Bliźniak, 10 czerwca - Mężczyzna

Bliźniak, 10 czerwca - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta, który urodził się dnia 10 6, lubi zachowywać się konsekwentnie, wykonuje pracę bez bezsensownych sprintów, kłopoty nie umieją szybko go zniechęcić, jednak potrafi być zanadto oficjalny w nietypowych sytuacjach. Cechuje się elastycznością, zakłopotanie to u niego stan autentycznie niecodzienny, zdaje się posiadać gotowe rozwiązanie na dowolną hipotetyczną przeszkodę i umie radzić sobie w każdych warunkach. Jest to człowiek dociekliwy, pragnie przeniknąć wszystko, zatem zawsze usiłuje spojrzeć za krawędź świata oraz częstokroć oddaje się rzadkim zainteresowaniom. Bywa jednostką niekonsekwentną, nie potrafi zdecydować się na jeden punkt widzenia i często nie umie skończyć rozpoczętych spraw, dlatego bardzo ciężko zaczyna się z nim spory. To osoba ekstrawertyczna, ubóstwia spędzać czas z kolegami, niezmiernie uwielbia zwracać na siebie uwagę, aczkolwiek częstokroć pragnie wyrażać opinie niezbyt rozumne. Bywa empatyczny, wyjść z problemów szuka w zabiegach magicznych i w proroctwach, równania i obliczenia odrzucają go, a więc często wolałby przyjść na świat o wieki dawniej. Znamionuje się elokwencją, swoje tyrady planuje niezwykle sumiennie, lubi oszałamiać kompanów swoją szeroką erudycją, lecz częstokroć nie potrafi w rozsądnej ilości czasu przejść do sedna. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, nie zajmuje go rozwijanie korzystnych więzi ze znajomymi i inni ludzie mają obowiązek rozwiązywać jego zmartwienia.
To osobnik subtelny, można mu powierzyć realizację śmiałych zadań, które wymagają wielkiej dawki dyplomatycznego wyczucia i przeważnie załamują pozostałe osoby. Jest to jednostka wyrafinowana, z największą satysfakcją ubiera się w najbardziej przebojowe w tej chwili i eleganckie kreacje i lubi postępować z jaśniepańską godnością, toteż często jest postrzegany jako miejscowy dyktator mody. Charakteryzuje się powolnością, nie oszacowuje jedynie po pozorach, gdyż liczy się dla niego zwłaszcza praktyczna funkcjonalność i stara się działać według obranych scenariuszy. To człowiek kompromisowy, nie stroni od zagadnień oryginalnych i różniących się od już przyswojonych i nie bawi go przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, więc próbuje unikać nawiedzonych pomyleńców zaaferowanych obwieszczaniem najsłuszniejszych ideologii. To osobnik uczciwy, dokłada starań, by zrozumieć cudze przekonania oraz wystrzega się rozprawiania o dalekich sobie dziedzinach, a zatem zazwyczaj jest powszechnie uważany za sprawiedliwego arbitra. Bywa pobieżny, umie błyskawicznie przetrawić potężną dozę wiadomości, jednakże jego błyskawiczne działania częstokroć niestety dają się poznać jako błędne, więc często sam nie rozumie do końca swoich posunięć. To osoba impulsywna, jest bezgranicznie przekonany, że życie pod presją planu nie jest najlepszą opcją i częstokroć nasze instynktowne zachowania ukazują najwyższą skuteczność. Bywa człowiekiem ustępliwym, osobiste dokonywanie wyborów może być dla niego bardzo stresujące, bo często znacząco nie starcza mu odwagi i bezproblemowo pozwala się sterować.

Inne przymioty odpowiednio portretujące ową jednostkę to także: czarujący, pompatyczny, roztrzepany, rozwiązły, powabny, podstępny, bezładny, sceptyczny, buntowniczy, sentymentalny, kapryśny, wyrachowany, postępowy, zmysłowy, zadufany, zręczny, histeryczny, uroczy, bałaganiarski, hałaśliwy, brutalny, kreatywny, liberalny, niegrzeczny, nierozsądny, szczodry, spostrzegawczy, ponętny oraz gadatliwy.
Zawodami, w których najtrafniej się będzie realizował, są: felietonista, dramatopisarz, pisarz, handlowiec, statystyk, muzyk, księgarz, sprawozdawca, kompozytor, asystent, akwizytor, telemarketer, komiwojażer i powieściopisarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Brhel Bohumil - (1965-) - czeski sportowiec, żużel.
 • Bruni Fiodor - (1799-1875) - malarz rosyjski.
 • Derain André - (1880-1954) - francuski artysta, malarz, rzeźbiarz.
 • Doughty Mike - (1970-) - piosenkarz amerykański.
 • Eustis William - (1753-1825) - polityk amerykański.
 • Gwiazdowski Kazimierz - (1962-) - pracownik samorządowy.
 • Heart Bonnie - (1981-) - angielska aktorka w filmach erotycznych.
 • Łopuszański Jan Edward - (1955-) - polityk, prawnik.
 • Nowak Zbigniew - (1972-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pilarz Józef - (1956-2008) - rolnik, przedsiębiorca, polityk.
 • Pinelli Liza - (1975-) - węgierska aktorka w filmach erotycznych.
 • Sendak Maurice - (1928-2012) - amerykański pisarz, ilustrator książek dla dzieci.
 • Sutter Brent - (1962-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.