Baran, 06 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 06 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Astrologiczny mężczyzna baran urodzony dnia 6 4 bywa osobnikiem egocentrycznym, nie obchodzi go rozbudowa pozytywnych związków z osobami i cechuje go niedobór empatii. Jest to człowiek naturalny, częstokroć jest niezmiernie ujmujący, niezwykle ceni prawdomówność, ale przy tym nie umie być taktowny. To jednostka wścibska, otoczenie jest dla niego gigantyczną biblioteką, a zatem jest prymusem w zagadnieniach nielubianych poprzez pozostałych ludzi oraz ochoczo dokształca się w różnych dziedzinach. To osobnik napastliwy, wdraża w czyn niewiarygodne marzenia i nie cierpi nieoczekiwanych komplikacji. To jednostka zorganizowana, okazuje determinację i dyscyplinę, potrafi się dobrze mobilizować, jednak umie być przesadnie formalny w nieprzewidzianych sytuacjach. To osoba energiczna, pracuje niby automat i promieniuje niezwykłym blaskiem. To osobnik apodyktyczny, chce okiełznać całą planetę i przemawianie do jego rozsądku często nie sprawdza się, dlatego słabo spełnia się w trakcie grupowych czynności. Bywa jednostką niesolidną, nie lęka się czasu, który nadejdzie, uczeniem się i robotą para się z reguły niezbyt chętnie, toteż częstokroć jest rozumny dopiero po szkodzie. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi umiejętnie wyczekiwać na stosowną chwilę, na uczelni często zdobywa pierwszorzędne wyniki i umie być pobłażliwym i wrażliwym kumplem. Jest to osoba niecierpliwa, z łatwością przechodzi od gorącego podniecenia do całkowitej chandry, w krótkim czasie nuży się aktywnościami narzucającymi konieczność większego wysiłku, a więc praca zazwyczaj nie jest dla niego powodem zadowolenia. Bywa osobnikiem ekstrawertycznym, uwielbia spędzać czas z towarzyszami, bardzo lubi zwracać na siebie uwagę, lecz częstokroć na nieszczęście nie potrafi zmilczeć we właściwym momencie. Jest to osoba chwiejna, często nie wystarcza mu hartu ducha i częściej niż to wskazane zmienia osąd odnośnie celu swojego działania, więc niezwykle kiepsko radzi sobie jako niańka lub wychowawca.
To człowiek przewidujący, próbuje nie odpowiadać emocjonalnie, bacznie przepatruje dostępne informacje i antycypacje oraz mknie ku dostatkowi pomału, aczkolwiek metodycznie. Bywa prostolinijny, nie lubuje się w przesadnym udziwnianiu, bo ceni rzeczowość i jasność i na pierwszej pozycji stawia faktyczny zysk. Znamionuje się pogodą, spodziewa się od rzeczywistości nowych, ekscytujących doświadczeń, lęk przed uczynieniem gafy nie powstrzymuje go, zatem doskonale sprawdza się jako nieustraszony innowator. Cechuje się stanowczością, dąży do finału bez zbędnych wątpliwości, ochoczo rywalizuje z innymi oraz nie rezygnuje z realizowania długookresowych koncepcji dla krótkotrwałego i fałszywego udogodnienia. Jest to jednostka kompromisowa, umie zadawać się z osobami o niesłychanie rozbieżnych poglądach i ekscytuje go rozmaitość życia i wspólników, a zatem stara się unikać postrzelonych ekstremistów zaabsorbowanych oznajmianiem jedynie słusznych ideologii. Znamionuje się męstwem, bardzo rzadko obawia się nietypowych przeszkód, albowiem potrafi przezwyciężyć własny strach i objawia powściągliwość nie zważając na warunki. Jest to człowiek bystry, znudzony przypatrywaniem się cudzej nieporadności pragnie częstokroć zrealizować coś osobiście i odstręcza go deficyt skutków swoich bieżących prac. To osobnik niefrasobliwy, postrzega się za niepokonaną oraz nie zabiega o dokładność nakazanych mu spraw, chociaż niekiedy naprawdę sprzyja mu passa. Jest to osoba wysublimowana, oddaje się luksusowym uciechom i ubóstwia sprawować się z wielkopańską godnością, a więc posiadanie forsy niezmiernie udogadnia mu wiedzenie żywota korelującego z jego temperamentem. Cechuje się samodzielnością, nie lubi wszelkich reguł i restrykcji, toteż zawiedzie cię spodziewanie się, że będzie poważał twoje przykazania i zakazy. Bywa jednostką ksenofobiczną, przeciwstawia się każdemu sądzącemu odmiennie, dowolną rozbieżność opinii uznaje za akt wrogości, dlatego momentalnie zniechęca do siebie innych ludzi. Jest to osobnik popędliwy, ucieleśnia sobą zupełnie irracjonalny światopogląd, iż egzystencja pod przymusem terminarza nie jest najtrafniejszym pomysłem i nie winno się nazbyt przedobrzać z permanentną samokontrolą.

Pozostałe atrybuty poprawnie wyrażające tę osobę to także: niezrównoważony, okropny, lubiany, nietaktowny, przyjazny, humorzasty, dowcipny, ofiarny, słodki, natrętny, powabny, ordynarny, szalony, nieuprzejmy, gniewny, wybuchowy, chciwy, roztrzepany, lubieżny, narcystyczny, zrzędliwy, obrotny, poszukujący, neurotyczny oraz bezduszny.
Zawodami, w których najskuteczniej będzie funkcjonował, są: żandarm, żołnierz, elektryk, mechanik, dentysta, lekkoatleta, pilot, łyżwiarz, chirurg, farmaceuta i biegacz.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Cassidy Butch - (1866-1908) - rewolwerowiec amerykański.
 • Correa Rafael - (1963-) - polityk ekwadorski.
 • Fischer Edmond H - (1920-) - biochemik amerykańsko, pochodzenia szwajcarskiego.
 • Gliński Mateusz - (1892-1976) - kompozytor, dyrygent, publicysta muzyczny.
 • Gronau Piotr - (1960-) - syn Andrzeja Gronaua.
 • Hardiman Terrence - (1937-) - aktor angielski.
 • Hejmo Konrad - (1936-) - duchowny katolicki, dominikanin.
 • Hervey Jason - (1972-) - aktor amerykański.
 • Kropiwnicki Krystian - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Krzemiński Ireneusz - (1952-) - sportowiec, wioślarstwo.
 • Pisztek Franciszek de Paula - (1786-1846) - czeski duchowny katolicki, biskup, arcybiskup.
 • Saładziak Mateusz - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Starr Bobbi - (1983-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Thomas Lowell - (1892-1981) - amerykański pisarz, dziennikarz, prezenter radiowo-telewizyjny.
 • Tiboni Christian - (1988-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Wieczorek Konrad - (1992-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Zuba Maria - (1951-) - inżynier elektryk, polityk.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.