Bliźniak, 24 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 24 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Mężczyzna bliźnięta urodzony w dniu 24 5 jest to jednostka empatyczna, łatwiej dociera do niego szósty zmysł niźli myślenie, nie docenia typowo rozumnego podejścia, a zatem częstokroć wolałby przyjść na świat o setki lat dawniej. To osoba zdyscyplinowana, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do korzystnego zwieńczenia, umie się prawidłowo mobilizować, jednak kiepsko daje sobie radę z prędko przeistaczającymi się sytuacjami. Bywa egoistyczny, wszelkie wydarzenia winny kręcić się wkoło jego postaci, z ociąganiem przekazuje coś pozostałym ludziom i do swoich znajomych ma stosunek totalnie instrumentalny. To osobnik towarzyski, uwielbia znajdować się wśród kolegów, obecność szerokiej publiczności jest dla niego optymalną rozrywkę, jednakże często na nieszczęście nie potrafi zamilczeć w stosownym momencie. Bywa osobą niekonsekwentną, jego sądy i przekonania częstokroć są wieloznaczne i umie błyskawicznie zrezygnować niedługo przed uzyskaniem mety, więc bardzo słabo spełnia się jako głowa rodu lub trener. To człowiek elokwentny, swoje oracje konstruuje niezmiernie starannie, ochoczo kształci się, aczkolwiek często nie potrafi w akceptowalnym terminie dotrzeć do meritum. To jednostka ciekawska, pragnie poznać więcej aniżeli inne umysły, toteż zawsze usiłuje spojrzeć za widnokrąg oraz radzi sobie w pracach związanych ze wścibskością. Jest to osoba wszechstronna, wydaje się posiadać gotową strategię na dowolny dający się pomyśleć problem i nie marnuje tygodni na bezproduktywne psioczenie.
Bywa osobnikiem nieuważnym, umie w okamgnieniu przetrawić bezkresną ilość wiadomości, ale jego bezzwłoczne wybory częstokroć niestety dają się poznać jako nieodpowiednie, zatem często sam nie pojmuje całkowicie swoich posunięć. To jednostka kompromisowa, nie drażnią odmienne gusty i nie bawi go nakłanianie towarzyszy do swoich poglądów, dlatego jest działaczem społecznym walczącym o równouprawnienie osób marginalizowanych. To człowiek impulsywny, ucieleśnia sobą dość absurdalną ideę, iż niby chaotyczne działania też potrafią przynosić rezultaty i powinno się sobie pozwolić na naturalne przeżywanie odczuć i manifestowanie się. Bywa uległy, lubi parać się spokojnymi, niezwiązanymi z ciężarem odpowiedzialności zajęciami, bo pozostałe osoby częstokroć postrzega za autorytety i zderzony z czyimś naporem nie daje rady dopiąć swego. To jednostka szykowna, ceni wyrafinowane potrawy i napitki i odczuwa upodobanie do utrzymywania kontaktu z teatrem, a więc często uznaje się za arbitra właściwego smaku. Jest to człowiek flegmatyczny, nie traci sił na najzwyczajniej bezsensowne rzeczy, gdyż troszczy się wyłącznie o autentycznie ważne sprawy i każdy obiekt musi mieć dla niego jakąś funkcję. To osobnik bezstronny, dokłada starań, by przeniknąć obce przekonania oraz wystrzega się wypowiadania się o nieznanych sobie zagadnieniach, a zatem chętnie jest zapraszany do arbitrażu zwad. To osoba kulturalna, umie wyszukać skuteczne obejścia kłopotów, które dotyczą dziedzin niezwykle skomplikowanych i zwykle przygnębiają innych ludzi.

Pozostałe atrybuty kapitalnie wyrażające przedstawianą jednostkę to również: nieokiełznany, twórczy, zawzięty, afektowany, humorzasty, ponętny, kapryśny, bezwzględny, bałaganiarski, rozwiązły, nudny, histeryczny, wspaniałomyślny, ospały, czuły, płytki, hałaśliwy, rozmowny, współczujący, gadatliwy, lubieżny, neurotyczny oraz podstępny.
Zawodami, w których optymalnie się będzie spełniał, są: telemarketer, sprzedawca, lektor, asystent, muzyk, akwizytor, dramatopisarz, handlowiec, kompozytor, poeta, statystyk i komiwojażer.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

  • Bogusławski Antoni - (1945-1988) - reżyser.
  • Bremermann Julia - (1967-) - aktorka niemiecka.
  • Budz Kamil - (1995-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Dočekal Tomáš - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kościński Mateusz - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Kozłowski Przemysław - (1969-) - aktor.
  • Laurel Mae - (1888-) - aktorka australijska.
  • Prunières Henry - (1886-1942) - muzykolog francuski.
  • Pułka Jakub - (1993-) - sportowiec, piłka nożna.
  • Suwalski Zdzisław - (1907-1963) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.