Bliźniak, 29 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 29 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Astrologiczny mężczyzna bliźnięta, który urodził się w dniu 29 5, bywa niekonsekwentny, jego poglądy i stanowiska częstokroć są niespójne i potrafi błyskawicznie zniechęcić się niedługo przed osiągnięciem mety, toteż niezwykle słabo spełnia się jako rodzic lub opiekun. Jest to osoba wrażliwa, bardziej wpływa na niego szósty zmysł niźli intelekt, nie pokłada ufności w rachunkowej metodzie rozwiązywania trudności, a więc współczesna rzeczywistość często nie podoba się mu. Bywa osobnikiem samolubnym, nie zwraca uwagi na interesy innych ludzi i do celów umie dążyć choćby poprzez czyjąś krzywdę. Jest to jednostka konsekwentna, systematycznie zmierza do finału, potrafi się należycie motywować, jednak kiepsko wytrzymuje gwałtownie zmieniające się warunki. To osobnik elastyczny, zmieszanie to u niego samopoczucie naprawdę rzadkie, podejmuje działania szybko i zręcznie i bardzo dobrze radzi sobie na każdym etacie. To osoba wścibska, wypełnia go głód poznania, a zatem wabią go kwestie dziwne i niekonwencjonalne oraz nadaje się na pierwszorzędnego badacza. To człowiek błyskotliwy, jest gejzerem rozlicznych koncepcji, jego zwykłe gesty mają wygląd egzotycznej inscenizacji, aczkolwiek częstokroć posiada też nazbyt pozytywne zdanie o sobie. To jednostka elokwentna, swoje oracje układa niezmiernie pieczołowicie, lubi oszałamiać towarzyszy swoją obszerną wiedzą, ale często umie także wypowiadać przeciętne bzdety.
Bywa osobą nieuważną, jest przez cały czas czymś pochłonięty, jednakże działa częstokroć zbyt nieroztropnie, zatem nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej złożonych spraw. Jest to człowiek posłuszny, ubóstwia poświęcać się uspokajającym, niezwiązanym z zaangażowaniem zawodom, ponieważ pozostałe osoby często bierze za autorytety i nie potrafi udowadniać przed innymi swoich przekonań. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest absolutnie przekonany, iż ciągła, nieco pomylona prowizorka też może stanowić jakiś sposób na życie i częstokroć nasze instynktowne reakcje wykazują najwyższą efektywność. Jest to osobnik obiektywny, próbuje wznieść się ponad osobiste resentymenty oraz nie ufa rozstrzygnięciom wybieranym pod presją wzruszeń, więc w każdym wypadku wpierw cierpliwie cię przepyta przed podjęciem werdyktu. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie przeszkadzają odmienne upodobania i bawi go różnolitość otoczenia i współpracowników, dlatego jest działaczem filantropijnym dopominającym się o swobodę ludzi wykluczonych. Jest to osoba subtelna, można mu powierzyć wykonanie ryzykownych operacji, które potrzebują potężnej ilości taktownej delikatności i okażą nierealni dla jego licznych poprzedników. Lubi zachowywać się powolnie, ciężko go omamić wykwintnymi słowami, gdyż najbardziej ceni użyteczność i zawsze zachowuje się celowo oraz ostrożnie. Jest to człowiek wysublimowany, lubi ekstrawaganckie strawy i trunki i pragnie prowadzić się z jaśniepańską dystynkcją, więc często bywa określany jako lokalny wyznacznik gustów.

Inne cechy celnie odzwierciedlające przedstawianą jednostkę to również: podstępny, rozhisteryzowany, bałaganiarski, niepohamowany, olśniewający, humorzasty, życzliwy, nudny, ujmujący, chciwy, przystępny, gościnny, nierozsądny, czarujący, niestabilny, postępowy, romantyczny, współczujący, poszukujący, otwarty, dyplomatyczny, czuły, rozmowny oraz pożądliwy.
Zawodami, w których idealnie się będzie realizował, są: sekretarz, kompozytor, pisarz, poeta, referent, muzyk, powieściopisarz, księgarz, sprawozdawca, felietonista, komiwojażer, lektor i dziennikarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arent Leszek - (1976-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Banaszyński Jacek - (1975-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Chalupec Igor - (1966-) - przedsiębiorca.
 • Cox Laverne - (1984-) - aktorka amerykańska.
 • Drobňák Miroslav - (1977-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Eriksson Oskar - (1991-) - szwedzki sportowiec, curling.
 • Keane Mike - (1967-) - kanadyjski sportowiec, hokej na lodzie.
 • Linklater Lorelei - (1994-) - aktorka meksykańska.
 • Newman Nanette - (1934-) - angielska aktorka, scenarzysta.
 • Strach Martin - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Tae-Kyun Kim - (1982-) - południowokoreański sportowiec, baseball.
 • Weigel Hans - (1908-1991) - austriacki pisarz i eseista.
 • Xenakis Iannis - (1922-2001) - grecki kompozytor, architekt.
 • Čepelová Jana - (1993-) - słowacka sportowiec, tenis ziemny.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.