Bliźniak, 13 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 13 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 13 6 charakteryzuje się komunikatywnością, swoje tyrady buduje niezmiernie starannie, jego wystąpienia to prawdziwe dzieła literackie, jednakże często nie potrafi w akceptowalnej ilości czasu dojść do meritum. Cechuje się wszechstronnością, konfuzja to u niego doznanie naprawdę okazjonalne i umie współpracować prawie z każdym człowiekiem. Bywa wrażliwy, rozwiązań problemów szuka w urokach i w proroctwach, lekceważy typowo logiczne podejście, więc przed laptopem częstokroć zachowuje się jak ryba na brzegu. Jest to osobnik dociekliwy, pragnie przeniknąć każdą możliwą rzecz, a zatem zawsze dokłada starań, by zerknąć za widnokrąg oraz chętnie czerpie wiedzę o różnych zagadnieniach. Jest to osoba niezdecydowana, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i umie gwałtownie odpuścić na moment przed zdobyciem finału, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nim dyskusje. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, wykazuje siłę charakteru i konsekwencję, potrafi się właściwie motywować, jednak umie być zbyt konwencjonalny w zaskakujących sytuacjach. To jednostka błyskotliwa, rozpowiada o swoich najdrobniejszych myślach, bardzo uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, lecz niestety potrafi również uznawać się za krynicę mądrości. Lubi zachowywać się egoistycznie, nie interesuje go rozwijanie twórczych więzi z kolegami, inni ludzie mają rozwikływać jego kłopoty i umie być biegłym kanciarzem.
Cechuje się tolerancyjnością, nie boi się dziedzin awangardowych i odmiennych od poprzednio opanowanych i bez problemu aktualizuje istniejące poglądy w kontakcie z najnowszymi obserwacjami, toteż jest organizatorem społecznym dopominającym się o swobodę osób nękanych. Jest to osobnik obiektywny, stara się zrozumieć obce przekonania oraz nie polega na postanowieniach wybieranych pod presją afektów, zatem przeważnie jest ogólnie uważany za bezstronnego sędziego. To jednostka pobieżna, jest ciągle czymś zajęty, ale działa często zanadto beztrosko, a więc nie dokonuje zazwyczaj kluczowych dociekań i innowacji. To człowiek impulsywny, pokazuje wyraźnie całej planecie, iż bezustanna, odrobinkę szalona prowizorka też może stanowić jakąś koncepcję na egzystencję i częstokroć nasze emocjonalne odruchy okazują największą efektywność. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie oszacowuje wyłącznie po wyglądzie, bo najważniejszy jest dla niego rzeczywisty pożytek i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz dalekowzrocznie. Jest to osoba subtelna, można mu polecić wykonanie śmiałych misji, które przedstawiają sobą autentyczną przeszkodę także dla wyrobionych i pomysłowych dyplomatów i okażą niewykonalni dla jego mnogich prekursorów. Charakteryzuje się wysublimowaniem, z największą przyjemnością odziewa się w najpopularniejsze w tej chwili i szykowne stroje i jego towarzyskie zachowania są zawsze doskonałe, a zatem często bywa oceniany jako tubylczy wyznacznik gustów. Jest to osobnik posłuszny, na ogół poszukuje szefa i nauczyciela, ponieważ pozostałe jednostki częstokroć bierze za rzeczoznawców i zestawiony z czyimś naciskiem nie daje rady postawić na swoim.

Inne przymioty kapitalnie obrazujące przedstawianego osobnika to także: atrakcyjny, zręczny, powabny, kreatywny, humorzasty, afektowany, neurotyczny, bezwzględny, rozhisteryzowany, ospały, bałaganiarski, chytry, potulny, obłudny, wspaniałomyślny, inteligentny, bezładny, podstępny, poszukujący, współczujący, romantyczny, stabilny, kapryśny, szorstki oraz szczodry.
Zawodami, w których perfekcyjnie się będzie spełniał, są: powieściopisarz, księgarz, referent, lektor, handlowiec, pisarz, akwizytor, felietonista, sekretarz, telemarketer, asystent, komiwojażer i dramatopisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Becker Marie De - (1880-) - aktorka angielska.
 • Burke Kathy - (1964-) - aktorka angielska.
 • Conferido Ryan - (1983-) - tancerz amerykański.
 • Figurski Wojciech - (1984-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Fløtum Andrew av - (1979-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Giaccardo Józef - (1896-1948) - włoski duchowny katolicki, wikariusz generalny Towarzystwa Świętego Pawła.
 • Gilson Étienne - (1884-1978) - francuski filozof, historyk filozofii.
 • Hunter Ian - (1900-1975) - aktor brytyjski.
 • MacMaster Natalie - (1972-) - muzyk kanadyjska.
 • Milczanowski Andrzej - (1967-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pessoa Fernando António Nogueira - (1888-1935) - poeta portugalski.
 • Rathbone Basil - (1892-1967) - aktor brytyjski.
 • Rutowicz Wiesław - (1931-2004) - operator filmowy.
 • Sabine Thierry - (1949-1986) - francuski motocyklista, awanturnik.
 • Vidal Lisa - (1965-) - aktorka amerykańska.
 • Zachary Jane - (1943-) - aktorka amerykańska.
 • Zyśk Jacek - (1979-) - sportowiec, piłka ręczna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.