Bliźniak, 23 maja - Mężczyzna

Bliźniak, 23 maja - Mężczyzna
planeta Merkury
metal rtęć
Zodiakalny mężczyzna bliźnięta, który urodził się w dniu 23 5, to jednostka konsekwentna, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje zasoby, umie się dobrze motywować, jednak niejednokrotnie przesadnie przywiązuje się do poprzednio stworzonych pomysłów. Znamionuje się wszechstronnością, świetnie improwizuje nawet w okolicznościach męczącego bałaganu i zapał do poprawiania jest jego nieodmienną właściwością. Bywa osobą emocjonalną, prędzej ujmuje go czucie niż inteligencja, rachunki i kalkulacje zniechęcają go, toteż dzisiejsza rzeczywistość często nie odpowiada mu. Bywa niestały, częstokroć brakuje mu silnej woli i potrafi uaktualniać życiowe decyzje co minutę, często irytuje swoich kolegów. Bywa samolubny, do swoich towarzyszy posiada podejście zupełnie przedmiotowe, pozostali ludzie mają obowiązek rozwiązywać jego zmartwienia i związki międzyludzkie oznaczają dla niego uzyskiwanie korzyści. Bywa osobnikiem błyskotliwym, jest źródłem najrozmaitszych koncepcji, lubi oszałamiać swoich rozmówców, jednakże częstokroć na nieszczęście nie umie zmilczeć we właściwym czasie. To osoba wścibska, ubóstwia dokształcać się w nowych dziedzinach, a więc na całe życie zostaje w nim dziecięca predyspozycja do dziwienia się życiu oraz spełnia się w zajęciach związanych z dociekliwością. Jest to jednostka elokwentna, dysponuje szerokim i chętnie stosowanym słownikiem, ochoczo rozmyśla, lecz często potrafi też generować przeciętne dyrdymały.
To osoba taktowna, nie lęka się podejmować się arbitrażu kłótni, które przedstawiają sobą autentyczną przeszkodę również dla wprawionych i zmyślnych polityków i okażą niemożliwi dla jego licznych prekursorów. Jest to człowiek uczciwy, w każdym wypadku próbuje zrozumieć jak najwięcej oraz wszelkie kwestie chce rozpatrzyć wielokrotnie, więc na ogół jest ceniony jako arbiter. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, dłuższe obserwowanie go popycha do mniemania, że wydawałoby się przypadkowe działania też umieją zapewniać rezultaty i nie powinno się zanadto przeginać z nieprzerwaną samodyscypliną. Bywa osobnikiem ustępliwym, pragnie poświęcać się kojącym, niezwiązanym z odpowiedzialnością czynnościom, bowiem inne osoby częstokroć uznaje za znawców i zbytnio łatwo poddaje się cudzym presjom. To osobnik wyrafinowany, ceni egzotyczne trunki i potrawy i doznaje upodobania do stykania się z malarstwem, dlatego często jest określany jako tubylczy wyznacznik gustów. Bywa powierzchowny, jest wciąż czymś zajęty, aczkolwiek zachowuje się częstokroć zbyt pochopnie, a zatem nie umie uporać się z ocenianiem bardziej rozbudowanych spraw. Jest to człowiek kompromisowy, nie obawia się zagadnień niekonwencjonalnych i rozbieżnych od już poznanych i problemowo modyfikuje dotychczasowe przekonania w zderzeniu z nieznanymi wcześniej obserwacjami, zatem jest działaczem dobroczynnym starającym się o równouprawnienie osób marginalizowanych. Lubi zachowywać się powolnie, nie osądza jedynie po wyglądzie, bo kluczowa jest dla niego faktyczna przydatność i każdy produkt musi posiadać dla niego jakąś funkcję.

Pozostałe atrybuty właściwie odzwierciedlające niniejszego człowieka to również: lubiany, życzliwy, dyplomatyczny, niepohamowany, jowialny, szorstki, twórczy, bezładny, bezwzględny, zręczny, olśniewający, zadufany, zdolny, ponętny, chciwy, pożądliwy, rozhisteryzowany, seksowny, gościnny, chytry, liberalny, nierozsądny, szczodry, czarujący, słaby oraz humorzasty.
Zawodami, w których optymalnie się będzie czuł, są: pisarz, handlowiec, spiker, dziennikarz, sprawozdawca, poeta, muzyk i lektor.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Ashby Linden - (1960-) - aktor amerykański.
 • Białek Wojciech - (1982-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Heiman Jesse - (1978-) - aktor amerykański.
 • Hofman Adam - (1980-) - politolog, polityk.
 • Janowski Ziemowit - (1959-) - reżyser.
 • Jurga Andrzej - (1936-) - reżyser, pedagog.
 • Karolczak Dominik - (1994-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Kimbrough Charles - (1936-) - aktor amerykański.
 • Lozano Oriol - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Noskowski Zygmunt - (1880-1952) - aktor, reżyser.
 • Piotrowski Grzegorz - (1951-) - oficer Służby Bezpieczeństwa L Jeden z zabójców ks.
 • Stachyra Kamil - (1987-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Szawul Wojciech - (1965-2002) - aktor.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.