Bliźniak, 31 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 31 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Zodiakalny mężczyzna bliźnięta urodzony dnia 31 5 jest to osoba konsekwentna, wykonuje pracę bez zbędnych zrywów, trudności nie umieją łatwo go odstręczyć, jednak potrafi być nadto sztywny w zaskakujących okolicznościach. Jest to człowiek elokwentny, jego rozważania zdają się być złożonymi budowlami, wysłuchiwanie jego przemów może przynosić autentyczną radość, lecz częstokroć ciężko wycisnąć z niego syntetyczne i przedmiotowe odpowiedzi. To jednostka błyskotliwa, jest urodzoną duszą towarzystwa, obecność obszernej publiczności oznacza dla niego najwspanialszą rozrywkę, ale umie również zanudzać mówieniem ciurkiem o określonej kwestii. Cechuje się wszechstronnością, konfuzja to u niego doznanie naprawdę sporadyczne i potrafi dostosować się do zmieniających się warunków. Jest to osobnik ciekawski, wypełnia go głód poznania, a więc na całe życie zostaje w nim dziecinna zdolność do dziwienia się życiu oraz ochoczo dokształca się w różnorodnych dziedzinach wiedzy. Lubi zachowywać się empatycznie, rozstrzygnięć problemów szuka w czarach i w horoskopach, nie darzy zaufaniem racjonalnej strategii pozbywania się przeciwności, więc teraźniejsza rzeczywistość często nie odpowiada mu. To jednostka chwiejna, nie umie podejmować metodycznych zobowiązań i częstokroć nie potrafi dokończyć rozpoczętych zadań, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nim spory. Bywa egoistyczny, umie na chłodno używać pozostałych osób i inni ludzie muszą rozwikływać jego kłopoty.
Jest to osobnik uległy, autonomiczne decydowanie może być dla niego niezmiernie nieprzyjemne, bowiem często zasadniczo brakuje mu odwagi i bezproblemowo pozwala się kierować. Jest to osoba uczciwa, dokłada starań, by zrozumieć obce przekonania oraz nie spieszy się z przedsiębraniem wyboru, a zatem chętnie jest zapraszany do sędziowania zatargów. Bywa pobieżny, potrafi migiem przetrawić gigantyczną dozę informacji, aczkolwiek jego natychmiastowe decyzje częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako błędne, toteż często sam nie ogarnia w pełni swoich działań. Jest to jednostka impulsywna, ukazuje dobitnie całemu globowi, iż permanentna, odrobinkę szaleńcza jazda na oślep też może stanowić jakiś projekt na egzystencję i częstokroć nasze instynktowne odruchy wykazują największą skuteczność. To osoba grzeczna, można mu zlecić realizowanie ryzykanckich zleceń, które sprawiają wrażenie niemożliwych a wręcz pomylonych i na ogół przytłaczają pozostałych ludzi. Charakteryzuje się szykownością, zajmuje się wyszukanymi przyjemnościami i ubóstwia zachowywać się ze szlacheckim dostojeństwem, zatem obfitość gotówki niezwykle ułatwia mu toczenie żywota zgodnego z jego temperamentem. To jednostka tolerancyjna, ma bardzo uważną i wieloaspektową umysłowość i bez problemu zmienia istniejące poglądy w zderzeniu z nowymi obserwacjami, toteż nie akceptuje u współtowarzyszy jedynie braku wyrozumiałości. Jest to osobnik powolny, nie wartościuje wyłącznie w oparciu o wygląd, bo w szczególności ceni użyteczność i każdy obiekt musi posiadać dla niego jakiś cel.

Inne cechy poprawnie opisujące tę osobę to także: zawzięty, otwarty, płytki, romantyczny, czuły, lubieżny, powabny, uroczy, gościnny, chciwy, gadatliwy, afektowany, zmysłowy, szorstki, atrakcyjny, wyobcowany, słaby, staranny, bezwzględny, przystępny, niegrzeczny, bezpruderyjny, zręczny, zdolny, hałaśliwy, dyplomatyczny oraz czarujący.
Zawodami, w których najlepiej będzie działał, są: felietonista, asystent, lektor, telemarketer, poeta, referent, sekretarz, dziennikarz, muzyk i statystyk.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Anuszek Maciej - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Bartos Karl - (1952-) - muzyk niemiecki.
 • Elliott Chris - (1960-) - aktor amerykański.
 • Fuglsang Jette - (1978-) - duńska sportowiec, kolarstwo szosowe.
 • Góral Jarosław - (1964-) - aktor.
 • Gunerka Paweł - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Herwegh Georg - (1817-1875) - poeta niemiecki.
 • Hudal Alois - (1885-1963) - austriacki duchowny katolicki, biskup.
 • Klajda Sebastian - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Klopfenstein Scott - (1977-) - muzyk amerykański.
 • Masłowski Łukasz - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Nixon Vivian - (1984-) - amerykańska tancerka, aktorka.
 • Ossowski Cezary - (1978-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pisarek Walery - (1931-) - językoznawca, prasoznawca.
 • Pluta Sebastian - (1983-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Ritchie June - (1938-) - aktorka angielska.
 • Sickert Walter - (1860-1942) - malarz angielski.
 • Sidgwick Henry - (1838-1900) - angielski filozof, ekonomista.
 • Weiss Janusz - (1948-) - dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.