Baran, 05 kwietnia - Mężczyzna

Baran, 05 kwietnia - Mężczyzna
planeta Mars
metal żelazo
Baran urodzony w dniu 5 4 bywa osobą niecierpliwą, w krótkim czasie staje się znużony kolejnymi koncepcjami, często jest nieobliczalnym towarzyszem, zatem chętnie rozładowuje złość w szalonych eskapadach. Częstokroć bywa niesłowny, nie zamartwia się nadchodzącym czasem, wysiłkiem i uczeniem się zajmuje się z reguły niespecjalnie ochoczo, dlatego często jest mądry dopiero po czasie. To jednostka naturalna, potrafi w jednej chwili stać się kolegą, prawdomówność to jego prawdziwy przydomek, aczkolwiek częstokroć złości tym współpracowników. Lubi zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez niepotrzebnych sprintów, umie się odpowiednio mobilizować, jednak niekiedy nadmiernie przywiązuje się do poprzednio obmyślonych pomysłów. Jest to człowiek cierpliwy, na uczelni często uzyskuje pierwszorzędne oceny, częstokroć jest doskonałym mentorem i upór dopomaga mu zobaczyć korelacje nieuchwytne dla normalnych osób. Bywa samolubny, nie zważa na pragnienia innych ludzi i tylko jego prywatne problemy są znaczące. Bywa władczy, zachowuje się jak łobuz i nie martwi się ocenianiem swojego stylu życia, toteż potrafi prowokować bunty pośród swoich pracowników. Jest to osobnik niestały, nie umie jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i potrafi raptownie zniechęcić się tuż przed osiągnięciem finału, więc niezmiernie słabo spełnia się jako rodzic lub opiekun. Jest to osoba ciekawa, pragnie poznać więcej aniżeli pozostałe umysły, a zatem chętnie włóczy się po świecie oraz ochoczo uczy się przeróżnych dziedzin wiedzy. To człowiek przedsiębiorczy, dysponuje nieskończonymi rezerwami energii, aktywizuje wspólników swoim nieposkromionym żarem i ubóstwia powoływać do życia nowe projekty. To jednostka ekstrawertyczna, mówi o swoich najsubtelniejszych myślach, istnienie obszernego audytorium stanowi dla niego optymalną rozrywkę, ale na nieszczęście umie również uznawać się za ósmy cud świata. Bywa osobą kłótliwą, nienawidzi wszelkich ograniczeń i realizuje brawurowe przedsięwzięcia.
Jest to osobnik tolerancyjny, nie przeszkadzają obce zamiłowania i łatwo uaktualnia dotychczasowe poglądy w kontakcie z najnowszymi doświadczeniami, a więc jest działaczem filantropijnym dopominającym się o swobodę osób nękanych. Jest to człowiek pobudliwy, bardziej wnikliwe oglądanie go prowadzi do przekonania, iż permanentna, odrobinkę pomylona jazda na oślep też może przedstawiać sobą jakiś plan na egzystencję i winno się sobie zezwolić na spontaniczne smakowanie przeżyć i uzewnętrznianie się. Jest to osobnik szykowny, swoje mieszkanie aranżuje z naprawdę królewską fantazją i w każdej swojej aktywności pracuje nad tym, by zdobywać wirtuozostwo, dlatego często bywa postrzegany jako lokalny arbiter elegancji. Znamionuje się rozwagą, usiłuje nie odpowiadać odruchowo, drobiazgowo organizuje najbłahsze posunięcia oraz prze ku dostatkowi mozolnie, lecz metodycznie. Częstokroć bywa krótkowzroczny, uwielbia bezsensownie kusić los i nie troszczy się o precyzję zawierzonych mu zadań, choć niejednokrotnie autentycznie dopisuje mu fortuna. Jest to człowiek optymistyczny, mocno polega na swoim dobrym losie, lęk przed dokonaniem błędu nie powstrzymuje go, toteż chętnie bierze się za odkrywanie niezgłębionych wcześniej terytoriów. Bywa prostolinijny, lubi posługiwać się rutynowymi i bezpiecznymi strategiami, bowiem woli namacalne działania aniżeli frazesy i za bardziej znaczące uważa konkretne wykorzystanie wszelkich rzeczy niźli ich formę. Uwielbia zachowywać się nietolerancyjnie, przeciwstawia się każdemu sądzącemu odmiennie, na całym całym globie jedynie on postrzega sprawy prawidłowo, zatem często zaczyna potyczki ze znajomymi. To osoba żywiołowa, częstokroć jest koniem pociągowym całej grupy wykonawczej i deprymuje go brak rezultatów swoich bieżących prac. To jednostka stanowcza, klarownie i dokładnie manifestuje swoje potrzeby, ochoczo walczy z innymi oraz radośnie podchodzi do wszelkich pozytywnych zmian w życiu. To osoba niezależna, naprawdę kocha totalną wolność wyboru, a zatem absurdem jest uważanie, że będzie przestrzegał twoich restrykcji i przykazań. Charakteryzuje się męstwem, nie zatrważają go jakiekolwiek przeciwności, ponieważ stara się raczej nie lękać się na zapas i dowolne trudności zwykle nie przerażają go.

Inne przymioty poprawnie ukazujące przedstawianego osobnika to także: słodki, ordynarny, witalny, przyjazny, niezrównoważony, ruchliwy, niepohamowany, surowy, skuteczny, prostacki, dowcipny, waleczny, ostry, destrukcyjny, zwariowany, ofiarny, tchórzliwy, rozmowny, indywidualistyczny oraz okropny.
Zawodami, w których najlepiej się będzie czuł, są: lekarz, łyżwiarz, lekkoatleta, monter, chirurg, sportowiec, mechanik, sztangista, dentysta, żandarm, zapaśnik, anestezjolog i bokser.

astrometryka

passa
kondycja
witalność

kalendarium na dziś

 • Asher Jane - (1946-) - aktorka angielska.
 • Berg John - (1949-2007) - aktor amerykański.
 • Bloch Robert - (1917-1994) - pisarz amerykański.
 • Draba Robert - (1970-) - prawnik, urzędnik państwowy, polityk.
 • Drese Ryan - (1976-) - amerykański sportowiec, baseball.
 • Dupré Jules - (1811-1839) - malarz francuski.
 • Foxxx Pepper - (1987-) - amerykańska aktorka w filmach erotycznych.
 • Hailey Arthur - (1920-2004) - pisarz brytyjski.
 • Iwanicki Janusz - (1982-) - sportowiec, piłka nożna, napastnik.
 • Knapik Jerzy - (1913-2002) - ekonomista, polityk.
 • Lister Joseph - (1827-1912) - angielski lekarz, chirurg.
 • Pazdur Leszek - (1989-) - sportowiec, piłka nożna.
 • Pileggi Mitch - (1952-) - aktor amerykański.
 • Płaza Anna - (1957-) - kierownik produkcji filmowej.
 • Swarbrick Dave - (1947-) - muzyk angielski.
 • Yıldırım Sercan - (1990-) - sportowiec, piłka nożna.
Super Horoskop
polityka prywatności   o stronie    indeks
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.