Bliźniak, 11 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 11 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Mężczyzna bliźnięta, który przyszedł na świat w dniu 11 6, to jednostka metodyczna, mozoli się bez bezsensownych zrywów, problemy nie umieją łatwo go zrazić, jednak kiepsko daje sobie radę z błyskawicznie przeistaczającymi się okolicznościami. Znamionuje się elokwencją, jego rozważania wyglądają jak wielopłaszczyznowe konstrukcje, uwielbia debatować otwarcie o różnych rzeczach, aczkolwiek częstokroć ciężko wydusić z niego syntetyczne i przedmiotowe odpowiedzi. Charakteryzuje się elastycznością, nie traci godzin na bezcelowe gderanie i skłonność do ulepszania jest jego niezmienną cechą. To osoba wścibska, wypełnia go potrzeba nowości, toteż na stałe zostaje w nim dziecinna zdolność do dziwienia się życiu oraz osiąga znakomite efekty w preferowanych przedmiotach. Bywa emocjonalny, wierzy cudotwórstwu, nie współdziała z kulturą maszyn, więc jego żywot jest zgiełkliwy i niesforny. Jest to człowiek niezdecydowany, jego przekonania i oceny często są niespójne i trudno jest mu trzymać się wybranych zobowiązań, dlatego bardzo słabo radzi sobie jako niańka lub mentor. To osobnik ekstrawertyczny, jest wulkanem najrozmaitszych projektów, lubi olśniewać swoich odbiorców, lecz częstokroć na nieszczęście nie potrafi zamilczeć w sposobnym czasie. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, cechuje go niedostatek wrażliwości i pozostałe osoby mają rozwikływać jego zmartwienia.
Często bywa posłuszny, pragnie poświęcać się kojącym, niezwiązanym z obowiązkiem działaniom, gdyż częstokroć zasadniczo nie starcza mu odwagi i zestawiony z czyimś naporem nie daje rady obronić swoich racji. Cechuje się wysublimowaniem, swój dom wyposaża z naprawdę królewską inwencją i w dowolnej swojej aktywności pracuje nad tym, by uzyskiwać perfekcję, a więc obfitość kapitału niezmiernie upraszcza mu realizowanie bytu będącego w zgodzie z jego osobowością. To jednostka tolerancyjna, nie kłopoczą obce zamiłowania i nie bawi go nakłanianie kompanów do swoich poglądów, zatem stara się wystrzegać się nawiedzonych radykałów zaabsorbowanych oznajmianiem jedynie słusznych idei. To człowiek spontaniczny, jest bezgranicznie przeświadczony, iż egzystencja pod presją planu nie jest optymalną opcją i powinno się sobie pozwolić na niepohamowane doświadczanie emocji i wyrażanie się. Często bywa powierzchowny, nie odstręczają go pośpiech i nieporządek, jednakże działa częstokroć zbyt beztrosko, a zatem nie realizuje raczej dziejowych wynalazków i badań. To osoba taktowna, można mu polecić realizację ryzykownych zadań, które nastręczają przymus stosowania zmyślnych i niejednokrotnie całkiem karkołomnych argumentów i na ogół załamują innych ludzi. To osobnik obiektywny, niezwykle drobiazgowo bada wszelkie sprawy oraz stroni od wypowiadania się o nieznanych sobie zagadnieniach, toteż zawsze zawczasu bacznie cię przesłucha przed wydaniem osądu. Jest to jednostka flegmatyczna, nie marnuje wysiłków na zwyczajnie zbędne rzeczy, bo w każdym wypadku bierze pod uwagę spodziewane korzyści i próbuje funkcjonować wedle ustalonych grafików.

Pozostałe określenia odpowiednio określające wspomnianego człowieka to także: olśniewający, powabny, humorzasty, bałaganiarski, czarujący, neurotyczny, zmysłowy, staranny, przystępny, bezwzględny, postępowy, pompatyczny, ufny, lubiany, rozpasany, seksowny, gadatliwy, histeryczny, otwarty, bezpruderyjny, uroczy, niegrzeczny, wspaniałomyślny, bezładny, brutalny, ujmujący, wytworny oraz zepsuty.
Zawodami, w których najlepiej się będzie spełniał, są: księgarz, sekretarz, spiker, referent, kompozytor, statystyk, lektor i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Baliga Tomasz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna, obrońca.
 • Bergman Peter - (1953-) - aktor amerykański.
 • Black Rita - (1973-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Bresnahan Roger - (1879-1944) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Castro Gonzalo - (1987-) - niemiecki sportowiec, piłka nożna.
 • Cegani Elisa - (1911-) - aktorka włoska.
 • Constable John - (1776-1837) - angielski malarz, pejzażysta.
 • Dinklage Peter - (1969-) - amerykański aktor, karzeł.
 • Gluza Czesław - (1956-) - socjolog, polityk.
 • Handzlik Mariusz - (1965-2010) - urzędnik państwowy, dyplomata.
 • Jassim Karrar - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krapfish Cionek - (1880-1936) - śpiewak somalijski.
 • Meier Shane - (1977-) - aktor kanadyjski.
 • Pawlikowska Beata - (1965-) - pisarka, podróżniczka, dziennikarka, fotograf, tłumaczka.
 • Smolana Adam - (1921-1987) - rzeźbiarz, profesor.
 • Sułkowski Antoni - (1735-1796) - generał wojsk rosyjskich 1762-, kanclerz wielki koronny 1793-1795.
 • Ziarek Tomasz - (1974-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.