Bliźniak, 30 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 30 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczny mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 30 5 jest to człowiek niestały, nie umie podejmować zdyscyplinowanych decyzji i często nie potrafi zakończyć rozpoczętych spraw, częstokroć ima się przeróżnych profesji. Jest to jednostka ciekawska, lubi uczyć się oryginalnych zagadnień, zatem na stałe zostaje w nim dziecinna predyspozycja do dziwienia się otoczeniu oraz spełnia się w zawodach wiążących się ze wścibskością. Bywa osobą emocjonalną, rozwiązań problemów poszukuje w czarach i we wróżbach, nie docenia typowo racjonalnej postawy, a więc wszędobylskie uprzemysłowienie często oznacza dla niego niezaprzeczalną plagę. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest zdrojem rozlicznych planów, jego banalne poruszenia zdają się być wyrafinowanym przedstawieniem, lecz umie także nudzić na śmierć gadaniem ciurkiem o jednym temacie. Znamionuje się metodycznością, potrafi umiejętnie dysponować swoimi zasobami, postępuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak nierzadko nadto obstaje za już stworzonymi koncepcjami. Cechuje się elastycznością, nie traci godzin na bezpłodne gderanie, jeśli trzeba, umie skonstruować komputer z kartonu i żyłki i wyśmienicie sprawdza się na dowolnej posadzie. Jest to człowiek komunikatywny, w niezmiernie skomplikowany sposób wybiera zdania, chętnie kształci się, aczkolwiek częstokroć trudno wycisnąć z niego krótkie i merytoryczne repliki. Bywa egoistyczny, potrafi być sprawnym kanciarzem, nie zważa na potrzeby pozostałych osób i wszelkie przedsięwzięcia winny obracać się dokoła jego ego.
To osobnik kulturalny, daje radę wykryć skuteczne obejścia kłopotów, które sprawiają wrażenie niewykonalnych a nawet pomylonych i okażą nierealni dla jego mnogich poprzedników. Charakteryzuje się uczciwością, stara się poznać odmienne przekonania oraz wszelkie kwestie pragnie przemyśleć wielokrotnie, toteż zazwyczaj jest ogólnie uważany za obiektywnego arbitra. Jest to człowiek powolny, ciężko go zwieść ładnymi frazesami, gdyż w szczególności ceni przydatność i w osobistych postanowieniach zawsze opiera się na chłodnych kalkulacjach. Cechuje się tolerancyjnością, umie kolegować się z jednostkami o nader rozbieżnych poglądach i bez problemu zmienia istniejące przekonania w zderzeniu z nowopoznanymi doznaniami, a zatem dokłada starań, by unikać stukniętych fanatyków zaaferowanych obwieszczaniem najwspanialszych ideologii. Charakteryzuje się szykownością, lubi egzotyczne dania i trunki i uwielbia prowadzić się z jaśniepańskim szykiem, dlatego posiadanie gotówki niezwykle ułatwia mu toczenie bytu korespondującego z jego temperamentem. Lubi zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przeświadczony, że nieprzerwana, trochę szalona improwizacja też może przedstawiać sobą jakiś pomysł na życie i często nasze odruchowe działania okazują największą skuteczność. To osobnik posłuszny, ubóstwia poświęcać się flegmatycznym, niezwiązanym z odpowiedzialnością pracom, albowiem częstokroć znacząco nie starcza mu śmiałości i zbyt łatwo podporządkowuje się czyimś wpływom. Bywa człowiekiem pobieżnym, potrafi błyskawicznie rozpatrzyć bezkresną liczbę informacji, jednakże nie usiłuje niczego gruntownie przeniknąć, więc często sam nie rozumie w pełni swoich ruchów.

Inne przymioty trafnie portretujące niniejszą jednostkę to również: czarujący, potulny, ekscentryczny, buntowniczy, cichy, hałaśliwy, ponętny, afektowany, niepohamowany, wyrachowany, wyzywający, uroczy, logiczny, rozwiązły, postępowy, nieszczery, zdolny, gadatliwy, czuły, bałaganiarski, stabilny, pożądliwy oraz rozpasany.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: komiwojażer, spiker, dramatopisarz, handlowiec, sprzedawca, referent, dziennikarz, statystyk, sprawozdawca i poeta.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Burg Josef - (1912-2009) - pisarz ukraiński.
 • Canales Ricardo - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chrapkiewicz Cezariusz - (1934-2006) - aktor.
 • Gentile Giovanni - (1875-1944) - włoski filozof, pedagog.
 • Gębski Józef - (1939-) - reżyser filmowy.
 • Gigliotti David - (1985-) - francuski sportowiec, piłka nożna.
 • Gołębiowski Konrad - (1980-) - sportowiec, piłka nożna, pomocnik.
 • Ha-kyun Shin - (1974-) - aktor południowokoreański.
 • Handberg Gert - (1969-) - duński sportowiec, żużel.
 • Kornatowska Maria - (1935-) - eseista, krytyk filmowa.
 • König Radim - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Majchrzak Wojciech - (1969-) - aktor.
 • Marie Cali - (1985-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Roșu Iulian - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.