Baran, 09 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 09 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny pan baran, który przyszedł na świat w dniu 9 4, bywa egoistyczny, jest absolutnie skoncentrowany na sobie i wszelkie sytuacje powinny krążyć wokół jego ego. Częstokroć bywa niesłowny, nie lęka się nadchodzącego czasu, prognozowanie wyników swoich działań zostawia pozostałym, zatem zdarza się mu ładować w niezwykle traumatyczne kabały. Jest to człowiek szczery, jego szczerość gwarantuje mu popularność, nie znosi mówić nie wprost, aczkolwiek często drażni takim zachowaniem kolegów. Bywa niestały, nie potrafi trwać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i częściej niż to wskazane modyfikuje osąd odnośnie celu swojej aktywności, częstokroć denerwuje swoich współpracowników. To jednostka metodyczna, umie doprowadzić swoje plany do szczęśliwego zwieńczenia, przeszkody nie potrafią prędko go odstręczyć, jednak często nie daje rady błyszczeć elokwencją w wymagających tego okolicznościach. Bywa osobą agresywną, zachowuje się butnie i urzeczywistnia śmiałe projekty. To osobnik ekstrawertyczny, jest gejzerem różnorodnych koncepcji, niezmiernie lubi eksponować swoją osobę, jednakże częstokroć ubóstwia wygłaszać sądy mało rozsądne. Często bywa autokratyczny, czuje się człowiekiem wykwalifikowanym w każdym zagadnieniu i czyjś sprzeciw nie ma dla niego znaczenia, toteż częstokroć napotyka niejawny opór wobec swoich działań. To osobnik aktywny, dysponuje nieskończonymi zapasami energii i pragnie powoływać do życia niekonwencjonalne rzeczy. Cechuje się wytrwałością, często cieszy go łowienie ryb, nieustępliwość w zmierzaniu do finału częstokroć dopomaga mu uzyskać finansowy dobrobyt i często jest idealnym wychowawcą. Bywa niecierpliwy, błyskawicznie traci zainteresowanie nowymi konceptami, jako licealista częstokroć nie umie wytrwać cierpliwie w czasie lekcji, a zatem często ma duże trudności z urzeczywistnieniem planów długookresowych. Jest to człowiek ciekawy, otoczenie jest dla niego potężną biblioteką, dlatego jest kujonem w dziedzinach nielubianych poprzez inne jednostki oraz kwalifikuje się na wybitnego uczonego.
To osobnik nieustraszony, nie przerażają go nijekie przeciwności, bo bardzo dobrze daje sobie radę z niepokojem i uwielbia działać energicznie. Lubi zachowywać się nieostrożnie, nie stroni od zagrożeń oraz czasem potrafi nie zauważyć nieomal niezaprzeczalnego niebezpieczeństwa, pomimo tego że momentami naprawdę dopisuje mu szczęście. Bywa osobą niewyrafinowaną, nie lubuje się w bombastycznych ozdobnikach i występach, bowiem dla niego liczą się w pierwszym rzędzie rezultaty i na głównym miejscu kładzie praktyczną funkcjonalność. Jest to jednostka szykowna, ceni wyrafinowane posiłki i trunki i w dowolnej swojej aktywności dokłada starań, by osiągać doskonałość, więc częstokroć jest określany jako rodzimy wyznacznik gustów. To człowiek popędliwy, jest całkowicie przeświadczony, iż egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest optymalną opcją i powinno się sobie zezwolić na naturalne przeżywanie doznań i wyrażanie się. Charakteryzuje się siłą, zwykle pracuje gwałtownie i żwawo, chętnie walczy z innymi oraz nie obawia się zaczynania utarczek. Jest to osobnik bystry, odstręcza go niedostatek efektów swoich bieżących prac i odważnie wybiega rozważaniami przed własne towarzystwo. Jest to osoba zaradna, nienawidzi wdrażania cudzych instrukcji, a więc nonsensem jest sądzenie, że usłucha kogoś bez starcia. To jednostka kompromisowa, nie boi się rzeczy oryginalnych i różnych od przedtem doświadczonych i sprawnie zmienia dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nieznanymi wcześniej spostrzeżeniami, zatem usiłuje wystrzegać się narwanych maniaków zaaferowanych propagowaniem najdoskonalszych ideologii. Znamionuje się ksenofobią, uwielbia upominać ludzi wokół, jego współtowarzysze muszą myśleć dokładnie jak on, toteż momentalnie zniechęca do siebie normalne osoby. Jest to jednostka wesoła, w każdym wypadku popatruje z optymizmem w jutro, popełnione błędy uznaje za kopalnię wartościowej wiedzy, a więc ochoczo bierze się za badanie niepoznanych dawniej terytoriów. To osobnik rozważny, to przewidujący i wytrawny planista, bierze pod uwagę rozmaite grafiki wydarzeń oraz mknie ku dostatkowi z wolna, lecz systematycznie.

Pozostałe określenia kapitalnie wyrażające niniejszego człowieka to też: awanturniczy, powabny, zrzędliwy, ostry, tępy, wyniosły, wybuchowy, natrętny, perfidny, narwany, wyemancypowany, ordynarny, medialny, rozkojarzony, rozrzutny, miły, podły, uprzejmy, nieprzyjazny, pusty, groźny, nieokiełznany, asertywny, szczodry, waleczny, rozhisteryzowany, nieuprzejmy, pociągający i bałaganiarski.
Zawodami, w których optymalnie się będzie sprawdzał, są: pilot, anestezjolog, dentysta, policjant, bokser, sportowiec, piłkarz, elektryk, kaskader, zapaśnik, monter, instalator, chirurg, sportowiec oraz futbolista.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Aparicio Rafaela - (1906-) - aktorka hiszpańska.
 • Bajorek Marian - (1925-) - wydawca, dziennikarz.
 • Czajka Mariusz - (1961-) - aktor.
 • Gaitskell Hugh - (1906-1963) - polityk brytyjski.
 • Jacobs Marc - (1963-) - amerykański projektant mody.
 • Jakovljević Dragan - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Johnson Daniel - (1915-1968) - Sr, polityk kanadyjski.
 • Kamiński Artur - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Koltès Bernard-Marie - (1948-1989) - francuski dramatopisarz, reżyser teatralny.
 • Loewen Adam - (1984-) - kanadyjski sportowiec, baseball.
 • Loizeau Lucien - (1879-1978) - generał francuski.
 • Orliński Jacek - (1981-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Osika Oskar - (1991-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pakosińska Katarzyna - (1972-) - artystka kabaretowa.
 • Pellegrino Mark - (1965-) - aktor amerykański.
 • Restoux Marie-Claire - (1968-) - francuska sportowiec, judo.
 • Rojek Marian - (1955-) - duchowny katolicki, biskup.
 • Smilevski Goce - (1975-) - pisarz macedoński.
 • Strong John - (1969-) - rosyjski aktor w filmach erotycznych.
 • Tupalski Tomasz - (1969-) - operator filmowy.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.