Bliźniak, 12 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 12 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 12 6 bywa osobnikiem emocjonalnym, w większym stopniu dociera do niego intuicja niż myślenie, nie darzy zaufaniem akademickiej metody rozwiązywania przeszkód, dlatego dzisiejsze życie częstokroć nie podoba się mu. Znamionuje się elokwencją, w bardzo przemyślny sposób składa frazy, uwielbia dyskutować jawnie o różnych rzeczach, jednakże często nie umie w racjonalnej ilości czasu dotrzeć do meritum. Lubi zachowywać się towarzysko, rozpowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, niezwykle uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, ale potrafi też nużyć paplaniem na okrągło o jednej sprawie. Cechuje się wszechstronnością, wydaje się dysponować opracowanym rozwiązaniem na dowolną możliwą trudność, niezmiernie ciężko go czymś zaskoczyć i zapał do modernizowania jest jego nieodmienną cechą. To jednostka chwiejna, częstokroć brakuje mu wytrwałości i nazbyt wiele razy zmienia osąd odnośnie kierunku swojego działania, często ima się najrozmaitszych zajęć. To osoba dociekliwa, otoczenie jest dla niego rozległą biblioteką, a zatem w każdym wypadku usiłuje zajrzeć za kraniec rzeczywistości oraz radzi sobie w zawodach związanych z dociekliwością. Jest to człowiek zorganizowany, konsekwentnie dąży do finału, postępuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak umie być nazbyt konwencjonalny w nieprzewidzianych okolicznościach. Lubi zachowywać się egoistycznie, związki społeczne znaczą dla niego otrzymywanie profitów, osoby wokół muszą zajmować się jego nastrojem i charakteryzuje go deficyt emocjonalności.
Charakteryzuje się tolerancyjnością, potrafi zadawać się z jednostkami o wybitnie różniących się przekonaniach i cieszy go różnorodność rzeczywistości i kolegów, toteż podejmuje próby, by stronić od nawiedzonych fanatyków zaaferowanych obwieszczaniem najsłuszniejszych idei. To osobnik ustępliwy, częstokroć musi oddawać się realizacji nielubianych przez siebie prac, bowiem lęka się brać udział w konfliktach z innymi i skonfrontowany z czyimś naporem nie daje rady dopiąć swego. Uwielbia zachowywać się powolnie, nie trwoni zasobów na najzwyczajniej bezsensowne kwestie, bo w największym stopniu ceni przydatność i każdy produkt musi posiadać dla niego jakieś zastosowanie. Jest to człowiek wysublimowany, gustuje w żwawych, wyścigowych wozach i czuje upodobanie do pozostawania w kontakcie z teatrem, a więc często uznaje się za arbitra dobrego smaku. Częstokroć bywa nieuważny, jest bardzo inteligentny, aczkolwiek działa często przesadnie lekkomyślnie, więc nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej wieloaspektowych koncepcji. Jest to osoba impulsywna, jest bezgranicznie przekonany, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest optymalną decyzją i powinno się sobie zezwolić na żywiołowe smakowanie emocji i wyrażanie się. To jednostka sprawiedliwa, niezwykle drobiazgowo analizuje najbłahsze rzeczy oraz nie polega na rozstrzygnięciach przedsiębranych pod wpływem wzruszeń, zatem zazwyczaj jest ceniony jako sędzia. To osobnik kulturalny, potrafi znaleźć wydajne obejścia kłopotów, które dotyczą dziedzin niezmiernie dyskretnych i okażą niemożliwi dla jego rozlicznych prekursorów.

Pozostałe atrybuty adekwatnie charakteryzujące przedstawianą osobę to także: histeryczny, chytry, przystępny, pompatyczny, czarujący, umiarkowany, logiczny, przenikliwy, zręczny, ospały, inteligentny, zwariowany, gadatliwy, gościnny, rozwiązły, pożądliwy, uroczy, rozmowny, hałaśliwy, sentymentalny, kreatywny, szorstki, dyplomatyczny oraz poszukujący.
Zawodami, w których najskuteczniej się będzie spełniał, są: referent, powieściopisarz, poeta, księgarz, dramatopisarz, sekretarz, felietonista i akwizytor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Farndon Pete - (1952-1983) - muzyk angielski, basista.
  • Festetics Antal - (1937-) - biolog austriacki.
  • Iwan Tomasz - (1971-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Jackson Baha - (1978-) - amerykański aktor dziecięcy.
  • Małysiak Albin - (1917-2011) - duchowny katolicki, biskup.
  • Mynhardt Patrick - (1932-2007) - aktor południowoafrykański.
  • Nordraak Rikard - (1842-1866) - kompozytor norweski.
  • Pipes Hershey - (1980-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
  • Plançon Pol-Henri - (1851-1914) - francuski śpiewak,.
  • Soriano Bruno - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.