Bliźniak, 26 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 26 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Pan bliźnięta urodzony dnia 26 5 cechuje się elokwencją, swoje przemówienia konstruuje niezwykle pieczołowicie, jego wypowiedzi to prawdziwe utwory artystyczne, ale częstokroć w jego wystąpieniach zwyczajnie brakuje zawartości. Jest to człowiek wszechstronny, bardzo ciężko go czymś poruszyć, jeśli to konieczne, potrafi zbudować odrzutowiec z kartonu i żyłki i zamiłowanie do poprawiania jest jego nieodmienną własnością. Jest to osoba zdyscyplinowana, umie dociągnąć swoje zamierzenia do korzystnego finiszu, potrafi się należycie motywować, jednak umie być nadmiernie konwencjonalny w nietypowych sytuacjach. Lubi zachowywać się emocjonalnie, nie boi się uczuciowych ekscytacji, nie pokłada ufności w naukowym sposobie rozwiązywania przeciwności, a więc teraźniejsze życie często nie podoba się mu. Uwielbia zachowywać się towarzysko, opowiada o swoich najbłahszych myślach, asysta obszernego audytorium stanowi dla niego perfekcyjną zabawę, jednakże częstokroć posiada również przesadnie dobrą opinię o sobie. Jest to jednostka ciekawa, wypełnia go pragnienie nauki, a zatem na stałe zostaje w nim dziecinna predyspozycja do dziwienia się rzeczywistości oraz chętnie czerpie wiedzę o najrozmaitszych dziedzinach wiedzy. Bywa osobnikiem samolubnym, charakteryzuje go niedostatek empatii i więzi społeczne znaczą dla niego uzyskiwanie profitów. Bywa człowiekiem niestałym, nie potrafi wybrać jednego punktu widzenia i często nie umie zakończyć zaczętych spraw, częstokroć drażni swoich kolegów.
To osoba szykowna, oddaje się zbytkownym uciechom i ubóstwia postępować z jaśniepańską godnością, dlatego często jest postrzegany jako tutejszy dyktator mody. To człowiek tolerancyjny, dysponuje niezmiernie baczną i wieloaspektową psychiką i nie bawi go nakłanianie przyjaciół do swoich poglądów, zatem bywa wolontariuszem charytatywnym walczącym o równość ludzi represjonowanych. Jest to jednostka kulturalna, daje radę wypatrzyć efektywne obejścia problemów, które wymagają potężnej dozy taktownego umiaru i ścierające się z nimi osoby zazwyczaj w mig prowadzą do kapitulacji. Lubi zachowywać się spontanicznie, dokładniejsze oglądanie go skłania do przekonania, iż permanentna, ociupinę stuknięta jazda bez trzymanki też może przedstawiać sobą jakiś projekt na egzystencję i częstokroć nasze instynktowne zachowania ukazują najwyższą sprawność. Charakteryzuje się posłuszeństwem, z reguły wypatruje zwierzchnika i opiekuna, bo często zasadniczo nie starcza mu pewności siebie i nie potrafi udowadniać przed innymi swoich poglądów. To człowiek powolny, nie przepuszcza zasobów na całkowicie niepotrzebne rzeczy, ponieważ nadrzędny jest dla niego faktyczny pożytek i usiłuje funkcjonować wedle wyznaczonych grafików. Bywa powierzchowny, umie po trosze mieć pojęcie o każdym zagadnieniu, aczkolwiek jego natychmiastowe wybory częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako nieodpowiednie, więc często wierzga chaotycznie i bez ustalonego celu. Jest to jednostka uczciwa, zawsze dokłada starań, by zrozumieć ile tylko się da oraz nie polega na rozstrzygnięciach przedsiębranych pod wpływem wzruszeń, toteż w każdym wypadku pierw uważnie cię przemagluje przed wydaniem osądu.

Inne określenia prawidłowo obrazujące przedstawianą osobę to również: czuły, szorstki, światły, poszukujący, chytry, pożądliwy, kreatywny, zepsuty, bezładny, bezwzględny, seksowny, płytki, roztrzepany, przenikliwy, nieszczery, liberalny, dyskretny, zmysłowy, ospały, zimny, humorzasty, potulny, kochający, przystępny, ekscentryczny, gadatliwy, wyrachowany, spostrzegawczy i histeryczny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: asystent, kompozytor, sprzedawca, lektor, handlowiec, sprawozdawca, felietonista, doradca, telemarketer, księgarz, spiker oraz sekretarz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Arbuzow Aleksiej N - (1908-1986) - dramaturg rosyjski.
 • Bergès-Frisbey Astrid - (1986-) - aktorka hiszpańska.
 • Blindow Bogdan - (1944-1997) - animator kultury.
 • Butkiewicz Leslie - (1982-) - belgijska sportowiec, tenis ziemny.
 • Cushing Peter - (1913-1994) - aktor angielski.
 • Gosławska Wanda - (1922-) - artystka plastyk, ceramiczka, rzeźbiarka.
 • Halecki Oskar - (1891-1973) - historyk, mediewista–bizantynolog, profesor, działacz emigracyjny.
 • Karim Alexander - (1976-) - aktor szwedzki.
 • Liszcz Teresa - (1945-) - prawnik, polityk.
 • Melchinkiewicz Piotr - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Michalak Paweł - (1985-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Okoye Rochelle - (1985-) - kanadyjska kaskader filmowy, aktorka.
 • Olsen Kristina - (1957-) - muzyk amerykańska.
 • Perdijić Matko - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pfaff Kristen - (1967-) - amerykańska muzyk, basistka, wokalistka.
 • Ruczyński Cezary - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Slade Isaac - (1981-) - amerykański muzyk, wokalista.
 • Thomas Philip Michael - (1949-) - aktor amerykański.
 • Toni Luca - (1977-) - włoski sportowiec, piłka nożna.
 • Wysocki Paweł - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.