • Vega Ramon - (1971-) - szwajcarski sportowiec, piłka nożna.
 • Waller Eddy - (1889-1977) - aktor amerykański.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.